2

Alez fizycznie ciężko jest zajechać tą bestie z El Palmar.

1

@barcelonaLM Bramkarz jaka forma

1

@budel17 Pech ze akurat igrzyska na mączce bo tam jego podanie nie będzie tyle ważyć i będzie musiał się bronić wymianami które no ma przeciętne

1

@budel17 Hubi szykuje się na igrzyska

1

@budel17 Pytanie kto pierwszy przełamie i narzuci presje na drugiego.

1

Mają chłopaki potencjał na dobrych grajków

1

@budel17 Tommy rewelacja turnieju ale to będzie raczej za mało na Meda

3

@MesQueUnClub96 Ja myslalem ze Hubiego

1

@budel17 To prawda,wgl ta pozycja przy tym odegraniu no top

4

Kosmos totalny Włocha


0

Ciężko jest Carlosa zniechęcić do gry.Ładnie się odbudował mentalnie i 4:1 dla Hiszpana.

1

@Mario96w Tez tak sądze ze Carlos zajdzie daleko i jest chyba obecnie najwiekszym faworytem obecnie na RG

2

@MesQueUnClub96 Jak Jannik to wybronił dodi

1

@Mario96w Wiadomo ze bedzie ciezko ale no Rafa jest chyba ostatnim ktorego mozna skreslac na mączce

0

W sumie to stanie pod bandami w stylu Meda nie takie głupie.Przynajmniej zawsze jest jakas szansa na błąd Włocha.

0

@MesQueUnClub96 Ale to nie ma nic do budowania nadziei xd

1

@MesQueUnClub96 Na mączce na której jest najlepszym zawodnikiem w historii.Kto jak nie on moze się na nią przygotować?

2

@MesQueUnClub96 Przeciez to masz za 2-3 miesiące dopiero

2

@MesQueUnClub96 Na mączce nikt nie wie w jakiej formie bedzie Rafa

1

@MesQueUnClub96 Na RG masz Alcaraza,moze Nadala,Novaka a na wimbledonie i US Meda,Alcaraza,Novaka więc spokojnie

1

@barcelonaLM Na mączce miał pecha ze trafiał na Nadala bardzo szybko w 2020 2021 więc teraz moze byc niezly wynik

0

@budel17 Ale serwis to podstawa na hardzie

0

@budel17 Jesli Carlos nie bedzie miec podania a ma bardzo przeciętny serwis to bedzie bez podejscia

1

@barcelonaLM Nawet wimbledon ostatni gdzie Rafa w półfinale musiał poddać

1

@MesQueUnClub96 Przeciez Rafa opuścil mase meczy i turnieji,bez porównania do Novaka

1

@MesQueUnClub96 Nadal po tylu urazach to jest ze cud ze on wgl wychodzi na kort xD

0

@MesQueUnClub96 Novak juz emerytura

1

No gorzej ze się nie dało wejsc w mecz niz Carlos po tej przerwie xd

0

@FcPortoFan1999 Bardzo długa przerwa.Przez ponad 2h zagrali 3 gemy

0

@Kengo I tak najlepsza dwójeczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?