Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Miszak Przeciez tam caly kort jest w pszczołach xD
5
Bywa i tak
https://x.com/NeilMcMahon/status/1768402457934320041
2
Atak pszczół xd
0
@MesQueUnClub96 To chyba lepiej by zagral Carlos z Jannikiem
0
@MesQueUnClub96 Novak w top3?
0
@mekston Najlepszy zawodnik w tym roku
3
Tommy Paul w półfinale ATP Indian Wells.Amerykanin pokonał Ruuda wynikiem 2:1 w setach. @mekston
0
@LaLigaPD Puchaczzzzzzzzzz
0
Trener roku dla Alonso już jest chyba formalnością.
2
Xabi Alonso jest wielki 2:2
0
Tommy Paul zmierza po półfinał ATP Indian Wells.Nic dziwnego ze Novak postanowil odpasc z turnieju.Genialana forma Tommiego.
0
@MesQueUnClub96 Ocenianie meczu w 70minucie xd
1
@mekston Tymczasem Tommy Paul 6:2
2
Carlos z być moze z najwyższym kontraktem w historii dla tenisisty i to w wieku 20 lat.To by było szaleństwo ale Nike chyba chce mieć Carlosa u siebie przez cała kariere tak jak Nadala.
1
@MesQueUnClub96 To chyba dobrze ze taki film powstanie.Chętnie obejrze bo kariera Carlosa jest iście fascynująca patrzac na jego wiek i status w tenisie.
11
Rajda Kudusa od połowy boiska.
0
@mekston To taki hard troche mączkowy więc Ruud powinien tu miec więcej do powiedzenia
3
Tommy Paul 4:0 z Ruudem w pierwszym secie.Ale partidazo Amerykanina.
3
Ciezko będzie rywalizować z Turkami ale kto wie.
0
Boston vs Suns o 0:30 w canał+sport2.
0
@FCB24 Dla mnie tak 9-10 miejsce
2
@MesQueUnClub96 Oby Włoch
9
Dziś urodziny obchodzi człowiek który zmienił koszykówke i postawił swoje zasady.Wszystkie najlepszego dla szefa Currego.
0
@LM10GOAT Barcelona chyba musi wygrac lm by awansowac na kms
2
Zostali sami najlepsi w ATP Indian Wells a więc czas na ćwiercfinały.
2
DeMar czuje pieniądze w lato i gra jak z nut.Fantastycznie zawsze się ogląda jego półdystans.
17
Jan Oblak MVP meczu
2
@mekston @michal26 Arsenal mimo wszystko cenie wyżej niz PSG
3
@PatrychoO A wiadomo jak będzie XD
5
@mekston Byle ktos z Atleti/BVB/PSG/