Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla w punkt, a napisz coś co sie nie zgadza ze zdaniem ogółu, to wyzywają albo jakieś odzywki cechujących ludzi o ujemnym IQ
1
@DonCarletto trzech mistrzów Europy, jeden mistrz olimpijski. Pozdrawiam
@Oskar00 licze dostępnych
1
@Messibestplayerintheworld Valverde biegacz Tchoumeni przecinak, Modrić wiek. To kto Güler? Może i dobry ale bez rytmu i nie jest pomocnikiem
2
Bez Bellinghama ta ich pomoc to na średniaka hiszpańskiego
0
@Fenelon jak to, przecież już podpisał
2
@Messibestplayerintheworld chcieli Nico to będzie Nico, Laporta miał racje
2
@Bulbulator po prostu jest z jeszcze normalnego pokolenia
0
Powodzenia. Może kiedyś wróci w innej roli.
1
Patrze sobie na te rejestracje i Pedri waży 60 kg przy 174 wzrostu
1
@Cholek18 tak a jakby odpalił i ładował gole regularnie to byłby kwik, że jak go mogli oddać za prawie darmo.. nie wiesz jak będzie grał
1
@Pnog37 Deco oddaje pilkarzy na lepszych warunkach niż wspanialy Alemany. Ale o tym nikt nie napisze
1
@Rust_Cohle szkoda, że nie o la lidze
0
Fajne wyjazdówki
0
@KrwawiaceoczyVEB na skrzydle?XD już prędzej Pau Victor, może Olmo chociaż on gra bliżej prawej strony
0
@Dzieniu Ferran sie nie ruszy, ale pewnie sobie nie pogra
@KrwawiaceoczyVEB a kto będzie?
0
@FCB24 fakt jest taki że nikt z nas go za bardzo nie oglądał, a chciała go świetna Atalanta. Kounde nie istnieje w ofensywie i marnuje potencjal Yamala
0
@Michal1889 cały czas nie było oficjalki Gundogana, Faye więc to spekulacje pismaków
0
@Michal1889 zarejestrują, jak liga nie da zgody od razu to mają poświadczyć majątkiem
2
Fati ma zostać. To pewnie walka o skład z Chiesą
2
@Joe_Barbaro ja już wstałem, a co tam
0
@norbi77 Fort zagrał kilka meczy w dorosłej drużynie, a już sie robi z niego nowego Yamala. W presezonie większe serducho pokazywal Valle a Fort bez werwy wyglądał. Chłopak ma talent ale nie można od razu wszystkich młodych upchnąć do składu, tak jak z Balde który nadal ma ogromne braki
1
To madryciak, posłuchacie jego komentarza, reakcji na gole Realu i Barcy. Wydaje filmiki pod publiczkę, pewnie zajrzał tu, zobaczył ten kwik i nagrał o tym filmik bo to sie klika. Odejście Gundo, który kosztowałby nas 40 mln za dwa lata to świetny pomysl. Real gra 39 letnim Modriciem, który nie dowozi i przez to taki Guler nie podnosi sie z ławki. To lepsze rozwiązanie według was?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herbert oglądałeś mecze presezonowe? Z Milanem słabo gral, pierwszy w przerwie został zmieniony, w Gamperze wszedl z ławki. Ja już wtedy pisałem, że Flick chyba na niego nie liczy to mnie wyśmiali. Gundogan to piłkarz do klepania po obwodzie a Flick nie chce tak grać
0
@Herbert o czym Ty piszesz jak Gundogan do treningów dołączył dopiero w USA, to gdzie Flick miał go widzieć
0
@D10SLEO a Pau Victor się świetnie pokazal, wręcz wybitnie jak na piłkarza z 3 ligi więc też nie wiem po co umniejszać
2
@D10SLEO nawet jakby tam byl Joselu zamiast Mbappe to bylby przed nim
1
@Antimadridista_WR też dla mnie Roque lepszy, odpali w Betisie
0
najlepsze jest to jak się śmiali z Roque, że nie gra i niewypał, a tu wszystko wskazuje że ten też nie pogra i będzie musial iść na wypożyczenie
0
@XaviHernandezCoach Xavi jak zwykle agresywny