0

@FranzMaurer mam wadę wzroku, także badania to chyba obowiązek

0

miałem ważność prawa jazdy do końca 2019 roku, czy istnieje jakiś okres do kiedy muszę zrobić badania by uniknąć ponownych egzaminów itp?

0

Gra tutaj ktoś w call od duty modern warfare warzone??? Bo ja zainstalowałem i wgl nie widzę opcji zalogowania się tam. Chodzi o PS4

0

Wiem, ze są tu fani miodowych lat. W którym odcinku była scena gdy Karol się nie mieścił do auta, które kradli i zajumali silnik?

0

@Hiacynk ESPN....ostatnio wyrany tam za najlpeszy transfer w historii ligi, pisali tam, że to najlpeszy gracz w historii tej ligi. Ale po co go dawać do druzyny

3

@NeroTFP jeden z nielicznych pozytywów wirusa i tej otoczki wokół niego- mało gadania i przygotowań do obchodów.....

0

@Bobo25 trzeba było na nich pokaszleć...moze by się czegos nauczyki

2

@Bykunn jest w tej całej grupie szczególnie narażonych na ryzyko a sobie czyta paragon w sklepie poza godzinami 10-12....sama siebie skazuje na ten los xd

10

Dlaczego został usunięty komentarz jakiegoś użytkownika krytykujący zachowanie starszej pani w sklepie, któreś blokowała wejście innym klientomczytając paragon w sklepie??

0

@Chwytliwy oglądam od 2007r więc tez coś wiem. jeśli porównujesz ringoow Zigglera i Romka i mówisz, ze niemal to samo to nie mamy o czym dyskutować. Romek jest tragiczny w ringu....tylko z Aj i Rollinsem wykręcił w miarę dobre walki.

0

@Chwytliwy romek????? hahahah no weź gosciu......

0

@zadafcb ziggler....gośc ma talent i umiejętności postokroć większe niż romek, wyatt i wielu innych a przegrywa z tym czymś xD

0

@kaziks lesnar pokazał, ze jak chce i ma rywala to umie zrobić dobra walke. Mcintyre to samo. Więc co zrobił Vince.....zjebal xD

0

@ArdoFCB znaczy no na aplikacji messengera

0

@ArdoFCB sprawdzałem bezprzewodowe i zwykłe na kablu- w obu przypadkach jakość dramatyczna :/

0

podczas wideorozmów przez Fb nie mam żadnych problemów, jednak gdy podłącze słuchawki to obraz i dzwięk cholerenieeeeee ścina. Czy jest tu ktos może kto się na tym zna i jest wstanie pomóc? :)

0

Myślicie, że za 5-10 lat taki Patryk Vega nagra "film z jego poczuciem humoru" odnośnie aktualnej sytuacji? Bo to co się dzieje przed sklepami się do tego nadaje

0

@Pawlak1992 tyle ciekawych feudow w ostatnich 5-10 latach było zepsutych przez Vince, że kolejnych kilka nie zaszkodzi :P

0

@MaTt_BarcaFan Andre Gomes i Douglas to aż tak dawno, że nie pamiętasz?

0

@Witekk10 a dla Lewandowski w meczu reprezentacji

0

@koksik2700 a far gry czy wiedźmin? Jedyne co grałem to FIFA i uncharted więc wolę dopytać :P

0

Assassin Creed iv cz far gry 4 na PS4? Czy może coś innego polecacie z tych gier do 43zl?

0

jakie polecacie strony do czytania do jakiś zjawisk niewyjasnionych, zagadki jak np trojkąt bermudzki itp itd?

3

@Gitarkafcb wyobraźmy sobie taką sytuacje obecnie:Vidal na miejscu Iniesty podaje do de Jonga, który jest na 20m, ten podaje w bok do Busquetsa, ten dla pewności do Pique, a ten sprawdza czujnośc Ter Stegena

2

jaki jest film, który w powszechnej opinii jest genialny, cudeńko, a Wam nie przypadł do gustu? Ja tak np mam z Forrest Gump, oglądałem 4x, za każdym razem mówiąc sobie "moze zrozumiem jego fenomen", ale się nie udaje :P

3

@NeroTFP a mi to się wydaję, że Messi jest jednym z pierwszych, którzy się nie zgadzają na cięcia

0

Redakcjo ogarnięcie się z tym usuwaniem komentarzy bo jest na poziomie żałosnym. A jak już to robicie to może by tak chociaż wiadomość prywatną z jakiego powodu.....

0

@Colon 3-1 Barca

1

@tekken9 zmniejszenie?? Powiem to 60osobom zebranych na kilku metrach kwadratowych, które widziałem wczoraj przed lidlem w kolejce do wejścia. Tam zapewne zmniejszyli do minimum.

5

Czyli do pracy człowiek ma chodzić, ale już do parku czy coś po pracy już nie mogę. Idiotyzm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?