0

@KrwawiaceoczyVEB wykończenie ma, ale za to daje się "9"..."10" jest bardziej za rajdy z piłką, kluczowe podania, kreowanie gry ofensywnej itd. i tego Pedri moim zdaniem dużo więcej daje.

0

@Peszko07 a opublikowali w końcu jego wyniki badań, czy są nadal "utajnione"?

1

jak myślicie, czy danie przed sezonem "10" Fati'emu to był błąd? Że to buduje dodatkową presję i nie pomaga w sytuacji z kontuzjami? Ja uważałem, że nikt nie powinien mieć "10" i dostać powinien potem ten, który na boisku pokaże, że zasługuje...i na razie wygląda na to, że Pedri jest bardziej taką osobą.

1

@swider2222 ale odnosiłem się do drugiego zdania: "Tak samo zawsze winny set ten który wjedzie ci w tył auta nawet jeżeli hamujesz."
No właśnie jak ci zajedzie, to twierdzę, że nie jest winny jeżeli mu zajedziesz.

0

@swider2222 no nie do końca, jeżeli ktoś ci zajedzie drogę, to w czym jest twoja wina? szczególnie przy wjazdach na autostrady/ekspresówki ostatnio mi się zdarza, że ktoś z wjazdu ładuje się np. za TIRa i potem od razu z prędkością pewnie ok. 80-90 km/h wpierdala się bez patrzenia na lewy pas...

0

@marian_konopka może Adrien Truffert?

1

Dlaczego prawie w ogóle nie stosuje się tzw. "prawa Webstera" w piłce nożnej w Europie (UE)? Jakieś inne orzeczenie "obaliło" to prawo, czy kluby się na to "zwyczajowo" umówiły?

2

wystarczyłoby z 7 dni, ale pamiętając co było "potem" :p

3

@Kgorecki2500 nie ma jeszcze takiej informacji

4

z Fatim nie ma co na razie robić dramatu, poczekajmy na oficjalne info, tyle miał ostatnio problemów, że może miał przykazane od trenera czy sztabu medycznego coś na zasadzie "cokolwiek Ciebie zaboli, to dawaj znać i robimy zmianę".

0

która to dogrywka z rzędu Pedri'ego? (z meczów gdzie była możliwa)...8?

0

@Rhaan tylko nie to...tam trzeba trochę siły, tylko Nico.

0

@Ronmes no właśnie, za Gaviego -> Nico.

0

Gavi -> Nico, Jutgla -> Fati, Abde -> Nazario po przerwie bardzo proszę.

0

Ostatnia propozycja Barcelony dla Dembele powinna być następująca:
Zgoda na warunki postawione przez agenta, z takim jednym zastrzeżeniem, że w kontrakcie gwarantowane ma jedynie obecne wynagrodzenie, a wszystko co jest żądane ponad to w postaci wynagrodzenia i prowizji zostanie wypłacone (z wyrównaniem od początku kontraktu) dopiero po osiągnięciu przez niego dwukrotnie miejsca w TOP3 Złotej Piłki w trakcie trwania tego kontraktu.
Propozycja byłaby na zasadzie "jeżeli chcesz zarabiać jak najlepsi na świecie, to będziesz tak zarabiał, ale wpierw pokaż, że umiesz".

0

@RichardWinters Proponuję nie być naiwnym, żeby wierzyć, że jakiekolwiek traktaty, umowy czy zwyczaje mają znaczenie. Liczy się to co jest tu i teraz, kto jest silniejszy ten ma racje i wymusza swoją wolę na słabszym, niezależnie od innych okoliczności.

0

@RichardWinters pewnie od Dani i Szwecji, nikt nie wpuści od tak w swoje wody terytorialne czy strefy wpływów obcych okrętów wojennych...

1

Jak myślicie, kto będzie podstawowym pomocnikiem na drugą część sezonu obok Busquetsa i Pedriego? Wiem, że na minuty pewnie się to dość równo rozłoży, ale ktoś będzie więcej grał w tych ważniejszych i trudniejszych meczach. Moim zdaniem czysto piłkarsko ostatnio Nico wygląda lepiej niż FdJ czy Gavi i powinien dostać dostać pewien kredyt zaufania.
ps. Gavi niech trochę szkoły nadrobi, bo to też ważne :p

0

w dogrywce nie ma dodatkowej zmiany?

1

spójrzcie jak zajebiście Dembele krył Carvajala...

0

@analitykTaktyki mógłby być Borek.

0

jeszcze z 2 mocne wejścia w Viniciusa i ten czerwo załapie, trzeba cisnąć ;)

0

@Batys no liczyliśmy na to, że nie będzie wyglądał jak kłoda drewna...

0

@czosnekfcb tam poszło o pieniądze, a nie chęć Alvesa do odejścia czy chęć Barcelony, żeby odszedł...

0

@Tomo1989 ostatnio naszym najlepszym pomocnikiem był Nico, nie wiem za co został na ławkę odesłany...jest jeszcze Pedri.

1

@Hosh chyba Luuka ma już 3...

1

@VeB 1899 jaki dylemat, gramy wahadłami z dwoma napastnikami ;)

2

"dziś moc jest w Tobie silna" - Xavi do Luuka przed meczem xD

0

@eydeem trochę tak

0

Depay za Luka, Fati za Ferrana i Nico za FdJ w przerwie mam nadzieję...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?