0

@FrankliN7, niepotrzebnie się produkujesz, on takie posty pisze co jakiś czas. Celowe prowokacje żeby szukać atencji + przy okazji wysłać na wakacje ludzi, których poniesie :D

Już wiele razy dostawał rady, ludzie jakaś tam pomoc oferowali i wciąż pojawiają się te same wpisy.

0

@BorzyKrzys, łatwo przyszło, szybko poszło xD

No ale odpowiedzi w stylu „jak przystojni” to nic w sumie złego :D

0

@TheNekro94, ten Nadal zapowiada się na całkiem dobrego tenisistę

2

@Kidd, @Kessie drugi? Widać, że na oponach zjadł zęby, dosłownie

1

@matino, ta cena to już lekko odlot

2

@fart, ja nie wiem jak taką koszulkę można skomentować jako coś z bazaru. Co sezon są tego typu komentarze, a potem „w sumie na zawodnikach w meczu wygląda całkiem dobrze”, no ale bazar to trochę przesada

1

@KamQiX, super robota. Nie
Muszę nawet tego oglądać żeby to wiedzieć

0

@Kgorecki2500, ja się nie martwię, bo i tak jestem na minusie. Już mi się nie da nic więcej zabrać

4

@TaleOfUs, Ty mówiący ludziom do kogo powinni mieć szacunek to chyba jakiś żart przy piątku

3

@Yamal_Williams, dobrze, mi pasuje. Daj to dla niego

0

@Arden, Ferran to rzeczywiście jedyne co robi to biega

8

@Popitek12, oczywiście, że Rodri powinien to zgarnąć jeśli pod uwagę jest brany cały sezon. Rodri lub Carvajal

0

@Kleps0n, w jakim kraju pracujesz? Jesteś w stanie sam od siebie opisać mi coś dokładniej jak to wygląda + jak się za to zabrać?

5

@FcPortoFan1999, to jest kabaret, a nie piłka nożna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96, szybciutko się pojawiłeś pod tą dyskusją

0

Dobry wieczór, czy na La Rambli mamy kogoś kto pracuje „na własnej działaności” w innym kraju np. Niemcy, Holandia czy Belgia?

1

@AlexDark00, to podobno nieprawda. Jesteś pewny, że podajesz prawdziwą informację?

1

@Faro, akurat kupę mam już dzisiaj odhaczoną, dziękuję że się martwisz

3

@Faro, przerosło Cię dodanie linku

7

@Kgorecki2500, podejrzewam, że dużo osób oceniających język obcy innych ludzi nie potrafi porozmawiać z nikim w obcym języku, jakimkolwiek

0

@Firestone, już mu przekazuje mordo

20

@Rust_Cohle, wszyscy spodnie po tacie założyli chyba

0

@BorzyKrzys, dokładnie tak, dzieci będą sobie prowadzić live’a i dobrze się bawić

0

@Blanco16, może zdąży się przejść z tacą po całej Barcelonie

1

@Rust_Cohle, tak, to prawda. Sosnowiec leży poza granicami Polski

1

@mordini123, myślę, że do momentu kiedy już będzie miał dosyć tego Q&A zrobi mu się na tyle ciepło, że dużo ludzi zrozumie co się dzieje w aucie na słońcu

4

@Arden, z tego co oglądałem kiedyś na kanale „ojwojtek” to za udział w oficjalnym biciu rekordu pod nazwą Guinnessa trzeba sporo zapłacić. Musi mu się to opłacać

0

@mordini123, a w Warszawie nie będzie dziś bardzo gorąco, na to również trzeba spojrzeć, że zdarzają się zdecydowanie cieplejsze dni

3

@mordini123, mam nadzieję, że ten live dotrze do bardzo wielu osób. Z przyjemnością obejrzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?