Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źle się dzieje, został słabiutki fizycznie dest, odchodzi Emerson który gwarantował wzrost i siłę przy stałych fragmentach.
Na szczęście zostaje Busquets szybki i silny walczący.;)
0
Przez ostatnie lata nie stawiano na młodych. Tacy Alenia Cucurela Puig collado Monchi wague Ruiz cuenca(so) i kilku innych dostali szanse znacznie za późno lub wogole jej nie dostali w pierwszym składzie. Taki Gerard Deulofeu świetnie radził sobie w rezerwach był królem strzelców i też nie dostał zbytnio czasu
1
Najbardziej szkoda Balde bo on robi różnice w ofensywie, i szybkość i kiwka i różne dobrania do kolegów... Ale na siłę musi grać alba
0
Dla mnie najlepszy ŚO, silny szybki, pewny i co ważne piłka go szuka w polu karnym przeciwnika, a on potrafi wykończyć te sytuację.
5
Strategia jego managerów jest jak raioli z haalandem, transfery małymi kroczkami( red bull Borussia i za rok gigant) by częściej zgarnąć premie za transfer. Jaki dla nich biznes sprzedać odrazu do Chelsea
0
@barca87f zobaczymy, bo byle Kopacz by nie był w pierwszej drużynie MC, napewno ma fajne wyprowadzenie piłki i jie jest taki elektryczny jak longlet
0
@FCBurnley Suárez każdego obrońcę przepchnie, ale za to nie ucieknie garcii. Co do Benzemy to musi być w formie, ogólnie Benzema wygląda strasznie chudo teraz, i wydaje się że zyskał na szybkości zwinności
1
@barca87f Pep go nie wyrzucił, tylko odstawił kiedy ten zdecydował się odejść. To że był czwartym obrońcą w MC u Guardioli to świadczy że on w nim widział duży potencjał. Musi się trochę ograć.
0
@DonFerdinando właściwie dzisiaj grał przeciw najtrudniejszemu i bardzo szybki i badzo silny. Williams jest bardzo trudny do pilnowania.
0
Demir Araujo Memphis na plus na minus alba aż się prosiło balde
0
@FrankliN7 to że się zatracił Coutinho to wina Valverde i naszego świętego Leo.
1
@hazo428 wręcz przeciwnie do końca zwodził wszystkich w tym sponsorów. Z Messim byłby kolejny sezon stracony w rozwoju drużyny. Aż miło się patrzy jak Memphis i Antek zasuwają w defensywie a nie spacerują
0
Obniżył kontrakt czy przesunął płatności za też sezon w czasie bo to jest różnica???
0
@pomi11 no właśnie nie zrozumiałeś tego co napisalem,
Po pierwsze jak to łatwo można było zobaczyć, jak Messi Suárez alba i paru innych wybierali adresatów podań, przecież Griezmann Malcolm Coutinho byli ignorowani na boisku, często zwłaszcza na początku Grizmann nie istniał na boisku bo nie dostawał podań mimo że był na dobrych pozycjach.
Po drugie wpuszczanie na siłę Suáreza Alby jak grali piach też nie było bez powodu.
Jak już wspomniałem o fatim to jego menagerem jest brachol Leo.
5
To że nie ma Messiego to dobrze - wreście nowy projekt, wreście będzie drużyna, skończy się kolesiostwo i podawanie tylko do Messiego. Patrząc na sparingi to zdecydowanie wolę Balde niż albę na LO. Jedyna szkoda że nic na nim nie zarobiliśmy na sprzedaży.
1
Wolę Umtitiego niż longleta który od zeszłego sezonu chodzi cały czas zesrany, w jego oczach widać zdenerwowanie i niepewność
1
Że Messi odszedł to dobrze - zacznie się nowy projekt i wreście będzie drużyna - skończy się granie za kolesiostwo z messim
1
Ciągłe pisanie głupot.
Nie chodzi o obniżenie pensji tylko o rozłożenie jej płatności na dalsze lata, przesunięcie w czasie.
0
Dojdzie Messi i współpraca siądzie, bo i tak będzie trzeba podać przede wszystkim do Leo
0
Jeśli ma iść do Belgi to bardzo zly wybór. Ani się tam nie wypromuje ani też rozwinie. Jedyny słuszny kierunek to la Liga jeśli myśli o powrocie do Barcelony, ewentualnie Ajax.
0
@ShawnC z tym że longlet już miał swoją zyciówkę i już lepszy nie będzie. Ma bardzo duże problemy grając wysoko, bardziej nadaje się do drozyn broniących się
3
@Kwiatek67 3 mln - więcej nie dadzą
0
@liamgreyhate jedynym klubem który by go mógł sprowadzić jest PSG bo City raczej nie, marketingowo by miało sens ale sportowo raczej nie, patrząc na budowanie drużyny
0
@JarekS
1 wzorem to może byc dla dzieci.
Jest pazerny jak pozostali.
On nie obniżył swojej pensji tylko skończył mu się kontrakt a nikt mu nie da lepszego.
2. Nie ma żadnego wpływu na kontrakty innych poza tym że klub chciałby obniżyć innym lub sprzedaje na siłę młodych by mieć na Messiego. Dopóki będzie pełnił ta funkcję która pełni nie będzie prawdziwej drużyny.
3 tu mówimy o innych kwotach, realiach. Nie można porównywać zarobków kilka tys na miesiąc do kilkanascie milionów na miesiąc,
0
@Majsteer mógłby gaya lub grimaldo jakby się albę udało sprzedać za 15-20 mln
0
@Martucha26 Alba jest jednym z symboli obecnej Barcelony - dającej d.. y w najważniejszych momentach. Na jego symulowanie fauli, błędy w obronie nie ra się patrzeć. Czy widziałeś żeby alba kiwał się, nic z tych rzeczy. Gość bez jaj jak Longlet
0
@HypeR Deltowe brakuje fizyczności, i to bardzo. Co wychodziły w wielu meczach.
5
Dlaczego pisane jest że piłkarze zgodzili się na obniżenie pensji - oni się zgodzili tylko na przesunięcie płatności na później - Nie zrezygnowali z ani 1 euro
0
@kuligu jakby Messi miał gest i kochał klub to by zagrał za 10 mln netto, bo znając życie to mimo obniżki pensji zgarnie poprzez różne premie 30-50 mln
0
Piłkarzy różnych epok ciężko porównać i nie ma to największego sensu. Poziom piłki 20 - 30 lat temu był niższy