0

Są, na szczeście ta łamaga Alexis jest na ławce, więc mamy spore szanse na wygraną!

0

Fajny skład, tylko ten Alexis jak kula u nogi..

0

Śmieszne pieniądze.. co to jest 40mln?

0

Narodowcy by Cie za takie słowa za*e*ali. Uważaj bo ONR Cie dopadnie!

0

Dam Ci plusa, bo mnie rozśmieszyłeś.

0

Katol huehue ;p

0

Kogo obchodzi to, że Mou nie chce odejscia Luiza, on nie ma nic do powiedzenia. Barca chce Luiza i koniec dyskusji.

0

Haha :D

0

Guzman.. a ja przez chwilę myślałem, że Barca zainteresowała się Bradem Guzanem.. to byłoby coś pięknego.. świetny bramkarz to co on wyciągał w ostatnim sezonie to coś niesamowitego. Moim zdaniem top3 bramkarzy w PL, do tego warunki fizyczne, koci refleks mimo 90kg. Valdesa zjada na śniadanie, a wart jest może z 5mln.

0

Po co mielibyśmy sprzedawać naszego najlepszego stopera za 20mln?

0

Dobrze, że go nam troche przybliżyliście, mnie osobiście bardzo interesuje ten zawodnik.

0

Czemu oferują takie śmieszne pieniądze za Fabsa? Przecież on jest warty co najmniej 60mln.

0

Marcin? :)

0

Grzesiu Murzynie :D

0

Idź się przewietrz albo przynajmniej otwórz okno.

0

Ojciec?

0

34mln? Słabe prowo. 64mln to ja jeszcze rozumiem, ale 34? Beka.

0

Hajs się zgadza.

0

Koeman :)

0

Mascherano na ławke? WTF? Po co wysyłać najlepszego stopera na ławke?

0

Tello jeszcze usadzi Neymara na ławie.

0

Ciekawe czy sie przebije do pierwszej 11.

0

Z przykrością stwierdzam, że to niepotrzebny szrot.

0

Wiadomka

0

10mln za Ville to i tak okazja!

0

On lubi trybuny.

0

Zidane? Hah?

0

bez spin dzieciaki.

0

Nie ma miejsca dla niego, mamy dużo pomocników.

0

Alexis jest świetny jak siedzi na ławce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?