1

@Kapitan hawk, był, jest zbanowany od wczesnego ranka :) Niedługo będziesz mógł podać rękę koledze po drugiej stronie.

Pozdrawiam

@FcPortoFan1999, Ty sam z koleżanką na jednej hali? Przez osiem godzin?

2

@FcPortoFan1999, bo oni nie eksportują, sami piją, więc nie ma już co eksportować

1

@Kapitan hawk, oznaczyłeś zbanowanego, to Twój koniec

2

@sokot, a no jest to odrobinę przerażające, że normalnie ubrana kobieta jest w taki sposób oceniana. Polityka co poniektórym zżarła mózg

0

Barcelona przekonała Nico, teraz już z górki. On już tu idzie

0

@FcPortoFan1999, nie odpisuj mi już, bo ja nie chce mieć tyle komentarzy co Ty XD

1

@FcPortoFan1999, Ty i tak starszysz ludzi hehe

1

@FcPortoFan1999, słuchaj, Ty ogólnie jesteś dosyć specyficzny przypadek. Namiętnie oglądasz Ekstraklasę, jarasz się meczami, których większość ludzi nie chce oglądać. Nie wiem czy nie przyjdzie Ci do głowy żeby jechać po ciemku w nocy rowerem.

3

@FcPortoFan1999, mam nadzieję, że masz odpowiednie oświetlenie w rowerze, a na sobie założoną kamizelkę odblaskową, Oskar.

0

@BorzyKrzys, chore. Jak ludzie mają czuć się bezpieczni kiedy nawet przy tak poważnych sytuacjach nikt nie reaguje? Musimy czekać, aż dojdzie do czegoś poważnego?

3

@MesQueUnClub96, palec grzebalec

1

@MesQueUnClub96, a jego pracownicy są idealnym przykładem

2

@mekston, Robert Lewandowski będzie królem strzelców

0

@TR3YWAY, ja pie***** jaki rasista, a niby Argentyńczycy tacy źli

1

@norbi77, niestety, ale odrobinę odleciałeś moim zdaniem. Nie trzeba być za Konfederacją żeby uważać, że to zdjęcie jest normalne

1

@Arden, ktoś z ekspertów poza La Ramblą wypowiedział się już na temat tej całej sytuacji czy jeszcze nie?

4

@Ojciec5tkidzieci, jestem mocno zaskoczony, że zdjęcie normalnie ubranej kobiety może być dla kogoś aż tak wielkim problemem :D

1

@Arden, może go popchnął

9

@norbi77, a co w nim złego, bo nie do końca rozumiem?

10

@Prorokk, w Twoim przypadku to nie zrzucałbym winy na pogodę

1

@FcPortoFan1999, będę Cię obserwować Oskar

3

@FcPortoFan1999, popracujesz kilka lat, będziesz robić ciągle to samo bez widoków na rozwój i szybko zmienisz zdanie ;P

1

@FcPortoFan1999, ile lat pracujesz przy maszynie?

1

@Yamal_Williams, byłeś? Nie byłeś. To nie podważaj

11

@FcPortoFan1999, Dębica to piękne miasto z ogromnymi możliwościami i cudowną przyszłością. Przechadzając się ulicami tego miasta wciąż można poczuć zapach Mateusza Borka

3

@tristan87, fajnie, że może coś takiego przeżywać. Bardzo dobry pomocnik, zawsze na wysokim poziomie

5

@norbi77, ten plakat wyżej to jak z CKMu? Co masz na myśli?

5

@Comentateiro, szkoda, że Pan Majtczak w Polsce nie jest traktowany tak samo

0

@barcelonaLM, dlaczego ludzie mają do niego pretensje? Dlaczego na niego buczą?

To coś w stylu agresji w stronę Neymara, bo potrafił dryblować czy buczenia na Cuccurellę?

16

@Borneo, zaczoł się, nie zaczoł, jakie to ma znaczenie. Mam nadzieję, że okres, w którym Ty wracasz do podstaw poprawnego pisania również się zaczoł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?