0

Daj ktoś link do Kamerunu.

0

Z ciekawości obejrze jutrzejszy mecz.

0

Już się nie przewraca o własne nogi?

0

Na swojej pozycji może grać nawet do tych 34lat, motoryka nie taka istotna a doświadczenie i opanowanie będzie się tylko zwiększać z upływem lat.

0

Pedro Pedritto Pedro Fenomen :)

0

Tak, te przewidywalne już są.

0

Zgadzam się, od dawien dawna nikt nie osiąga takiej formy jak Javier.

0

No, ale ripsota! Poprostu leże i nie moge się podnieść, brawo!

0

Najlepszy piłkarz musi grać w najlepszej drużynie- proste.

0

Jest za cienki nawet na Everton.

0

Tyłka od ławki by nie odkleił..

0

Szału ni ma.

0

Neymar da nam jeszcze bardzo dużo radości, genialny transfer!

0

Rozjedziemy te ogórki.

0

Nie, Sanchez na ławce.

0

WTF?!

0

Kolejny Pique..

0

On jest mega słaby.

0

Chociaż normalnie się wypowiedział bez złośliwości..

0

Nie ma takiej opcji!

0

Po co takie wynalazki, tylko Benteke!

0

To Kłenka jeszcze żyje?

0

Ale kiła.. ja do 19 w pracy :(

0

Mam nadzieje, że do 30stki się rozkręci! he

0

My również chcemy zebyś czerpał radość, ale lepiej sprawdzasz sie kiedy siedzisz na ławce.

0

Bartra bardzo pewne interwencje dzisiaj zaliczył, świetnie czytał gre i był tam gdzie być powninnien. Jeszcze troche i bedzie lepszy od Pique( tego obecnego, bez formy).

0

Gdzie jest Song!?

0

Grzesiu do spania!!! :D

0

Real w tabeli na swoim miejscu! (a nawet wyżej) :)

0

jaki wynik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?