0

Opisałem poniżej ;)

2

Skąd na Boga informacje, że mikroskladnikow jest więcej?! Z podrecznika bazujacego na badaniach z lat 90', czy od wykładowcy, który uczył się na tych z lat 70'-80'? Jedzenie jest znacznie mniej wartościowe, uprawiane na wyjałowionej glebie, która jest mocno pozbawiona minerałów, moze słyszałeś o metodach dwupolowki, lub trojpolowki? Raczej nie, a to kluczowe w uprawie roślin. Często bez dostępu do słońca, a przy sztucznych lampach (witamina D3??) Albo uprawiane bez jakiegokolwiek dostępu do gleby, co też jest praktykowane w przemyśle żywności modyfikowanej. A z kontuzjami, spójrz na ogólną podatność ludzi nawet na choroby cywilizacyjne, z żywnością wiąże się wszystko, również budowa i odporność naszego organizmu.

2

Kompletna bzdura odnosnie gmo i zywnosci. Szokuje mnie, ze na medycynie nie zwraca sie na to uwagi. A napisalem, ze kiedys kontuzji i urazów było właśnie na mniej, nie ma więcej. Polecam zapoznać się z tabelami spadków wartości odzywczych, działaniu randapu, czy innych tajfunow i zglebienie tematu produkcji żywności. Tak się właśnie składa, że wystarczy zmienić dietę i dostarczać organizmowi to, co jest mu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

0

Mądre spostrzeżenie. A najpewniej to brak składników budulcowych, szczególnie kolagenu. Zapraszam do zapoznania się z tabelą spadków wartości odżywczych w pożywieniu na przestrzeni ostatnich 20 lat, zgroza. Jedząc normalnie jemy biologiczny papier. Kiedyś kontuzje u młodych piłkarzy były wypadkami, teraz to normalka :/

0

Ale jaka systematyczna i efektywna

3

Świetny wybór w tej sytuacji :)

1

Yes, yes, I'm DeLighted with this idea :)

0

14 mln funtów? Chyba trochę mało jak na obecny rynek...

0

Być może masz rację.

3

Z drugiej strony Dembele sprawia trochę wrażenie jakby cierpiał na depresję, bądź jakąkolwiek dolegliwość rzutującą na jego chęci do działania, samodyscyplinie, zdolnościach społecznych, czy ogólnej radości, chęci do życia. Mogę się mylić, ale gość sprawia na mnie takie wrażenie.

0

Nie no, Mbappe ma większy, myślę.

4

Żarło, żarło i zdechło.

0

Mogę Ci kolego z autopsji pomóc co zrobić żeby to trwało o połowę krócej

27

Super, jak mi potem wnuk powie, że Messi i Ronaldo byli tak samo dobrzy, bo obaj mają tyle samo ZP, to go chyba pier**lne...

7

Wysoko rozwinięta ironia, czy nisko rozwiniety umysł?

0

Jeśli postanowią kogoś kupić, to byłbym za zamknięciem La Masii. W sumie po co to komu, a będzie parę milionów więcej na jakiegoś fajnego old boya :)

0

Filip Kutinczo :)

0

Było tyle mleka nie pić za młodu.

15

I bardzo dobrze. Piłkarze w końcu zrozumieli, że muszą łapać kontuzje i czerwone kartki żeby nie zmuszać Ernesta do zajeżdżania ich. Wreszcie!

0

Co masz na myśli?

0

Dzięki, ciekawa teoria.

0

Co to jest ADD?

0

Oj ciągnie się za nim ta Roma, ciągnie.

0

Chyba, że Dembele wcale tak zdrowo się nie prowadzi...

0

W pełni się zgadzam. Najprawdopodobniej brakuje mu kolagenu, przez co stawy, ścięgna, mięśnie są "zbudowane" z dość kruchego i nietrwałego materiału.

0

No tak, nic nowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?