Fizzy Womack
Dołączył/a: lipiec 2011
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten drugi stoper który grał z Bartrą to Diagne tak?
6
Ale sie jaram a to tylko sparing :D
0
hah jaka pajda xD
0
Lepszy Rudy niz Hummels czy inny szrot.
0
Przykre masz życie. Dorośniesz, zrozumiesz.
2
Ale wstyd..
1
Kupić Mirande i Vertonghena!
0
Betonowy Ron miał bardzo udany sezon. Filar obrony AV.
0
Maschee!!!
0
Mam mieszane uczucia, mógł zostać, ale ławka dla niego to za mało..
0
chyba nigdy bejsbola nie widziałeś.
4
Nareszcie się go pozbylismy a myślałem, że go zarząd zostawi. Duży plus dla zarządu 42mln za takiego grajka to fortuna!
0
was??
2
ojj jak dobrze!! Koniec gry z zaciśniętym hamulcem ręcznym na skrzydle!! ufffffff ale ulga!! :D:D
1
Luis za Alexisa? MMmmm miodzo!!! :D
4
Jeśli odejdzie odetchne pełną piersią! :D
0
hehe beka :D
1
Grzechu nie mondraluj sie !! xD
0
Myślałem o tym już ale widziałem tam Alexisa.. w sumie jeden ciul, dobry pomysł imo!!
0
nie wiecej niz 60mln
0
0
haha grzechu melepeto
1
Obaj powinni zostać w zespole.
0
Niby zajebiście, że Rakitic przychodzi, ale gdyby jeszcze zatrzymać Cesca... ehh, szkoda..
2
Hahahaa 33mln o 30 za mało jak na teraźniejsze realia...
2
Pedro musi zostać!!
3
i zajebista lewa noga, mocny strzał (:
1
Zajebiscie Masche kat!
0
za min 60mln
0
Jak Cesc odejdzie za 33mln to bedzie beka roku, przecież on jest wart min 50mln!!