D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Douglas szczęśliwy, to Barca szczęśliwa, kolega przyszedl mu, to można ruszać po tryplet ;)
1
Przepraszam, jakoś automatycznie pomyślałem, ze z Serim nie ma co się dogadywać, bo on się na wszystko zgodzi.
34
Bo nasi pewnie kombinują jak zapłacić te 40mln, czy w ratach 10-letnich czy moze 15-letnich.
0
Marzenie...
1
Czyli znowu "Najbliższe godziny będą kluczowe" xD
5
Musiałeś? I to jeszcze przed snem...Taki kolega z Ciebie...
1
Mati Fichado!
Grasz w pomocy? Gorszy nie będziesz od naszych kreatorów.
25
Paulinho tez tak zaczynał. Co za gościu, wrócił do szatni i pierwsze co zrobił, to wszedl na konto Barcy i kliknął obserwuj, coś musi być na rzeczy.
0
Szansa zawsze jest, ale bym się nie nastawial zbytnio na to.
1
On jest świetny, troche pomijany i niedoceniany przez niektórych
2
W swoim stylu, przejął absolutną kontrole w środku pola, każda piłka przez niego przechodziła.
0
+ asysta, 2 kluczowe podania i 0 strat
50
Tak jest podobno:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/20882358_714345752108703_2190933179073234159_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=9cbb86885eb814aa3cfc3c01197e55b7&oe=5A36E4B0
0
Ja to go bardzo lubie, nawet jak padake będzie gral to zdania nie zmienię.
1
Wyróżniał się raz na 10 meczów, on do Barcelony kompletnie nie pasuje, to pilkarz do gry bezposredniej a nie do klepania.
Średnia 40 podan na mecz z 81% skutecznością, ledwo z 0.9 kluczowym podaniem, troche slabo jak na takiego geniusz w Valencii
0
Właśnie coś mało jej puszczają.
17
Gdzie się Gomes wyróżniał w Valencii? Pokaż mi to?
Paco tez jakiś wybitny nie był a biorąc pod uwagę ile minut gra, to i tak solidnie gra.
9
To im się udało, jesli prawda.
5
W meczu pożegnalnym fajnie gra :)
6
No, bo Ceballos mial klauzule śmieszną i chodzilo tylko o to gdzie pójdzie a tu stawiamy ultimatum klubowi, co nie chce sprzedać zawodnika, trochę śmieszne
5
Czyli cienias, zawsze to mówiłem...
1
No z taką Granada wymiatal czy Osasuna...Kończę dyskusję, bo szkoda czasu na takiego czlowieka...
1
Ostatnie 2 mecze powiadasz? A ja widzialem ze w meczu z Troues byl najlepszym pilkarzem na boisku, 8 kluczowych podan, 122 podan(88%) 4 dryblingi, no faktycznie słabo ciągnie...
0
Bo Messi czy Neymar zawsze ciągneli drużynę(np. Malaga na wyjeździe czy taka potęga jak Alaves u siebie).Oni są napastnikami a to pomocnik głęboko cofniety.
15
xD
Skąd ja wiedziałem, ze będą takie komentarze :D
2
Teraz się zaczną komentarze tych, ktorzy go nie chcieli: "brac go!" "Ten Seri to jednak kozak"
Albo:
Zachwyty, bo asyste z ogorkiem zaliczyl, niech zagra 10sezonów dobrze, to mozna pomyśleć o nim.
3
Ty myślisz ze cofniety rozgrywający to ma po 10 asyst na mecz i 5 bramek, on ma inną rolę na boisku i dobrze się zniej wywiązuje. On jest od rozprowadzania akcji od pokazywania się do gry i żeby koledzy z drużyny zawsze mieli kogoś to kogo mogą podać.
0
A leci gdzieś w TV czy internet?
4
To nie ma co porównywać, to jest przepaść.
Seri: stale pod grą, dużo kluczowych podan, mobilny, nie boi się wziąć na siebie grę.
Rakitic: chowa się, mało kluczowych podan, zwrotnosc przyczepy z węglem, podaje do najblizszego.
0
Przeprasam, obiecuję ze to ostatni raz ;)