0

Oficjalnie: Spóźniłeś się 15 minut.

2

Ta jego plotka o odejściu z biegiem czasu nie wydaje sie taka głupia, bo widać ze do ulubieńców Valvwrde Sergi nie należy, każdy mecz zaczyna od ławki.

1

Już od 2 dni by studio było, ale jak konkrencja transmituje to się zaklamuje rzeczywistość

28

Święcicki:
Nie ma dziś wiekszego wydarzenia piłkarskiego niz debiut Neymara.

No chyba nie xD Ale jak się nie transmituje El Clasico, to się gada takie rzeczy.

0

Życzę mu jak najlepiej, niech się mu wiedzie i żeby nic nie wygrał w tym P$G

0

Najbardziej szkoda mi Seriego, bo stawał na głowie i klaskal stopami, zrobił wszystko żeby spelnic swoje marzenie, to zarząd wybrał pikarza, ktory gra dobrze w Reprezentacji. Tym bardziej że Jean podobno wszystkie oferty odrzucal aby tylko trafić do Barcelony.

1

Jakoś mnie ten Neymar nie wyluzuje, tylko bardziej mnie wkurzy

2

Pan Ćwiąkała napisał: "Gre Paulinho powinno się oceniać po grze w Reprezentacji a nie w lidze chińskiej a w Reprezentacji jest kluczową postacią, bez której Brazylia nie istnieje."

Ok, tylko kiedy był ostatni mecz Reprezentacji? Skąd wiemy czy nadal ma formę? Krychowiak na Euro, nasz najlepszy zawodnik, jeden z najlepszych pomocników turnieju a teraz? Rusza się jak wóz z węglem i nie ma miejsca w Reprezentacji. Gość sobie przez pół roku leżakuje w Chinach i się spina na jeden mecz w Reprezentacji, ktory gra raz na pół roku.

Patrzę na jego statystki w meczach ligowych i zagra na 5 meczów: 1 mecz świetny: 2 srednie a pozostałe poniżej krytyki(gdzie ledwo mo 30 kontaktów z piłką)

I czy to się zmieni w Barcelonie? Co mi ma dawać optymizm przy tym transferze? On powinien tą ligę chińska pozamiatac a tak nie jest.
Mnie nie przekonuje argument z dobrą grą w Reprezentacji Brazylii, bo i Maczynski gra dobrze w Reprze czy Vargas w Reprezentacji Chile zawsze zostaje królem strzelców a w klubach idzie mu srednio, zeby nie powiedzieć słabo.

40 mln za piłkarską niewiadomą?Trochę dużo.

2

Dobra dawać już ten mecz, chociaż na chwilę się zapomni o tym okienku transferowym.

0

Jakby nikt nie narzekal itd. To La Rambla by świeciła pustkami i nikt by tu nie zaglądał a komentarzy byłoby z pięć na dzień.

1

Mi się zdawalo, ze Barca potrzebuję rozgrywającego na światowym poziomie, ale co ja tam wiem, może potrzebny nam kolejny Box to box. A pomoc jak nie była kreatywna, tak nie jest.

4

Marlon Out zapewne, taki crack jak Paulinho to i nawet na ŚO zagra

1

A pan Cwiakala napisze ze to kot i ze kadra Brazylii nie istnieje bez niego, bo strzelił hattricka Urugwajowi i to wielkie wzmocnienie dla Barcelony xD

2

Już dziś będzie podobnie, jak ja na to czekałem:D

1

O cholera, brać go, przekonaliscie mnie, kozak jakich mało :D

0

To jest najlepszy tekst, tak samo jak z Gomesem, co z tego ze przez cały mecz gra slabo i tylko do tylu gra, strzelił bramke na pustaka i juz komentarze, ze Gomes się rozegral i dobry mecz xD

1

Z tym Bartomeu same problemy, nie dość ze rozwala klub, to ludzie bany przez niego łapią.
#BartomeuOut

0

Oficjalnie na 99.9%, chyba ze testów nie przejdzie medycznych

0

Ja też jak przyjdzie to życzę mu jak najlepiej, ale kompletnie on mnoe nie przekonuje i jestem pewny ze będzie to wzmocnienie na poziomie Gomesa.

1

A wiaodomo kiedy głupi żartuje

0

No faktycznie zapomniałem, takie potegi jak Zoria Lugansk pokonane.

0

W angielskiej lidze, przyjdą puchary i kompromitacja jak co roku.

0

Xavi chwali Seriego, zarzad kupuję Paulinho.

Xavi chwali Dembele i Cou, zarząd kupuję Kucharczyk i Kupczaka?

15

Cały świat się z nas śmieje a oni uważaj, że robią słuszne rzeczy...

0

Deulofeu na 100%

2

typowy kibic sukcesu w nich się odezwał, "Pszecierz był tryplet, to mósi być dobry zażond"a teraz płacz...
Laporta ma swoje wady, również sporo, ale aż tak beznadziejny nie jest.

0

słowo klucz: Podobno

Abramowicz nie jest głupi, by puścić za taką cenę swojego cracka, wiedząc że Neymar poszedł za 222mln

2

to przestań marzyć, może liczyć jedynie na jakąś hybrydę w stylu Paulo Dybala + Coutinho= Paulinho

0

40mln wywalone w błoto, żeby on miał 20 lat, to jeszcze można byłoby go sprzedać a on tak jak mówisz odejdzie za darmo. Jakości jakoś znacznie nie poprawi(o ile w ogóle) to jeszcze będzie zarabiał na poziomie Marcelo w Realu.

0

Barcelona wszystko zweryfikuję jakim jest Elastico Fantastico, gdy stanie przy Messim czy Inieście, Gomes też miał być wirtuozem, według niektórych...
Niema obywatelstwa innego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?