1

@Miichu Ten kto wygra

0

Byle Ederson nie bawił się w Alissona dzisiaj

0

@KlonaZepan Może, najlepszy w sensie, że lepszego już nie będzie, nie ma co przeciągać

1

Sergio Busquets to był piłkarz jedyny w swoim rodzaju, drugiego takiego nigdy nie będzie. Wiadomo, że Busi już dawno przestał łapać się do topu i nie dojeżdża, ale mimo wszystko kończy się pewna era na jego pozycji.

Oczywiście jest to najlepszy moment na odejście, temu nie można zaprzeczyć.

2

Na początku też była beka jak pojawiały się newsy z Ronaldem, że do arabów idzie i nie ma na to szans

6

@Rust_Cohle Jak ty zawsze na zwolnieniu siedziałeś

5

@SnieguPlock Overrated

0

@Rust_Cohle Świadczy o tym, że go przekręcili

9

@Roobo Postać z bajki pszczółka maja

3

Spaletti wielka, wielka klasa, ikona

2

Hahaha, nie no neapolitańczycy niedopodrobienia są

2

Dawać karnego dla WHU co jest

0

Na na na napoli

0

De Laurentiis wygląda w tym momencie jak boss mafii, który wygrał

2

@Rust_Cohle Nie chcesz zostać też moim starym?

1

@BorzyKrzys Może w tym roku się uda odwiedzić Italie

3

@kamiVeB Ale tu się będzie zaraz działo o panie

1

Osimhen ma psyche

3

@Qba2312 Mógł, ale dobrze zrobil, odszedł zdobywając La Lige i dał koncert na koniec swoim występem.

0

Martinelli ty kocurze

1

@AmigoBlancos Everton niech spada i nie wraca

1

Inter ze wsparciem arbitrów klasycznie

0

Ale ten drugi komentator w meczu Live ma przyspieszenie na majku, props

1

@Mixtape Real na pompie będzie grał o jedyne trofeum w tym sezonie

0

Roma już chyba nic nie wygra w lidze xD

0

@Comfortable_ Nie no hymn Realu mocny jest

1

@Rust_Cohle Czyli coś was łączy z araszem jednak

2

Oglądasz jak kibice śpiewają hymn Romy niewiadomo który raz i dalej masz ciary

1

Ale suszara będzie w szatni ojojoj

0

@NeKenI Szkoda że się nie udało wtedy wcisnąć im Usmana za niego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?