Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znowu cala trojka na LS hahaha
0
Jaka kopanina na Bernabe xddd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonCarletto real, bo zakazuje normalnej transmisji jak wchodza na boisko
1
Ten stadion taki brzydki i jeszcze 5 minut trzeba na niego patrzeć xd
0
To Guler pierwszy mecz o stawke w Realu w podstawie. Poprzednio to PK z trzecioligowcem
0
@Keson Aha dobra xd fajny człowiek Gundo, wzbudza sympatie ale trzeba iść dalej. Flick buduje coś na przyszłość.
2
Niezła ciekawostka, że Fati ma 6000 minut w seniorskiej karierze rozegranych, a Pedri jego rówieśnik, który też często wylatuje 12000. Więc ten Fati nawet nie miał pola do rozwoju za bardzo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Keson walczy ale w ofensywie, w artykule na stronie bylo podane, że on do defensywy sie nie pali. To lepszy jest piłkarz, który pracuje i w jednym i drugim aspekcie. Zresztą tam bylo toxic w szatni bo nikt go nie pożegnał poza Ter Stegenem
1
@Comentateiro ja już w presezonie pisałem, że chyba Flickowi nie leży ale tu maja teorie o złym zarządzie. Jako rezerwowy tak, ale nie tak drogi
2
@lntrowertyk Fati spowodował swoja grą, że La Masia znowu zaczęła sie liczyć i to trzeba przyznać
2
@Comentateiro już nikt nie pisze o Gündoganie
0
@BORO_12 pewnie najpierw Roque w kolejce i tak, żeby mogl w Betisie grać
1
@lntrowertyk ale zyskujemy kase z transferu więc to bujda. Przychód chyba też sie liczy
1
@lntrowertyk jedynie mignęła mi informacja na X, że we Wrześniu. Nic więcej nie wiadomo
15
Jeszcze z niego będzie piłkarz. Odżyje tam bo u nas byl podłamany tym brakiem gry
0
@ShawnC głównie tu Euro sie przypomina i dobra współpraca z Olmo, ale marnował te akcje jedna za drugą
2
Yamal ma to coś, że nie umie strzelać zwykłych goli, marnuje sytuacje, ale potrafi wsadzić gole niesamowite
0
@Gaz co mecz będzie strzelal z tyloma okazjami
2
@Nefir jak chce jechac na mundial to będzie musiał zdecydować. A póki mamy go kim zastąpić nie powinien grać
2
@Nefir nie ma sensu go ogrywać jeśli ma sobie gdzieś pójść za darmo. Trzeba to na nim wymusić
2
@Nefir de Jong to na trybuny dopóki nie przedłuży kontraktu. Nie ma sensu nim grać
0
@MesQueUnClub96 buaha hejterzy nagle chca jego powrotu
0
@Kuchar dawno takiego bólu dupy nie mieli, codziennie artykuly, śmiechy a my odpowiadamy na boisku
6
Ale wycie w madrycie, przed nami rozkładają nogi, a z nimi walczą do ostatniej kropli krwi. Foliarze w czystej postaci
1
@Lucyfffer dupa ich piecze po prostu
1
@kamiVeB Fermin dzisiaj nic nie grał, nawet w obronie
9
Tyle jadu na Laporte a co zatrudnil Flicka to jego. Bez tego byśmy ogladali Xavinete dzisiaj
1
@sevs ja zawsze za nim byłem