0

Dzień dobry, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?

8

@Faro, chłopie od jakiegoś czasu zachowujesz się tu jakbyś miał maksymalnie trzynaście lat. Przesiadujesz na kafejce lub innych miejscach gdzie można spotkać najgorszy sort kibiców Realu i czytasz te bzdury, które oni piszą, a potem takimi samymi bzdurami dzielisz się tu XD Uważając, że każdy kibic Realu tak ma.

Normalne, nie?

17

Komentarz usunięty

1

@Bocheno1, dziadek zatracił merytorykę 123 lata temu kiedy miał 50 lat

1

@Arcybiskup, może Iga była chłopcem i chciała zostać dziewczynką?

1

Komentarz usunięty

3

@tbas, Laporty to nie obchodziło, że nie mamy pieniędzy. Tupnął stopką i poszedł zajadać się kolejna porcja szynki

1

@Faro, XDD ja pieprzę Ty jesteś niemożliwy

1

@partymaker, luzik, ja sobie tylko żartuje. Ogólnie będą mogli to zobaczyć, grupa publiczna więc nawet nie trzeba na niej być żeby widzieć co piszesz

2

@Bocheno1, chciałaby, ale jak próbuje wybrać numer to jednym palcem wciska trzy przyciski

0

@partymaker, czy to jakaś grupa singiel pozna singielke?

0

@FcPortoFan1999, super, cieszę się. Może nauczy Cię to stawiania przecinków w odpowiednich miejscach

0

@jacobFCB, no właśnie te jego są bezwartościowe, w tym problem.

1

@jacobFCB, on kosztuje najwięcej, nawet jakby chcieli wymienić jego herby na utrzymanie strony to nie starczy.

1

@FcPortoFan1999, możesz do mnie pisać wszystko, ale nigdy nie obrażaj mnie od madryciakow

6

@jacobFCB, zależy ile @FcPortoFan1999 napisze komentarzy

2

@Faro, przypomnij mi kto kupił Ferrana Torresa i Roque, obaj razem pewnie jakieś 100mln kosztowali

0

@Faro, to przytocz jeszcze ile pieniędzy w ostatnich latach Barcelona wydała na zawodnik i wtedy pogadamy. Szkółka to ogromna wartość dodana, ale to na kogo Barcelona wydaje pieniądze wskazuje, że szybko się z Realem nie zrówna finansowo

1

@Faro, no ale co Ty sugerujesz, że Barcelona nie kupuje zawodników?

0

Dwuletnie dziecko rozjechane przez dostawczaka na oczach rodziców, chwilę wcześniej ojciec dziecka rozmawiał z kierowcą tego dostawczaka i mimo tego dziecko weszło pod koła pojazdu poruszającego się na posesji. Nie wiem jak to skomentować

7

@PatrychoO, c**j z kompetencjami!!! Najważniejsza jest płeć :D Powalony świat

3

@Rust_Cohle, chociaż tak może im dowalić

0

@kryhaa, to nie jest jego ojciec

0

@Amidamaru, Ronaldo z wiekiem traci zdecydowanie więcej niż taki Modrić. Messi też straci mniej niż Ronaldo, przynajmniej mam taką nadzieję.

Dla Luki podajesz piłkę i wciąż możesz być pewny, że on coś z nią wartościowego zrobi, z Ronaldo już takiej pewności nie ma xD Samego Cristiano docenić trzeba biorąc pod uwagę całą karierę, bo nieliczna ilość piłkarzy czegoś takiego doświadczy, ale jego czas już się powoli kończy. Tylko do niego to jeszcze nie dotarło.

Już nie mogę się doczekać jak będziemy go oglądać na MŚ 2026

0

@mekston, 15minut to trochę malutko, co on robił resztę czasu?

2

@vangoor, dlatego de Jong wciąż tkwi w Barcelonie od sezonów?

Luka ma dużo większy repertuar niż Ronaldo, dlatego wciąż jest na topie

0

@clyde, ja nie znam, ale może ktoś inny będzie mógł pomóc jeśli temat będzie w gorących

4

@sen, kiedyś jak mieszkaliśmy w Krakowie i było głośno na osiedlu to sąsiad wyszedł do ogródka, krzyknął bardzo głośno „zamknąć ku*wa mordę!” i się uspokoili. Spróbuj

2

@misterio, chcesz powiedzieć, że Enzo to syn Hitlera?

Chociaż w sumie w tym przypadku jakiś wnuk bardziej

5

@Luciano99, szkoda, że mało kto takie coś widzi. Gdyby ich zamienić miejscami mielibyśmy rasizm i srogie konsekwencje ;) No ale jak białoskóremu ubliża czarnoskóry to jest w sumie git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?