Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston No był to mecz do wygrania.Swietnie rozgrywał ten finał.W tym roku dopiero dwa turnieje które były srednie ale wciaż duzo do wygrania jest + igrzyska.
1
@mekston Finał godny finału Wimbledonu
3
Alez to była wazna akcja bo ewentualne 0:30 mogłoby wprowadzic troche presji. @mekston @barcelonaLM
1
@czółkovsky Bardzo ale to bardzo duzo szczęścia
1
@mekston Wtedy juz nie bedzie sensu by konczyl ten sezon
2
@mekston Jak nie to z miejsca powinien jutro stracic robote
1
@Popitek12 Upadnie to jutro jak XaviBall odpadnie
1
Naaserzy pewnie nawet nie cwiczyli tych karnych bo tu taki pewniaczek miał być u siebie a tu takie coś.Łatwo oddany awans dla Al Ain.
7
Tak bylo
1
@takisobiektos A Al Ain przeciwnie
0
W sumie zabawne to bedzie jak tylko Ronaldo strzeli w Al Naasr xd
0
Ronaldo chyba chcial na bohatera na piątego a tu Al Ain 3:0 XD
2
Bramkarz Al Ain wszystko zostawił na karne
2
@macio_944 Ten mecz jest niezły tzn 7 bramek,czerwona kartka,karne,babole no jest wszystko
1
@mekston Wyczekał go do końca
0
I siuuuu w 118 minucie na 4:4 wdwumeczu.
1
Swietne ostatnie mecze DeRozana i zasłuzony zawodnik tygodnia.
0
Monflis gra dalej a Hubert Hurkacz juz w roli widza,detale
9
@Popitek12 @mekston nigdy nie skreśla Otavio
2
@mekston Po meczu chyba bo ten ziomek na bramce pewnie im pusci z jedną jeszcze
0
Al Ain już złamane,3:2 dla nasserów.
0
@mekston Swoją droga z ex g 0.40 Al Ain wyciska 2 bramy
13
Motyla noga a bramkarz Al Ain na bank pijany albo przekupiony xd
https://x.com/sushiniesta/status/1767286735010992564
0
@mekston Wygraja to napewno
1
@Luciano99 Chociaz w sumie jakosc transmisji odpowiednia do jakosci sportowej meczu
2
@MesQueUnClub_87 @Luciano99 Specjalnie dla was poswiecilem minute i 30 sekund i macie w hd
6
Ale kompromitacja bramkarza Al Ain
https://x.com/GettyCristiano/status/1767283681561833704
2
@Lionel_Messi10 Jackson chyba
1
@MesQueUnClub96 Dodi jego druzyna się bije o play iny
1
@MesQueUnClub96 Jak Hubert juz nie gra dodi