0

hahahaha, gdzie ja tak napisałem? Napisałem że co się z nim niedobrego ostatnio dzieję, bo i słaby presezon i mecz Chape w którym marnował co się dało.

Ps. Proponuję żeby podszkolić twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem

0

za interpunkcję, bo przecinków nie postawił

5

Tak to obecnie wygląda pod wszystkim oficjalnymi profilami Barcelony:
https://zapodaj.net/1ea25d1f539ee.png.html

Jeśli on nie wyleci z tego klubu, to będzie to dramat.

0

redakcja go zbanowała a to samo myśli

11

kolejna sprawa to Suarez, po prostu obecnie to parodia futbolu w jego wykonaniu, nie wiem co się z nim stało

2

oooo ciekawy zawodnik a co z Kupczakiem z Termalicy? Ktoś coś wie?

1

to tylko pokazuję ich kompetencje a właściwie ich brak...

5

wulgarne, ale większość z nas to samo myśli

16

Czy wam też się wydaję, że Bartomeu to kibic Realu i sabotuje nasz klub?

Jest połowa sierpnia a niema żadnego wzmocnienia, nie ma pomocy ani LS a on nic z tym nie robi... D R A M A T

1

nadal są tu obrońcy Rakiticia? Popatrzmy na pomoc Realu, wszyscy mobilni, co potrafią wyjść spod pressingu, minąć dryblingem a Chorwat? Wypuści sobie na zapalenie płuc i strata. Iniesta też już nie te lata, już nie ma tej lekkości i tej magii przy każdym dotknięciu, Busquets jedynie trzymał poziom.

1

Spokojnie panowie, jutro do nas crack Paulinho dołączy

1

W Ofensywie Messi i długo dlugo nic... Dzięki Bartomeu, dawać tego Paulinho...

1

A my Douglasa kupiliśmy xDDDDD

0

Jakbym mecz B-klasy oglądał, ten mecz to parodia

1

Co tu się odGomeszowało?! xD

0

Rakitic -. -

4

A ten swoje xd.

0

xD.

0

Vidal podsumował swój występ...

24

Epika, liryka, ławka Barcelony

0

Umtiti Ty dziku!

0

Czemu ten Deulofeu w ogóle nie drybluje?

0

Pewnie. Sabotaz zarządu...

1

zero werwy? a ja widziałem, że po stracie zapiernicza do odbioru, może inny mecz oglądam, kurna.

0

Deulofeu to zmieni płytę w końcu, bo przez 45min, przyjmuję piłkę i dośrodkowuję albo podaje pod nogi rywali.

6

Rakitic to dla mnie jak BOT jest porusza się tylko według skryptu, nic kreatywnego nie wymyśla

0

Co za burak...

10

Wyczyścił jak domestos

13

Polecę standardowym tekstem:
Niech wygra lepszy albo Real.

1

W sumie to trochę dziwne, że Paulinho leci do Barcelony, trener i koledzy go pożegnali, Rivaldo życzy mu powodzenia w Barcelonie a oficjalnego ogłoszenia ze strony Barcelony niema.

Czyżby bali się, ze jak ogłoszą go przed meczem na Camp Nou, to kibice będą na zarząd gwiazda i wyzywać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?