FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk, był, jest zbanowany od wczesnego ranka :) Niedługo będziesz mógł podać rękę koledze po drugiej stronie.
Pozdrawiam
@FcPortoFan1999, Ty sam z koleżanką na jednej hali? Przez osiem godzin?
2
@FcPortoFan1999, bo oni nie eksportują, sami piją, więc nie ma już co eksportować
1
@Kapitan hawk, oznaczyłeś zbanowanego, to Twój koniec
2
@sokot, a no jest to odrobinę przerażające, że normalnie ubrana kobieta jest w taki sposób oceniana. Polityka co poniektórym zżarła mózg
0
Barcelona przekonała Nico, teraz już z górki. On już tu idzie
0
@FcPortoFan1999, nie odpisuj mi już, bo ja nie chce mieć tyle komentarzy co Ty XD
1
@FcPortoFan1999, Ty i tak starszysz ludzi hehe
1
@FcPortoFan1999, słuchaj, Ty ogólnie jesteś dosyć specyficzny przypadek. Namiętnie oglądasz Ekstraklasę, jarasz się meczami, których większość ludzi nie chce oglądać. Nie wiem czy nie przyjdzie Ci do głowy żeby jechać po ciemku w nocy rowerem.
3
@FcPortoFan1999, mam nadzieję, że masz odpowiednie oświetlenie w rowerze, a na sobie założoną kamizelkę odblaskową, Oskar.
0
@BorzyKrzys, chore. Jak ludzie mają czuć się bezpieczni kiedy nawet przy tak poważnych sytuacjach nikt nie reaguje? Musimy czekać, aż dojdzie do czegoś poważnego?
3
@MesQueUnClub96, palec grzebalec
1
@MesQueUnClub96, a jego pracownicy są idealnym przykładem
2
@mekston, Robert Lewandowski będzie królem strzelców
0
@TR3YWAY, ja pie***** jaki rasista, a niby Argentyńczycy tacy źli
1
@norbi77, niestety, ale odrobinę odleciałeś moim zdaniem. Nie trzeba być za Konfederacją żeby uważać, że to zdjęcie jest normalne
1
@Arden, ktoś z ekspertów poza La Ramblą wypowiedział się już na temat tej całej sytuacji czy jeszcze nie?
4
@Ojciec5tkidzieci, jestem mocno zaskoczony, że zdjęcie normalnie ubranej kobiety może być dla kogoś aż tak wielkim problemem :D
1
@Arden, może go popchnął
9
@norbi77, a co w nim złego, bo nie do końca rozumiem?
10
@Prorokk, w Twoim przypadku to nie zrzucałbym winy na pogodę
1
@FcPortoFan1999, będę Cię obserwować Oskar
3
@FcPortoFan1999, popracujesz kilka lat, będziesz robić ciągle to samo bez widoków na rozwój i szybko zmienisz zdanie ;P
1
@FcPortoFan1999, ile lat pracujesz przy maszynie?
1
@Yamal_Williams, byłeś? Nie byłeś. To nie podważaj
11
@FcPortoFan1999, Dębica to piękne miasto z ogromnymi możliwościami i cudowną przyszłością. Przechadzając się ulicami tego miasta wciąż można poczuć zapach Mateusza Borka
3
@tristan87, fajnie, że może coś takiego przeżywać. Bardzo dobry pomocnik, zawsze na wysokim poziomie
5
@norbi77, ten plakat wyżej to jak z CKMu? Co masz na myśli?
5
@Comentateiro, szkoda, że Pan Majtczak w Polsce nie jest traktowany tak samo
0
@barcelonaLM, dlaczego ludzie mają do niego pretensje? Dlaczego na niego buczą?
To coś w stylu agresji w stronę Neymara, bo potrafił dryblować czy buczenia na Cuccurellę?
16
@Borneo, zaczoł się, nie zaczoł, jakie to ma znaczenie. Mam nadzieję, że okres, w którym Ty wracasz do podstaw poprawnego pisania również się zaczoł