0

Ten drugi stoper który grał z Bartrą to Diagne tak?

6

Ale sie jaram a to tylko sparing :D

0

hah jaka pajda xD

0

Lepszy Rudy niz Hummels czy inny szrot.

0

Przykre masz życie. Dorośniesz, zrozumiesz.

2

Ale wstyd..

1

Kupić Mirande i Vertonghena!

0

Betonowy Ron miał bardzo udany sezon. Filar obrony AV.

0

Maschee!!!

0

Mam mieszane uczucia, mógł zostać, ale ławka dla niego to za mało..

0

chyba nigdy bejsbola nie widziałeś.

4

Nareszcie się go pozbylismy a myślałem, że go zarząd zostawi. Duży plus dla zarządu 42mln za takiego grajka to fortuna!

0

was??

2

ojj jak dobrze!! Koniec gry z zaciśniętym hamulcem ręcznym na skrzydle!! ufffffff ale ulga!! :D:D

1

Luis za Alexisa? MMmmm miodzo!!! :D

4

Jeśli odejdzie odetchne pełną piersią! :D

0

hehe beka :D

1

Grzechu nie mondraluj sie !! xD

0

Myślałem o tym już ale widziałem tam Alexisa.. w sumie jeden ciul, dobry pomysł imo!!

0

nie wiecej niz 60mln

0

0

haha grzechu melepeto

1

Obaj powinni zostać w zespole.

0

Niby zajebiście, że Rakitic przychodzi, ale gdyby jeszcze zatrzymać Cesca... ehh, szkoda..

2

Hahahaa 33mln o 30 za mało jak na teraźniejsze realia...

2

Pedro musi zostać!!

3

i zajebista lewa noga, mocny strzał (:

1

Zajebiscie Masche kat!

0

za min 60mln

0

Jak Cesc odejdzie za 33mln to bedzie beka roku, przecież on jest wart min 50mln!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?