Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo trzymaj ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
0
Ciekawe, że w kontekście kapitanów nie wspomniał nawet o Messim. Być może trochę to mówi o rzeczywistej hierarchii liderów drużyny.
Równie ciekawe jak to, że w wieku 60 lat ma 10 letnią córkę.
0
Nie wiem jaką trzeba dysponować głupotą żeby uważać, że 28 letni Brazol ma być długofalowym następcą Messiego, który jeszcze kilka sezonów może pograć. Czyli w rozumowaniu tych ludzi Neymar w wieku 31-32 lat będzie mógł objąć rolę lidera? Chyba, kur*a na dyskotece w Rio.
10
Śmiem twierdzić, że bez Barcelony byłby teraz w lepszym miejscu.
0
Ściah to taki Pique fcbarcy.com
13
Myślę, że to dobry czas żeby dać się młodym wykazać. LM raczej nie wygramy, z ligą zobaczymy jak to będzie, a zespół bardzo potrzebuje zmiany pokoleniowej. Nie sprowadzajmy Boatengów i Murillów, tylko postawmy na swoich. Nie wniosą wiele mniej niż tego typu "wzmocnienia", a jeśli odpalą przy okazji, tym lepiej dla nas.
0
Odpali w 2022 mając 25 lat. :)
0
Najbardziej w meczu podobała mi się rabona Fekira. Ogólnie bardzo dobrze ogląda się tego gracza
0
A ja bym chętnie zobaczył transfery Martineza i Sancho. Pierwszy niech wskakuje za Luisito, drugi niech występuje na prawym/lewym skrzydle w zależności od dyspozycji Dembele. Wtedy Dembele (o ile) z Sancho na lewą, Griez (oby) z Lautaro na środek i Messi z Ansu (trzeba dawać chłopakowi szanse, bo może stanowić o naszej przyszłości) na prawą. Do tego ewentualne uzupełnianie kadry zawodnikami z Barcy B, a do dyspozycji może być jeszcze Coutinho, który niemal na pewno wróci z Bayernu. Co o tym sądzicie? Moim zdaniem byłby to atak kompletny.
1
@YeastMoss w punkt. Beka z gości, którzy nie rozumieją sensu komentarza. A nawiasem, musimy sprzedać Albe, Pique, Samu, Busiego, Messiego, Grieza, Gryza, Fatiego, Rakietę, Semedo i kupić w ich miejsce Kraków.
1
Niech lepiej dadzą mu się spokojnie rozwijać i łapać minuty. Jeśli utrzma poziom to przyjdzie na niego czas
0
@DonFerdinando w punkt. :)
0
@Lucassito Rozumiem, że dla Ciebie tryplet co sezon to plan minimum? :) Patrząc historycznie, przyszło nam oglądać niezłą Barce.
0
@rk ch.o, mówisz. A to do Europa ligi się chociaż załapiemy w tym sezonie?
9
>4:1
>wieczne narzekanie na fcbarca.com
Weźcie doceńcie obecną Barce pomimo jej mankamentów, bo po Messim mogą nadejść chudsze lata dla FCB i całej La Ligi.
Pozdrawiam i wesołych świąt wszystkim! :)
3
Bardzo sprytna zagrywka z jego strony. Myślę, że tym sposobem uratował sobie stołek.
0
Czy tylko ja mam wrażenie jakby Antonella wyglądała ostatnio na nieszczęśliwą?
0
@Mroziu wyganiają, bo są rasistami, o to mu chodziło
1
GOAT... :)
0
@stone80 a ten, po którym był wolny, gdzie padła bramka na 1:1
0
Wow, gol z wolnego!
2
Zabrzmi dziwnie, ale brawa dla Messiego za ten powrót i faul na zółtą. Takiego kapitana nam potrzeba.
0
Jak sobie dobrze statut skonstruowali, to spokojna głowa.
0
"Po powiadomieniu klubu o rozwiązaniu umowy to Izba Rozstrzygania Sporów FIFA określi kwotę, jaką Neymar powinien zapłacić PSG na podstawie kwoty, jaką PSG zapłaciło za Brazylijczyka, pozostających lat umowy, pensji zawodnika i różnych zmiennych."
Z tym, że PSG przecież nie płacili za Neymara. Chłopak sam się wykupił, bo akurat przypadkiem został twarzą MŚ w Katarze ;)
0
OK, a teraz zobaczcie kto dostał szanse w tych meczach, kto był kontuzjowany, spójrzcie też na to, że sezon dopiero się zaczyna. Spokojnie, na koniec sezonu liga na pewno będzie nasza. Pozdrawiam!
0
Cieszy rotacja. Wynik się zdaża. Zgraja spanikowanych żałośników w komentarzach. A por la liga vamos. Buenas noches, niños.
0
Ale upokorzenie z tym składaniem oferty za tego człowieka.
0
Nic się nie dzieje, będzie dobrze ;)
3
Chciałbym Neymara z powrotem w Hiszpanii. W pięknej stolicy tego kraju. :)
1
Perez musisz! .