D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mecz z PSG na wyjeździe, tam bylo jeszcze gorzej, bo nawet okazji sobie nie stworzyliśmy, dziś/wczoraj mieliśmy kilka setek.
6
Kiedyś takich crackow sprowadzaliśmy a dziś? Oni nawet nie godni nosić mu ręcznika.
1
O to chodzi, może jakiś mu umiejętności brakować, ale ma chociaż biegać za 3, mam nadzieję ze takim zawodnikiem będzie. Jak to mówił Guardiola:
"Wybacze wam każdy błąd, ale nie wybacze jak nie dacie z siebie wszystkiego dla Barcelony."
0
Powiedział żeby trochę ugłaskać kibiców a do finalizacji pewnie nadal słynna: kwestia godzin.
0
Internet mu się rozłączył i laga złapał.
1
Rozczaruje Cię, ale nie każdy skończy jak Roberto, gdyby tak bylo to i Kucharczyk bylby światowej klasy zawodnikiem.
0
to prawda byli gorsi na boisku, ale naprawdę mamy nadal bronić Rakiticia? Mamy nadal zadawalc się tą przeciętnościa? Przeciez on jest jednym z glownch architektów tego co się tu dzieje, to że jest lepszy od któregoś, to nie znaczy ze się nadaje do gry w 1 skladzie. To tylko świadczy o naszej pomocy ze wybieramy najlepszego wśród najgorszych.
14
Bo szukają 30 letni talent na Wyspach Dziewiczych.
2
Wątpię czy z taką Celta czy Sevilla na wyjeździe sobie poradzimy, oni założą pressing a nasza pomoc entów, przeciez spod niego nie wyjdzie.
23
Przecież Gomes jest lepszy, odpali po 10 latach aklimatyzacji, zacznie podawać do przodu.
Naprawdę do jasnej cholery nie wiem, w czym on jest lepszy od naszego Alenii? No w czym? Chyba tylko że kosztowal 35mln i ma wygrać Złotą piłkę...
Jak patrze na dynamikę, podania, technikę, pokazywanie się do gry, wracania do obrony, zakladanie pressingu, to dla mnie Alenia w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła jest lepszy.
11
Na pewno gorzej grać nie będzie, on przynajmniej jest mobilny i nie biega z prostymi nogami.
0
Ufff, dobrze ze mnie uspokoiłeś, bo już się zaczynałem martwić.
1
Jak to nie? Kapitalny zawodnik, miota chińczykami az miło, myślisz ze z Modriciem czy Casemiro by tego nie zrobił? xD
3
Nie kupili Inigo, bo za drogi xD
Ja to bym radził im, żeby udali się do lekarza, bo obawiam się, że są jakoś poważnie chorzy na głowę.
0
A co powiecie na Renato Augusto? Także kluczowa postać w reprezentacji Brazylii, gra w kazdym meczu. W lidze chińskiej nawet lepsze cyferki od Paulinho?
Jak myślicie Robert Fernandez się nim zainteresuje?
Może trzeba do niego napisać i podać mu zawodnika na tacy, aż dziwne ze jeszcze się nim nie zainteresował, nasz geniusz transferowy.
0
Naprawdę nie widzisz roznicy? Przez 2 lata sprowadzają nam pilkarzy beznadziejnych, którzy by nawet w Sevilli nie grali a co dopiero w Barcelonie. Jacy kibice sukcesu? To już nie mogę wyrazić swojego niezadowolenia? Mam się cieszyć i liczyć ze oni odpala? Sorry, ale to nie nastąpi.
Ps. Nigdy go tu nie chciałem w klubie. To marionetka Rosella...
1
Paulinho wierzę w Ciebie chłopie, gorzej grać o tych entów się nie da. Mam nadzieję, ze będziesz orał boisko i walczył o każdą piłkę, bo jak widzę intensywność naszej pomocy, to mam wątpliwości czy oni na pewno wyszli grać w piłkę czy na spacer z dziewczyną....
5
Ferdinand:
"W tej drużynie jest pięciu czy sześciu zawodników, którzy nie powinni zakładać koszulki Barçy. Sposób, w jaki grają, intensywność, jakość… Nie są na tej samej planecie. Nie potrafią dostatecznie szybko przekazać piłki trójce napastników"
0
A ja uwazam, ze Bartomeu.
34
Dawali za tego Gomesa 30mln to trzeba było sprzedawać, mozna było odzyskać pieniądze, bo on kompletnie do Barcelony nie pasuje. A tak to za rok nikt nie da nawet polowy tego.
Przez rok niczego się nie nauczyl, 0 wyjścia do piłki, 0 jakiejkolwiek inicjatywy, 0 wszystkie. Messi zamiast z nim na klepke pójść, to jeszcze musial go dryblingiem przejść, bo plątał się pod nogami.
Ps .Nie wiem kto wpadl na pomysł, żeby zrobić z Messiego czlowieka orkiestrę i powierzyć mu milion funkcji na boisku. Chociaż to pewnie sam Messi, bo jak widzi ułomność naszej pomocy, to ma ochotę rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady.
0
Ja dostalem za to bana na tydzien, uwazaj ;)
0
Ja też do Paco nic nie mam jako człowieka, bo nawet go lubie, czesto go bronilem, ale taki Sandro to samo by wniósł.
0
Napisałem, ze nic do niego nie mam, ale był wychowanek Grimaldo, ktory jakiś tragiczny nie jest, trzymał by tez ten solidny poziom i nadal młody z potancjalem.
7
Ostatnie transfery:
*Gomes -35mln (50mln gdy wygra Balona xD)
*Paco Alcacer -30mln
*Lucas Digne -16.5mln
*Umtiti - 25mln
*Cillessen - 13mln
*Denis Suarez- 3mln
*Turan - 34mln
*Aleix Vidal - 17mln
I teraz kazdy z ręką na sercu niech powie, kto z tych piłkarzy się sprawdził i wnosi coś ekstra, co piłkarz z La Masii by nie zrobił? No Kto? Dla mnie Umtiti, do Cillessena tez nic nie mam i do Denisa, cena promocja i widać ze ma coś w sobie, głęboko ale ma. Może Digne jeszcze, ale biorąc pod uwagę, ze oddaliśmy Grimaldo zeby jego kupic to na -.
A reszta? Coś tam zrobią, ale to nie jest poziom Barcelony, dlaczego my sprowadzamy zawodnikow co nie są lepsi od naszych wychowanków? No pytam się okularniku i Ty drugi geniuszu od transferów, czy wy ślepi jesteście? Za punkt honoru wzieliscie sobie zniszczenie naszego ukochanego klubu, wywaliliscie w 2 okienka 132mln (kwota na Dembele) w błoto, marnotrawicie klubowe pieniądze, jakbyście mieli trochę honoru, dawno byście juz stąd sobie poszli.
Socios niech się obudzą, bo jeszcze chwila i trzeba będzie ten klub od fundamentów budować.
0
Jaki Dembele? Deulofeu to nasz transfer na skrzydło, ma jakość zna klub, na pewno nam pomoże.
8
To są niepomocnicy.
0
Nie ms się co śmiać, u nas 9 na 11 jest slabych...
17
425milionów wydane i tylko Umtiti, Ter Stegen i Suarez na dłuższą mete coś dali a reszta to poziom maksymalnie Sevilli a niektórych to i Leganes by przerosło...
3
W pomocy same stoperany i się dziwić że coś nie gra...
2
Rakitic xDDDDDD
Myśli jak 20 letni komputer...