1

Znowu cala trojka na LS hahaha

0

Jaka kopanina na Bernabe xddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto real, bo zakazuje normalnej transmisji jak wchodza na boisko

1

Ten stadion taki brzydki i jeszcze 5 minut trzeba na niego patrzeć xd

0

To Guler pierwszy mecz o stawke w Realu w podstawie. Poprzednio to PK z trzecioligowcem

0

@Keson Aha dobra xd fajny człowiek Gundo, wzbudza sympatie ale trzeba iść dalej. Flick buduje coś na przyszłość.

2

Niezła ciekawostka, że Fati ma 6000 minut w seniorskiej karierze rozegranych, a Pedri jego rówieśnik, który też często wylatuje 12000. Więc ten Fati nawet nie miał pola do rozwoju za bardzo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Keson walczy ale w ofensywie, w artykule na stronie bylo podane, że on do defensywy sie nie pali. To lepszy jest piłkarz, który pracuje i w jednym i drugim aspekcie. Zresztą tam bylo toxic w szatni bo nikt go nie pożegnał poza Ter Stegenem

1

@Comentateiro ja już w presezonie pisałem, że chyba Flickowi nie leży ale tu maja teorie o złym zarządzie. Jako rezerwowy tak, ale nie tak drogi

2

@lntrowertyk Fati spowodował swoja grą, że La Masia znowu zaczęła sie liczyć i to trzeba przyznać

2

@Comentateiro już nikt nie pisze o Gündoganie

0

@BORO_12 pewnie najpierw Roque w kolejce i tak, żeby mogl w Betisie grać

1

@lntrowertyk ale zyskujemy kase z transferu więc to bujda. Przychód chyba też sie liczy

1

@lntrowertyk jedynie mignęła mi informacja na X, że we Wrześniu. Nic więcej nie wiadomo

15

Jeszcze z niego będzie piłkarz. Odżyje tam bo u nas byl podłamany tym brakiem gry


0

@ShawnC głównie tu Euro sie przypomina i dobra współpraca z Olmo, ale marnował te akcje jedna za drugą

2

Yamal ma to coś, że nie umie strzelać zwykłych goli, marnuje sytuacje, ale potrafi wsadzić gole niesamowite

0

@Gaz co mecz będzie strzelal z tyloma okazjami

2

@Nefir jak chce jechac na mundial to będzie musiał zdecydować. A póki mamy go kim zastąpić nie powinien grać

2

@Nefir nie ma sensu go ogrywać jeśli ma sobie gdzieś pójść za darmo. Trzeba to na nim wymusić

2

@Nefir de Jong to na trybuny dopóki nie przedłuży kontraktu. Nie ma sensu nim grać

0

@MesQueUnClub96 buaha hejterzy nagle chca jego powrotu

0

@Kuchar dawno takiego bólu dupy nie mieli, codziennie artykuly, śmiechy a my odpowiadamy na boisku

6

Ale wycie w madrycie, przed nami rozkładają nogi, a z nimi walczą do ostatniej kropli krwi. Foliarze w czystej postaci

1

@Lucyfffer dupa ich piecze po prostu

1

@kamiVeB Fermin dzisiaj nic nie grał, nawet w obronie

9

Tyle jadu na Laporte a co zatrudnil Flicka to jego. Bez tego byśmy ogladali Xavinete dzisiaj

1

@sevs ja zawsze za nim byłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?