Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:2 i co teraz? :)
0
Bardziej taki Mcgeady Spin wręcz. 4 gwiazdek sztuczek to nasz defensor nie posiada.
0
Jestem pod wrażeniem, świetny interes!
0
Zapewne od hiszpańskiegi "sufrir", po angielsku "to suffer". Ciężko to trochę przetłumaczyć
0
Ok, do kiedy ma przyjść Ney i o ile idziesz, że do tego czasu u nas zagości, kolego monterrize? :)
8
Jestem w ciężkim szoku, że tyle osób jest za powrotem tej szuji.
0
Jeśli to ironia, to się uśmiałem.
Jeśli nie, to też się uśmiałem :)
0
Myślę, że tak właśnie będzie i jak juz kiedyś pisałem, przewiduję, że spotkamy się z nimi w finale LM.
0
Nie zapominaj o Pogbie i Pjanicu
4
Trochę teraz mamy to, czego tak bardzo pragnęliśmy i to jak to powinno wyglądać. Zazdroscilismy Realowi, że "oo, ale ten Florek to potrafi sprzedawać, Florek to by 40 baniek wyciągnął, a my za darmo." Teraz jest mniej elegancko, a bardziej biznesowo. Na plus, uważam. Instytucja to instytucja, o finanse dbać musi.
0
Wdech... wydech... wdech... wydech...
2
Jeśli wróci do nas ten człowiek bez wartości, to wnoszę o poprawkę na "menos qué un club". Dziękuję
15
Ee tam, przesadzacie. Rezerwy se pograły, wynik bardzo dobry jak na wczorajszą grę, a ta musi czasem być gorsza i dobrze, że wypadło na pierwszy mecz w dwumeczu o puchar króla :)
Przed sezonem wszyscy przyklasneli Puyolowi kiedy stwierdził, że CdR trzeba odpuścić, a teraz wielka wrzawa. Najwyżej się odpadnie, no cóż.
0
Munir poddany ostracyzmowi w klubie FC Barcelona.
0
Dla nas, kibiców, to jest coś pozytywnego, bo to znaczy, że w obwodzie mamy piłkarza klasy światowej. Zazdrościłem tego Realowi w ostatnich latach.
1
A teraz przeczytaj artykuł.
4
Niektórzy tutaj zapominają, że to piłkarz ma służyć klubowi, a nie na odwrót. Piłka klubowa opiera się na wygrywaniu meczeów i zdobywaniu trofeów, a to obecna Barca robi bardzo dobrze. I nawet nie chcę słyszeć o Romie, bo to był wyjątkowo dotkliwy wypadek przy pracy.
0
Możecie mnie wyśmiać, ale myślę, że zmierzymy się z Realem w finale LM.
5
Albo chociaż Saragossę
2
Ależ to Messi przelobował! :D
0
Fajna ta mamuśka, taka na wiele frontów :)
0
A to w jaki sposób Sandro Rosell przyczynił się do sprowadzenia do nas Ronaldinho? Bo może coś mi umknęło z historii Barcy ;)
0
A nie czasem dzięki Laporcie? ;)
2
Obyśmy za kilka lat mieli okazję powiedzieć po raz pierwszy: "Rosell, dziękujemy!"
0
Ależ się Atletico wypłaciło.
Ależ się Athletic wzbogaciło.
35
Podziwiam tego człowieka, żyje na najwyższych obrotach i angażuje się w niesamowicie ambitne projekty. WOW
Mowa oczywiście o Pique. ;)
1
Bardziej naszego "De Lighta", bo De Ligt jest poprawne. ;)
0
Wyobraźcie sobie defensywę Liverpoolu z nim w składzie.
Do Juve też by pasował jako odmładzanie obrony bez znacznego spadku jakości.
W Bayernie też, kolejny kluczowy pilkarz na lata, również odmładzanie składu.
U nas niestety mógłby posiedziec trochę na ławce, a regularna gra jest dla niego kluczowa, co nie zmienia faktu, że bardzo chcialbym go u nas widzieć.
0
No, istny dramat :D
0
Tak, na przykład o glifosad