4

@Messibestplayerintheworld Liverpool od 3 lat jest pchany przez sędziów w lidze a i tak nie potrafią wygrać

0

@Kamilos84 nie pieprzą tylko piszą prawdę, a Liverpool przez tyle lat i tak nie mógł wygrać pomimo pomocy

0

Gdyby nie TAA to piłka by wylądowała do Sterlinga i sytuacja sam na sam.....ten Liverpool jest bardziej pchany przez sędziów niż Juventus we Włoszech

2

@Piorun Pewnie się skończy 0-0 xd

0

@Chwytliwy To jest nieuniknione, ale wydaje mi się, że na następnym take over. Na tą już nie ma czasu by podbudować taka walkę, a poza tym to musiałby być Maine Event, a na tej gali Maine Event będzie musi być war games mężczyzn

0

@Chwytliwy ale ogólnie gala mnie zawiodła, Young Bucks vs LAX dużo bardziej poniżej oczekiwań. Wgl jak myślisz jak będzie wyglądać war games mężczyzn? Dodadzą team Balor i kto to dołączy do ciamoy?

0

@levz0r seria z ter Stegen miała więcej odcinków

2

Niby gra Inter, ale jakby sędzia z Turynu

1

@itmustbejoke Busquets xd jest dwóch trenerów, którzy mają jaja posadzić swoje gwiazdy na ławce gdy są pod formą i zmierzą się w hicie PL

0

@Rewolucja123 Valverde sam powinien z taką chodzić od kilku miesięcy

1

@monsterrize to jest śmieszne. Gość, który co mecz przy prowadzeniu 1-0 wpuszcza defensywnych piłkarzy i chce bronić eyniku, ma pretensje, że ktoś nie atakuje? Xd

0

@BarcaInfo zobaczył kto trenuje Barcelonę to zrezygnował, nie ma co się dziwić

1

@kamilop żeby dalej być, trzeba nim najpierw być

0

@Encore na razie to Luka idzie po to jak po swoje :P

1

To jest porąbane. Ten Valverde doprowadził genialnych piłkarzy na taki poziom, że gdyby nie Messi i ter Stegen to od 3sezonow by się bili o utrzymanie, 15 miejsce w tabeli max

19

To co? W 60min Busquets, w 75min Alba i w 85min Rakitic?

1

@NaFazieHitman Juventus lubi to

2

Ale jedno trzeba przyznać Arsenalowi. Jak są mecze top6 to tylko gdy gra Arsenal można być pewnym, że to będzie ciekawy mecz: a to się ośmiesza, a to zagrają genialnie z przodu, by potem się skompromitować z tyłu, zawsze coś jest ciekawego. Nawet mecze Liverpool vs City były nudne rok temu

1

@Encore Się nie zmienia, a potem po meczu z Romą Suarez przyznaje, że nie ma sił

2

@NeroTFP za to niemiecka to potęga xd

1

@Oskar00 co ludzie mają szczęście xd ja trafiłem najwyżej to Skriniara a potem Martial :D

0

Gdzie na starym mieście w Gdańsku można zjeść burgera/kebaba w środku i napić się piwa? Bo już tym google nie ufam :D

0

@adaminhoo genialny sport. Dla mnie nie ma lepszego do oglądania niż rugby

1

@Messibestplayerintheworld poniekąd jednym z najważniejszych zadań trenera to motywowanie zawodników

1

@matirix20 już wolę powrót Martini od Valverde

0

@Mario96w chyba ośmieszał rywali

0

@student97r ale mi się marzy, by Dallas zrobili jakaś wielka niespodziankę w tym sezonie. Konkurencja potężna, ale potencjał mają ogromny.

1

Komentator od rugby jest genialny

0

Jakaś strona do live z NBA? Najlepiej do tej multitligi z Canal Plus sport, ale normalnie na pojedyncze strony po amerykańsku też przyjmę, będę wdzięczny

0

@Hudson Toronto bez Leonarda to będzie walczyć o Play off, Boston o 3-4 miejsce. Śmiało bym stawiał na Celtów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?