Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jutro prawdopodobnie też zobaczymy Alexisa w wyjsciowym składzie. Na skrzydle wiecej od niego to nawet Puyol by zrobił.
0
Kiedys beznadziejny Maxwell, teraz Alexis, zawsze sie znajdzie czarna owca w stadzie.
0
Niby taki słaby a jakie duże zainteresowanie nim jest.
0
Oby został.
0
To jest ten zwrotny, szybki i mobilny obrońca? Tak? Heheh beka ;)
0
Kto? Huehue beka :D
0
Miki_Messi2001
Marne prowo, prowadzisz na tej stronie.
0
Brawo Song widać, ze go cenią.
0
Ja obejrzałem ten mecz żeby zobaczyć jaki poziom prezentują stoperzy i jestem zaskoczony jak słaby jest David Luiz, włosi nim kręcili jak chcieli, Dante dużo lepiej zagrał, chociaż też bez szału, z drugiej strony podobała mi się gra Bonucciego nieźle wychodził z pod bardzo wysokiego pressingu Brazylijczyków, nie tracił piłek, dobrze grał w powietrzu i był bliski strzelenia gola w drugiej połowie po rzucie rożnym, ale to typ zawodnika o podobnych warunkach fizycznych do Pique, 190cm wzrostu, mało mobilny, takiego podobno nie szukamy..
0
Faktycznie Dante jest świetnym stoperem, ale już 30lat..gdyby był chociaż te dwa lata młodszy..
0
Dlaczego filmy z BarcaTV nie są w HD? :
0
Zróbmy im na złość i przegrajmy solidarnie dwumecz razem z Realem. :)
0
Może do końca sezonu się rozkręci..
0
Można zobaczyć gdzieś chociaż kawałek tego meczu?
0
Znowu Real w czarnej d*pie.. :/
0
Ja nadal mam nadzieje, że zostanie w Barcelonie.
0
Oby Zlatan zagrał w tym meczu. ;)
0
Po co nam on? Przecież mamy genialnego Pedro!
0
Wygląda jak klaun.
0
Dobrze, że przedłuża kontrakt! Szkoda tylko, że tak mało gra, powninien grać częściej na skrzydle.
0
Marne prowo.
0
Nie wiem jak Wy, ale ja od razu skojarzyłem wczorajszą radość Dawida z tą z Wembley :)
0
natall11
Dzięki :)
0
co jest przy wyniku 3:1? Dogrywka?
0
Onet tnie i słaba jakość.
0
Ci z onetu to pijani są chyba.
0
O której na onecie dają transmisje?
0
Skład mistrz, spore zaskoczenie!
0
Puyol wygląda jakby tańczył pogo.
0
Na Milan musi wyjść czterech obrońców, oby na środku zagrał Pique z Mascherano, bo z powolnym Puyolem to nie mamy czego szukać przy szybkich graczach Milanu, każda kontra bedzie zabójcza..