Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale dobrze się stało, że zamiast Williamsa mamy Rashforda.
0
La la la la lalalaaaaa Atletic win
1
@matirix20 Wczoraj czysto Inter i Marsylia dziś został czysto Milan i Lille, no i z podpórką Bilbao, Rayo, Tuluza i Aston Villa. Za 100 mam 3,1k zobaczymy co się wydarzy
1
@urbipl Bardzo dobrze powiedział
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@thorin Dzięki kreatynie będziesz mógł częściej trenować po prostu co sie przełoży na lepszy czas na 3 km po jakimś czasie i w większej ilości pompek które dasz rade zrobic. Oczywiście nie działa to tak, że zaczniesz brać i od razu bedziesz 3 pompki więcej robić. Kreatyna działa podobnie jak sterydy czyli szybciej i lepiej sie regenerujesz, no i kreatyna ci zatrzymuje wodę w mieśniach.
0
@MesQueUnClub_87 Hahahaha
1
@pawello10 D3 bez K2 też bez sens.
1
@pawello10 To kup se kreatyne i po jakos 2-3 tygodniach brania po 5g dziennie, zobaczysz efekty.
1
@pawello10 Co jak co, ale akurat kreatyna to najbardziej przebadany suplement i serio działa. Nawet mówią, że to jest ,,legalny steryd"
0
@TR3YWAY To poczytaj se o kre-alkalynie. Jest drogi ale ma bardzo wysoką biodostępność. Właśnie się zastanawiam czy jak mono mi sie skończy czy tego nie kupic.
0
@TR3YWAY Aaa to spoko. Ja też mam mono, ale teraz sie zastanawiam nad tym Kre-alkalynem z Olimpu. Masz jakąś większą wiedze? Opłaca sie?
0
@TR3YWAY A w nocy nie wstajesz szczać? W sumie obojętne to byle by był 3 stopień nasycenia. Masz zwykły monohydrat?
0
@TR3YWAY Kreatynka na noc? :D
1
@reloaded Duże dawki witaminy D polecam :)
1
@fcbarcafan19 Szczerze mieszkam 5km od tego i nawet nie spróbowałem. Jak pomyślę o tych kluskach w środku to od razu nie mam chęci tego jeść.
0
@sebasarna Na tobie to wrażenie robi że się obraziła czy co? Niech się obraża xd
1
@Cyzix A nie lepiej żeby dół był praktycznie ten sam a góra inna? Bo dla mnie lepsze by było takie rozwiązanie a nie tak jak w tym meczu, że było ciężko po koszulce odróżnić zawodnika Rayo od Atletico.
0
@VegetaPolska Obejrzeć i dostać zapłacone. Czyli oglądać w robocie
0
@Eklerek Hakimi 4 gole 6 asyst i 6 miejsce. Co jeszcze??
0
Dziś Rapha ze złota piłka. Nie przypadkowo będzie ją wręczać Brazylijczyk.
1
@norbi77 To tu się zgodzę, dobrze że napisałeś czasami bo większości to on nawet nic nie próbował zrobić.
0
@norbi77 Napisałeś, że czarny ter stegen, więc myślałem, że masz na myśli, że słabo próbowal to obronic.
1
@norbi77 Co ten bramkarz? Dobrze sie przyjrzyj jak ta piłka leciała. To Jabulani - tutaj bramkarza nie ma co obwiniać, piłka dobrze kopnięta.
0
@Seledynowy Cały mecz nie będą grać takim pressingiem. Spokojnie
0
@TR3YWAY Taki Romeu by siadł na ten środek co ma Newcastle.
0
@AmigoBlancos Mi wczoraj siadło Live, Inter, PSG i Bayern jeszcze dzisiaj Barca, Bayer i Galata wszystko z podpórką na dzisiaj. Za 100 do wygrania 1500, myślę że git będzie.
0
@4drian0 Dlatego trzeba grac napoli z podpórką.
3
@ProMILs Zacinający sie Iphone po 8 latach uzytkowania? Czuje się jakbym był posiadaczek 2 letniego androida XDDDDD
0
@natanvip Już wrócił ale nie gra. Może wejdzie na 15 minut