FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak można w XXI wieku grac w futbolu bez skrzydłowych.... na cholerę griezmann czy ten brait.... proponuje kupić jeszcze Jorginho, Pjanic, Parejo i grać 6pomocnikami z kreatywnością na poziomie -2%
1
Prawda jest taka, że gra 4pomocnukow, gdzie nie ma żadnej kreatywności, jest idiotycznym pomysłem. Czemu to widzi 98% fanów, a nie widział tego Valdek a teraz Setien?
2
Mario Rui to jeden z najsłabszych bocznych obrońców serie A....jego nawet Suso kiwał, a my gramy bez skrzydłowych? Trochę dziwne
0
@Messibestplayerintheworld t9....... :d
0
Andre Gomez już na ławce??? Po tej kontuzji to myślałem, że wróci pod koniec sezonu...
0
@zawsze_barca ciekawe ile borówek musiała zjeść by mieć takie fioletowe usta.....
0
@Hiacynk Tottenham i Chelsea to chyba o parę głosów za dużo dostalo
3
@PanPatrykk dla mnie uznawanie na chwilę obecną Barcelony za faworyta to jest żart. Real, PSG, City, Liverpool, Bayern są znacznie równiejsi; a w dwumeczu to i Napoli jest dla nas duzyyyyyym wyzwaniem
2
@Nicko Arthur gra u nas już kolejny sezon, a jedyne jego dobre, ofensywne podanie jakie pamiętam to z Sevilla w CdR. De Jong to w Ajaxie nawet za dużo takich nie miał. Piłkarze super do kontroli gry i tempa- nie do ofensywy
4
@MrShakira kreatywnie? De Jong i Arthur to z kreatywnością mają niewiele wspólnego
0
Gdy odchodził Valdek byłem wniobowziety. Dalej jest zachwycony jego odejściem, bo uważam Setiena za trenera znacznie lepszego dla Barcelony. Jednak dla Barcelony to teraz 20pilkarzy nie powinno grać z tego składu. Oni w dupie mają taktykę, odpowiedzialnosc za zespół czy zaangażowanie. Raz na jakiś czas sobie podbiegnie gdzieś, raz na kwadrans powalczy, raz pobiegnie za niekrytym zawodnikiem.... A tak to grają sobie jak Albatrosy z Orłami Otwocka.
0
Czy dzisiejszy all star meatch jest też na takiej zasadzie jak ten niedzielny?
0
Jaki wg was jest najlepszy koszykarz obecnie, który zarówno w ofensywie jak i defensywie pokazuje mega poziom? Leonard?
3
Przecież to jest porąbane co się dzieje we Włoszech z tym Juventusem. Oni nigdy nie przegrają ligi tam.
0
@BOSSS85 Ramsey aż tak to nie był, ale inny nabytek Arsenalu Diany mize
4
@FCBarcelonista to że to Messi nie oznacza, że takie dziecinne zachowanie będzie usprawniedliwione
2
@itmustbejoke ale ich właśnie obrona i bramkarz ratowali ostatnio xd na mundialu np w 2014 to dzięki nim dostali się do finału, a nie dzięki ofensywie
0
@Rewolucja123 lekarz mówi, że wszystko ok xd
0
Jest tu jakiś lekarz albo coś?? Jakaś bardzo dobra maść na blizne? Może ktoś pomóc na priv?
3
@Michu94 tamta drużyna by pokonała każdego. Brazylia z 2002, Hiszpania z 2010, Bayern Juppa też by polegli
8
@dasouzar11 jak może ich wciągać jak on nie gra xd
0
Znacie jakieś strony, gdzie można ściągnąć cała playlista na raz z YT zamiast pojedynczi
0
Gdzie mogę obejrzeć całe Super Bowl? Nigdy nie oglądałem z tego powtórek
0
@Barca_Big_Moment bardzo się cieszę z wyboru Setiena, ale wybór Allegri też wg mnie nie byłby zły. Może by wkoncu coś poukładał w obronie
3
@VamosRakieta de Jong oprócz meczu z Ibiza to ja nie wiem czy posłał jakieś prostopadle podanie
1
@Pawlak1992 Pjanic i Saul.....bardzo prawidłowa kandydatura
0
@itmustbejoke że Juventus ma wsparcie sędziów, a sędzia w meczu Realu zachował się bardzo dobrze ponieważ nie było mowy o karnym
0
@SuperPatsonFCB co druga kolejka Premier league....
2
@SuperPatsonFCB Liverpool jest pchany przez sędziów i tylko ich fani tego nie widzą. Doskonale by sobie poradzili bez ich pomocy, więc tym bardziej boli to
0
@zadafcb na kogo stawiasz?