0

Boże jak mnie się Memphis podoba. Nie chodzi mi już tylko o tego strzelonego karnego. Świetnie się ogląda to jak porusza się po boisku. Bije od niego pewność, czyli cos, czego piłkarzom Barcelony w ostatnich kilku latach bardzo brakowało, szczególnie po Romie, Live o Bayernie. Vamos Memphis!

0

@Arnold1234 Nie zgodzę się. Jest aktywny i stara się brać na siebie ciężar gry w każdej akcji.

13

Postawiłem dychę na Levante. Panowie, obym wtopił!

0

Podtrzymuję prognozę 39 wrzutek wykonanych przez Barce w tym meczu.

0

@Tomasz1984 ja obstawiam dzisiaj 3pkt, a z Levante porażka

0

@XTenTypX 39 obstawiam

10

Największym zagrożeniem w ataku jest w tym meczu środkowy obrońca.

9

Ależ ta Barca jest statyczna. Pojęcie ruchu zawodnika bez piłki nie istnieje.

0

Pytanie na serio: czy Busqueta w swojej karierze w Barcelonie strzelił kiedyś bramkę z pierwszej piłki zza pola karnego po wybiciu bramkarza albo obrońców? Przypominam sobie mnóstwo prób, ale żadnego gola. Oświećcie mnie.

2

@Tollusiek Jarka to Ty szanuj.

1

Jedyne sensowne wytłumaczenie na te plotki, to dla mnie współpraca przychylnych Barcelonie pismaków z zarządem Barcy, celem przedstawienia Barcelony jako klubu, który liczy się na rynku transferowym. Ogólnie pompowanie image’u Barcy, chyba pod sponsorów, frekwencję na trybunach i podtrzymanie globalnej marki wielkiej Barcelony. Dziwi mnie tylko, ze większość udzielających się na forum bierze to na poważnie.

0

O kurczę, nieźle! Czyli już Pogba, Ney, Haaland, Bernardo, teraz Sterling. Dobrze, ze media są poinformowane.

7

Wszystkie trzy bardzo ładne.

0

Czy się idzie, czy się leży, gruby kontrakt się należy.

1

Jordi już tam atak paniki na ławce xD

2

Oglądam powtórki i Eric to prawdziwy culo :)

1

Ten Musiala robi wrażenie, wow! Aż się Ribery przypomina z drugiej strony boiska.

1

@mm_ Sergi, chciał namieszać żeby nie wracać na PO.

5

@barca87f Nie wspomniał, tylko odniósł się z szacunkiem do zadanego mu pytania.

4

Ooo, Javier nie wytrzymuje presji ;) fichado Argentyńczyka kwestią godzin.

6

@Herbert Ja tam bardzo lubię te nieco mniej znaczące newsy o Barcelonie. Często pozwalają być na bieżąco z sytuacją w klubie.

9

Eskalacja presji na Tebasie!

10

Malkontentom zdradzę sekret. W rozgrywkach ligowych jest tak, ze jak się wygra to dostajesz 3 punkty, a puchar dostaje ten, który na koniec ma najwiecej punktów. Dzisiaj dostaliśmy 3 takie punkty. Kiepsko, nie?

0

@barca87f Co? Nie xD to nie tak działa

1

Ale ten KO Ter Stegena wyglądał paskudnie w pierwszej chwili. Dobrze, ze wszystko w porządku z Niemcem.

1

@MessiMessi666997 Stwardnienie, rozsiane po naszych defensorach.

5

@denks1984 Podobno chce dawać zespołowi tyle co Messi, stąd jego brak.

0

@wojtek_debiec4 Tez odnoszę takie wrażenie. Lenglet to wielki profesjonalista, także szkoda, ze jest w takim dołku już tyle czasu.

1

Emerson jak na razie godnie zastępuje Firpo. Podobne odczucia z oglądania jego gry.

1

Lenglet jaki altruistyczny defensor, daje Getafe druga szanse i oddaje piłkę :) więcej niż klub!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?