La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

konto usunięte

0

Technika Sinnera to poezja. Novak ma komu oddawać pałeczkę

0

@MesQueUnClub96 Novak juz emerytura

konto usunięte

3

@Encore Nadal emerytura poza TOP500, Novak na 1 miejscu xD

1

@MesQueUnClub96 Nadal po tylu urazach to jest ze cud ze on wgl wychodzi na kort xD

konto usunięte

1

@Encore no to czemu śmiejesz się z Novaka, który też miał wiele problemów zdrowotnych w swojej karierze. Poza tym Nadal ostatnio na kort w ogóle nie wychodzi

1

@MesQueUnClub96 Przeciez Rafa opuścil mase meczy i turnieji,bez porównania do Novaka

2

@MesQueUnClub96 ile szlemów opuścił Djoković, a ile Nadal

konto usunięte

1

@Encore no a Novak w ilu spotkaniach kreczował? Szczególnie w młodym wieku? W małej ilości? No nie wiem

1

@barcelonaLM Nawet wimbledon ostatni gdzie Rafa w półfinale musiał poddać

1

@Encore @barcelonaLM ale o czym w ogóle piszecie. Kolega @MesQueUnClub96 słusznie pisze, że Djoko ma komu przekazać pałeczkę, bo w kwestii techniki, akurat z Big Three akurat Nole miał najlepszą użytkową technikę. Roger najbardziej widowiskową, a Nadal najbardziej unikalną (inny chwyt, itp.)
W kwestii kontuzji - Novak trzyma się najlepiej i tych kontuzji mi proporcjonalnie najmniej. Nadal po IO powinien udać się na zasłużoną emeryturę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?