Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Może tak, ale jednak jest dużo ciężej teraz nawet akcje wyprowadzić
0
@Anonymus0608 Ale Roma ma wynik, Bayer grałby to samo przy takim wyniku po swojej stronie
0
@SinMistico No powinien rzucić wszystko do ataku, 200iq
1
Cuadrado nie dość że pajacuje to zapomniał jak się gra w piłkę
3
@Encore Wystarczy śledzić co i jak, ale no niedzielny kibic zobaczy że murują i wnioski wyciągnięte
2
Celik siada na boisku bo nie da rady grać, pół kadry połamane, dlatego grają jak grają, byle awansować xD
3
@Deviler Bo nie musi
6
Uwielbiam jak ludzie są w szoku bo Mourinho nie gra wesołej piłki do przodu zespołem, który ledwo już oddycha w tym sezonie, a z przodu ma snajperów pokroju Belottiego
1
Haha ale będzie boleć juve
1
@BorzyKrzys Sprzedany mecz jest przecież, wszytko ustalone
1
Co Di Maria odwalil teraz
1
@esem91 do domu wrócimy, w piecu napaaaalimy
14
@AFA90 Niewiele xD
6
@Kessie Król wraca
4
@Luciano99 Mam małego a nawijam jakbym miał dużego
1
@Culers Ale my mamy hajs na transfery, tu chodzi o limity pensji
1
@kryhaa Profesjonalni Dembele i Raphinha bez podjazdu, ja w szoku
8
@Danqoo Lepszy Neymar na pół niż Dembele na pół
11
@PiotrR Barcelona oficjalnie ją odrzuca
4
@Medium Harry Kane lubi to
3
Puchar Króla to najważniejsze trofeum klubowe
3
@Encore The Greatest*
8
@Emhyr Bayern zawsze marzył o Descie to mają szansę
58
https://zapodaj.net/38f22e2875bbb.jpg.html
Ja już gotowy
4
@macio_944 I w ryk madryle
8
@Firestone XDD haha, w końcu coś wyszło Dodiemu
34
Ale co madryciaki stawiali Benza nad Lewym i Suarezem bo zagrał półtorej sezonu na poziomie to ich
25
Przypomniało mi się, że wielki Manchester City zniszczył wczoraj Real Madryt i humor gituwa
1
@Klaudiaa8 Ja to wiem Klaudia, beke cisnie ze znawców
5
Ostatnio tak zaorany Real widziałem w superpucharze Hiszpanii