1

@Uven Dokładnie, karły pewnie żadnej dyskryminacji nie zgłosili, po prostu stowarzyszenie się wpieprza tam gdzie nie ma i tyle.

1

@LOPEZ16 Chłopie, to niech rzuca w swoich, ale nie w przeciwnika. To są dwie różne rzeczy, o czym ty piszesz xd Brak honoru i tyle.

1

Ciekawe czy te karły to zgłosili czy znowu jakieś śmieszne stowarzyszenie sobie wymyśla i próbuje szukać problemu w tym, że chłop zatrudnił karły, a oni na to się zgodzili, bo jakby się na takie usługi nie zgodzili to by ich tam po prostu nie było. Znowu czepianie się o byle gowno.

13

@gohan77 To stary filmik. Na jakim dzisiejszym treningu jak dzisiaj tylko badania były? Co wy za farmazony piszecie. Nie jesteś na bierzaco to się nie wypowiadaj

4

Trochę wstyd teraz przyznawać sie do takiego trenera który nie potrafi się zachować po przegranej.

2

@Romario87 Po zdobyciu tylu pucharów ego urosło, nie potrafią przegrywać. Ścierwo, powinny posypać się kary.

5

To jest czerwona kartka za impet. Co za ścierwa z tego Psg

1

Ale pięknie, nie dość że doszli do finału co kosztowało ich bardzo dużo sil i myślę że to będzie miało wpływ na nadchodzący sezon, to jeszcze nie zdobędą trofeum. Coś pięknego.

1

Myślałem ze te śmieszne psg jest normalniejsze, ale jak widać 0 honoru jak przegrywają. Mam nadzieję że karma wróci i będą kończyć sezon z połowa kadry.

2

PSG kolejna drużyna którą przegrywać nie potrafi. Przegrywanie = chamska gra. Kolor koszulek zobowiązuje.

11

@BezglutenowyPedri Jestem bardzo na tak.

1

@Joe_Barbaro Moim zdaniem będzie zaskoczenie i Chelsea wygra finał.

0

@BORO_12 Nasi na to pójdą i tak znając życie. I damy te 45

1

@Vurt Czyli ktoś nie będzie mieć przewagi grania przed własną publicznością XD hit totalny

0

@Konradowskyy Raczej już ją wygrał

2

@DariaFCB Właśnie że tej gry nie było widać xd mieli 30% posiadania XD

4

@macio_944 Tak jak płakali że nam mecz przełożyli, teraz sami o to prosza bo mają mało czasu na przygotowania xD

0

Widać, że ten gość nie będzie stał jak posąg i odprowadzał piłkę do bramki nawet nie reagując. Nie ma co, rusza się dobrze.

0

@Cvzx Bardziej bekę ludzie cisną z Gortata.

0

@robsesh 40 mln to free?

0

@Lanosss Trzeba przyznać że piękny.

1

Tylko oby nie Diaz

0

@kiper09 Ani tak nie mów, oby nie.

1

@Encore On na tym zdjęciu taki ulany czy mi się wydaje?

0

@Rifek Jak cię to wali to fajny kibic z ciebie. Wstyd za takich.

0

@Rifek I tak zdecydowanie za dużo.

7

82 mln za 29 latka XD

2

@Comentateiro Lepiej niech nie rzucają, bo będzie Yamalek bardzo mocno obrzucany coś mi się wydaje xD

2

@Adran360 Dziewczynę bym jeszcze zabrał żeby dobrze ją przetrzepał

1

@pikass14 W sumie już powinienem, w końcu imprezę z okazji 18 lat mialem 6 lat temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?