0

2:2 i co teraz? :)

0

Bardziej taki Mcgeady Spin wręcz. 4 gwiazdek sztuczek to nasz defensor nie posiada.

0

Jestem pod wrażeniem, świetny interes!

0

Zapewne od hiszpańskiegi "sufrir", po angielsku "to suffer". Ciężko to trochę przetłumaczyć

0

Ok, do kiedy ma przyjść Ney i o ile idziesz, że do tego czasu u nas zagości, kolego monterrize? :)

8

Jestem w ciężkim szoku, że tyle osób jest za powrotem tej szuji.

0

Jeśli to ironia, to się uśmiałem.
Jeśli nie, to też się uśmiałem :)

0

Myślę, że tak właśnie będzie i jak juz kiedyś pisałem, przewiduję, że spotkamy się z nimi w finale LM.

0

Nie zapominaj o Pogbie i Pjanicu

4

Trochę teraz mamy to, czego tak bardzo pragnęliśmy i to jak to powinno wyglądać. Zazdroscilismy Realowi, że "oo, ale ten Florek to potrafi sprzedawać, Florek to by 40 baniek wyciągnął, a my za darmo." Teraz jest mniej elegancko, a bardziej biznesowo. Na plus, uważam. Instytucja to instytucja, o finanse dbać musi.

0

Wdech... wydech... wdech... wydech...

2

Jeśli wróci do nas ten człowiek bez wartości, to wnoszę o poprawkę na "menos qué un club". Dziękuję

15

Ee tam, przesadzacie. Rezerwy se pograły, wynik bardzo dobry jak na wczorajszą grę, a ta musi czasem być gorsza i dobrze, że wypadło na pierwszy mecz w dwumeczu o puchar króla :)
Przed sezonem wszyscy przyklasneli Puyolowi kiedy stwierdził, że CdR trzeba odpuścić, a teraz wielka wrzawa. Najwyżej się odpadnie, no cóż.

0

Munir poddany ostracyzmowi w klubie FC Barcelona.

0

Dla nas, kibiców, to jest coś pozytywnego, bo to znaczy, że w obwodzie mamy piłkarza klasy światowej. Zazdrościłem tego Realowi w ostatnich latach.

1

A teraz przeczytaj artykuł.

4

Niektórzy tutaj zapominają, że to piłkarz ma służyć klubowi, a nie na odwrót. Piłka klubowa opiera się na wygrywaniu meczeów i zdobywaniu trofeów, a to obecna Barca robi bardzo dobrze. I nawet nie chcę słyszeć o Romie, bo to był wyjątkowo dotkliwy wypadek przy pracy.

0

Możecie mnie wyśmiać, ale myślę, że zmierzymy się z Realem w finale LM.

5

Albo chociaż Saragossę

2

Ależ to Messi przelobował! :D

0

Fajna ta mamuśka, taka na wiele frontów :)

0

A to w jaki sposób Sandro Rosell przyczynił się do sprowadzenia do nas Ronaldinho? Bo może coś mi umknęło z historii Barcy ;)

0

A nie czasem dzięki Laporcie? ;)

2

Obyśmy za kilka lat mieli okazję powiedzieć po raz pierwszy: "Rosell, dziękujemy!"

0

Ależ się Atletico wypłaciło.
Ależ się Athletic wzbogaciło.

35

Podziwiam tego człowieka, żyje na najwyższych obrotach i angażuje się w niesamowicie ambitne projekty. WOW
Mowa oczywiście o Pique. ;)

1

Bardziej naszego "De Lighta", bo De Ligt jest poprawne. ;)

0

Wyobraźcie sobie defensywę Liverpoolu z nim w składzie.
Do Juve też by pasował jako odmładzanie obrony bez znacznego spadku jakości.
W Bayernie też, kolejny kluczowy pilkarz na lata, również odmładzanie składu.
U nas niestety mógłby posiedziec trochę na ławce, a regularna gra jest dla niego kluczowa, co nie zmienia faktu, że bardzo chcialbym go u nas widzieć.

0

No, istny dramat :D

0

Tak, na przykład o glifosad

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?