Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston U Arabów gra potęzny Mitro
1
@mekston A serwis nie ma co się oszukiwac ale daje bardzo duża przewage na hardzie i trawie
5
Kiedyś ten serwis Sinnera nie był aż tak szkodliwy a obecnie potrafi kosić z niego niemiłosiernie.Sam Novak na AUS to odczuł.
0
Miewał Tottenham lepsze mecze a Fulham w sumie u siebie zawsze mobilizacja
2
Igulec powoli do przodu
2
@abram3k Robert gra u Xaviego więc gole licza się podwójnie
1
Kto wie czy za 15 lat nie bedzie mozna mówic o jednej z największych rywalizacji w tenisie.
0
@Borry LeBrona napewno bym uznal za sprortowca który był najrówniejszy bo gra 20 lat i wciąz jest topowy i bedzie dalej grac.Jego wiecznosc no imponuje.
0
@P33ck Zdecydowanie tymbardziej ze ma 20 lat więc slabe momenty beda bo musza byc.
3
@P33ck Wielu skreslalo Alcaraza ze szybko odpadnie a jednak Hiszpan to Hiszpan
4
Specjalnie dla @MesQueUnClub96
7
@mekston Świetny piłkarz.Powiedziałbym nawet ze topowy na swojej pozycji.
1
@Popitek12 Na pierwszy rzut oka Zidane ale trzeba by spytać osób którzy sa niezwiązani z Realem i Barcą
10
Jest i @agaFCB z rambli na meczu Carlitosa.
@mekston @barcelonaLM @adi7adi8
2
Danil jaki pewny siebie na Indian Wells.
2
Wemby vs Jokic w canał+sport.
0
@FcPortoFan1999 Bez formy jest wiec raczej bez sensu grac
1
@macio_944 Tez o tym myslalem ale nie wiem czy ps5 mi sie nie znudzi i bede siedzial i tak na pc
3
@macio_944 Bedzie chyba trzeba w lepszy sprzet zainwestowac
0
@prokar1 Absolutnie nie bo Yamal wygra
0
@PatrychoO Mysle ze sa faworytem mimo wszystko
3
Ale Psg ma szczescie w tym sezonie w Lm.Cudem awansowali po czym dostali Sociedad a teraz omijaja City,Bayern i Real do finalu.
5
Szaleństwo.
2
@adi7adi8 No to był najlepszy mecz Carlosa w tym roku.No było wszystko to co potrafi.
2
@adi7adi8 No ten drugi set to poezja
5
Mecze Carlosa są jak dobre kino.Siadasz na fotelu i się delektujesz. @mekston @barcelonaLM @adi7adi8 @agaFCB
1
O mecz Carlitosa z Saszą wznowniony,klasa.
1
@Popitek12 Zaden z nich
0
@mekston Chyba jutro zagraja
5
W sumie dawno nie było takiego czegoś.Ciekawe czy wznowią dziś ten mecz.