0

@LaSagradaFamilia też się dziwiłem czemu za Roberto nikt nie wszedł.
Może Koeman chciał pokazać na złość młodym na ławce że nie zrobią różnicy.

0

@rodri11 a dlaczego nie mógł 5 zawodnika jak limit jest 5.

0

Gadanie że Puig jest zbyt słaby fizycznie to głupota bo bylo już kilku chuderlaków i jakoś dawali radę i łapali się do składu- Iniesta Xavi Messi pedro

0

@JarekS Niestety Koeman ma to do siebie że jak mu ktoś nie podpisuje to go odrazu skreśla, z wieloma piłkarzami miał nie po drodze. Wypadł Busquets - miejmy nadzieję że na 2 - 3 tygodnie i został tylko de Jong i pjanic to może A lenia lub PiS dostaną trochę minut.

2

@JarekS Puig nie wnosi nic???? Jakoś we wszystkich meczach w tym sezonie i oprócz jednego w zeszłym wnosił dużo. Alenie pamiętam z rezerw i tam było widać w nim potencjał tylko przez prawie trzy lata nie dostał szansy od Valverde i potrzebuje kilku meczy by wejść w rytm.
Langlet popełnia co jakiś czas głupie błędy.

4

Posadzić Busquetsa i się poprawi gra a dać szansę Pjanicowi Aleni i Puigowi.
Niestety jak spojrzymy na stracone bramki to zawsze kamera łapie tam Langleta dla którego pierwszy skład to za wysokie progi., zresztą w zeszłym sezonie też miał kilka błędów + te głupie kartki.

0

@Kuczek oglądałem alenie w kilkunastu meczach w rezerwach oraz w kilku w pierwszej drużynie i jestem pewien że zagralby dwa razy lepiej niż Sergio, bo ma papiery na granie tylko trzeba mu dać szansę w kilku meczach. Błędem jego było że nie odszedł 3 lata temu na wypożyczenie tylko siedział na trybunach i ławce przez te lata

0

Kolejny trener co nie co to rotacja.
Gdzie Puig Alenia i Firmy???

0

@Artuuuuur Busquets gra taki piach, że powinien siedzieć co najwyżej na ławce. Wczoraj Konrad że swoim dryblingiem by się przydał na skrzydle bo duńczyk nic nie wnosi.

1

Alba Busquets braitwhite - out oni nic nie wnoszą.
Alba poza bieganiem nic nie wnosi.

0

Prosiło się wpuścić Konrada na skrzydło.
Busquets na ławce oraz święta krowa Alba.
Czas dać szansę Puig i Aleni

0

@zibiku a gdzie Puig Alenia Konrad , nie wie co to rotacja i zajedzie pilkarzy

0

@adukla chyba inny mecz oglądałeś

5

Wydawałoby się że z takim varem to sędzia będzie nie omylny, bo może obejrzeć daną sytuację kilka razy z różnych kamer.
Może skonsultować się z kolegami po fachu. A tu w LA Liga jest tragedia. To co w jednym meczu jest karnym w innym nie jest, łokieć, uderzenie ręką w twarz, szyję które w jednym meczu jest czerwona kartka, w innym meczu jest bez kartki.

3

Zbyt dużo było błędem w ostatnim czasie na niekorzyść Barcelony. Biorąc pod uwagę poprzedni sezon i początek tego to kilkanaście punków uciekło. Najgorsze, że to nie przypadek.
Najwięcej na wiosnę i teraz na jesień z varu zarobił real gdzie dostawał karne w końcowych meczów gdy przegrywał lub remisował lub przeciwnikom nie uznawali bramek nie wiedząc czemu.

2

@pomi11 akurat w Ekstraklasie VAR mamy zazwyczaj na wysokim poziomie, wygląda to lepiej niż we włoskiej angielskiej, w hiszpańskiej jest tragedia, tak jakby sędziowie nie ogarniali tej techniki.

1

@Herbert i obiektywny12 .
Takich sytuacji jak z Ramosem jest kilka na mecz. To że za takie coś został podyktowany karny to skandal, zobaczymy czy teraz sędziowie będą gwizdać za każde szarpnięcie w polu karnym karnego.
Co do Casemiro to on trafił pilkę ale jej nie wybił poza zasięg Messiego gdyby ten nie upadl, ale przede wszystkim wszedł mu w nogi powodując upadek - dla mnie bardziej to jest karny niż ten na ramosie

0

@MeMyselfAndI chodzi o to że przeciwko Realowi tego faulu żaden sędzia w Hiszpanii by nie gwizdnął. A ten z Casemiro na Messim jakby to było w drugą stronę było by wapno dla realu. Niestety sędziowie i sam dobór sędziów na mecze Barcelony i realu na przestrzeni ostatnich lat ma na celu i powodował wiele razy że real był w grze do końca by liga była medialna bo z tego jest kasa

0

@creativeopinion
Co do wczorajszego karnego to nie powinno byc, po pierwsze Ramos w pierwszej fazie odepchnąłem langlet a poza tym upadł w bardzo nie naturalny sposób widząc że piłka do niego i tak nie dojdzie. Jeśli za takie coś się daje karny a nie daje się Barcelonie z sewillą czy w zeszłym sezonie z Sociedad za faul lliorente na pique to widać że są różne standardy w LL.
Pamiętacie mecz z betisem gdzie piłka była prawie metr w bramce a sędziowie tego nie widzieli mimo że liniowy był prawie w linii. Lub z Valencia jak Domenechowi przeleciała piłka między nogami i zgarnął ja ponad obwód za linią. Czy takie sytuację zdarzają się Realowi?
Ile razy Casemiro czy Ramos musi faulować by dostać czerwoną kartkę.
Czemu nyom nie wyleciał tydzień temu z boiska. Tak samo czy widzieliście by przeciwko Realowi od gwizdali karnego po takim faulu jak z Getafe. Albo karny dla realu za rękę Bartry gdzie wbiegł przed zawodnika realu a on przewracany przez piłkarza realu zagrał ręką.
Akurat sędziowie pomagają Barcelonie w meczu kiedy Barcelona już prowadzi 2 czy 3 bramkami to wtedy dadzą karnego czy czerwona kartkę rywalowi. A Real bardzo często dostaje karne przy remisie.

1

Czemu VAR nie sprawdził ręki Ramosa, bo budzi wątpliwości czy napewno nie było to ręki. Faul na Messim przed polem karnym oraz wejście Casemiro w nogi Messiego bo tam mimo wszystko że trafił w piłkę ale wszedł w nogi messiego.
Ogólnie słabe el Clasico , zbyt mało walki, geniuszu. Wielkie brawo Fatimskich, Dest i Neto

0

Druga połowa istna klapa - Koeman jednak nie ma jaj. Może pomysł na grę ma ale nie potrafi go realizować bo nie ma jaj by zdjąć busquetsa na początku drugiej połowy czy Messiego

1

Koeman nie potrafi reagować na to się dzieją na boisku
Po co ten Trincao???
Zmiany powinny być już od 55 minuty pedri Busquets coutinho Alba i Messi a za nich Grizmannn Dembele Puig Roberto pjanic

0

Zbyt mało fizyczności, siły z przodu, po przerwie Grizmannn i Dembele Puig i Roberto jeśli Dest będzie miał kartkę lub Alba nie dawal rady.

0

Netto
Dest Pique Langlet Alba
Busquets De Jong
Messi Coutinho Fatimy
Griezmann
W drugiej połowie Dembele Pedri Roberto Pjanic

1

@Greenalley po meczach reprezentacji czołowe drużyny mają wpadki bo ich piłkarze grają w ciągu tygodnia czy 10 dni po dwa lub trzy mecze i do tego dochodzi podróżowanie a w przypadku piłkarzy z Ameryki dochodzi zmiana strefy czasowej i wiele godzin w samolocie.
Takie Getafe czy cadiz mogło poświęcić te 1,5 tygodnia na odpoczynek, regenerację i przygotowanie do meczu.

2

Trincao trochę niestety przypomina nam inną naszą gwiazdę z Portugali - Andre Gomesa. Nic nie wnosi wchodząc z ławki

0

@StephanosCrushes trzeba najpierw obejrzeć mecz a później komentować. Wyleciał z boiska bo dogonił jovicia po błędzie środka.
Chłopak ma potencjał i ma 21 lat

0

Fajnie by było gdyby udało się pozbyć rafinhe , choćby za 5 mln - to byłby sukces

1

Grizmana zamienić z Messim i wtedy będzie dobrze. Trincao to jak narazie pokazał że nie umie grać w obronie, że jest bardziej pasywny niż Messi. A o Puig u już wszyscy zapomnieli :(

2

Messi powinien zejść koło 60 minuty a Grizman powędrować na szpicę.
Messi zbyt długo przetrzymywal pilkę i nie widział Antka drugim zawodnikiem do zdjęcia z boiska i to już w przerwie był Sergio busqets - najsłabszy na boisku. Alba bardzo duzo nie dokładnych wrzutek
Na wielki plus pique coutinho i oczywiście fati

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?