0

Douglas szczęśliwy, to Barca szczęśliwa, kolega przyszedl mu, to można ruszać po tryplet ;)

1

Przepraszam, jakoś automatycznie pomyślałem, ze z Serim nie ma co się dogadywać, bo on się na wszystko zgodzi.

34

Bo nasi pewnie kombinują jak zapłacić te 40mln, czy w ratach 10-letnich czy moze 15-letnich.

0

Marzenie...

1

Czyli znowu "Najbliższe godziny będą kluczowe" xD

5

Musiałeś? I to jeszcze przed snem...Taki kolega z Ciebie...

1

Mati Fichado!
Grasz w pomocy? Gorszy nie będziesz od naszych kreatorów.

25

Paulinho tez tak zaczynał. Co za gościu, wrócił do szatni i pierwsze co zrobił, to wszedl na konto Barcy i kliknął obserwuj, coś musi być na rzeczy.

0

Szansa zawsze jest, ale bym się nie nastawial zbytnio na to.

1

On jest świetny, troche pomijany i niedoceniany przez niektórych

2

W swoim stylu, przejął absolutną kontrole w środku pola, każda piłka przez niego przechodziła.

0

+ asysta, 2 kluczowe podania i 0 strat

0

Ja to go bardzo lubie, nawet jak padake będzie gral to zdania nie zmienię.

1

Wyróżniał się raz na 10 meczów, on do Barcelony kompletnie nie pasuje, to pilkarz do gry bezposredniej a nie do klepania.
Średnia 40 podan na mecz z 81% skutecznością, ledwo z 0.9 kluczowym podaniem, troche slabo jak na takiego geniusz w Valencii

0

Właśnie coś mało jej puszczają.

17

Gdzie się Gomes wyróżniał w Valencii? Pokaż mi to?
Paco tez jakiś wybitny nie był a biorąc pod uwagę ile minut gra, to i tak solidnie gra.

9

To im się udało, jesli prawda.

5

W meczu pożegnalnym fajnie gra :)

6

No, bo Ceballos mial klauzule śmieszną i chodzilo tylko o to gdzie pójdzie a tu stawiamy ultimatum klubowi, co nie chce sprzedać zawodnika, trochę śmieszne

5

Czyli cienias, zawsze to mówiłem...

1

No z taką Granada wymiatal czy Osasuna...Kończę dyskusję, bo szkoda czasu na takiego czlowieka...

1

Ostatnie 2 mecze powiadasz? A ja widzialem ze w meczu z Troues byl najlepszym pilkarzem na boisku, 8 kluczowych podan, 122 podan(88%) 4 dryblingi, no faktycznie słabo ciągnie...

0

Bo Messi czy Neymar zawsze ciągneli drużynę(np. Malaga na wyjeździe czy taka potęga jak Alaves u siebie).Oni są napastnikami a to pomocnik głęboko cofniety.


15

xD
Skąd ja wiedziałem, ze będą takie komentarze :D

2

Teraz się zaczną komentarze tych, ktorzy go nie chcieli: "brac go!" "Ten Seri to jednak kozak"
Albo:
Zachwyty, bo asyste z ogorkiem zaliczyl, niech zagra 10sezonów dobrze, to mozna pomyśleć o nim.

3

Ty myślisz ze cofniety rozgrywający to ma po 10 asyst na mecz i 5 bramek, on ma inną rolę na boisku i dobrze się zniej wywiązuje. On jest od rozprowadzania akcji od pokazywania się do gry i żeby koledzy z drużyny zawsze mieli kogoś to kogo mogą podać.

0

A leci gdzieś w TV czy internet?

4

To nie ma co porównywać, to jest przepaść.

Seri: stale pod grą, dużo kluczowych podan, mobilny, nie boi się wziąć na siebie grę.

Rakitic: chowa się, mało kluczowych podan, zwrotnosc przyczepy z węglem, podaje do najblizszego.

0

Przeprasam, obiecuję ze to ostatni raz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?