0

Oby nasz klub nie wydawał budżetu na wzmacnianie ataku czy to klasycznej 9 czy skrzydłowi, nie są potrzebni. Za to środek pola do wzmocnienia, i obrona!!

0

Tello zostanie zastąpiony przez Neymara, a z prawej będzie szalał Pedro/ Alexis.

0

0

0

Halo ameryka?

0

0

0

kurde kiepski małpa max i mega

0

0

Serio taki jest dobry?

0

Faktycznie Tello i Alexis wczoraj poniżej pewnego poziomu..

0

Ale ma coś na koncie :p

0

Alexis znów slabiutko..

0

Szrot.

0

Haha co to jest?!

0

Oby odeszly

0

Bangkok czyli podróba. Na 100%!

0

Alexis slabiutko.. wraca do swojej dawnej słynnej ''formy''?

0

W moim odczuciu bardzo dobra ocena stoperów.

0

Jakieś video?

0

Jeszcze strzelców bramek podaj.

0

Dobry kursik na Barce :)

0

Nie ma takiej opcji, Xavi musi zostać.

0

Kłenson wygląda jak jakiś muszkieter czy cóś.. :D

0

W pomocy Xavi, Iniesta oraz Busquets, w ataku Fabregas i dwójka skrzydlowych. Nie ma innej możliwości.

0

Z całym szacunkiem, ale nie ma miejsca, nawet na ławce.

0

Grzesiu melepeto :p

0

Nie wierze, że po takich problemach z kontuzjami zacznie grać na poziomie tego klubu, życze mu jak najlepiej, ale on nie da rady, fizycznie i psychicznie również, spali się poprostu.

0

Jara się na łapę Tarzana.

0

A co? Murzyn to gorszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?