4

Z Koeman będzie gra wyglądała coraz gorzej, wmówił piłkarzom że są za słabi by wygrywać, z ta gra i ustawieniem z Dynamem dostaniemy również że 3-3 bramki. Zero wiary w zespoł. Oni powinni wyjść po zwycięstwo a nie zagrać 90 monut

17

Mam nadzieję że po dzisiejszym meczu go zwlnią. Zero pomysłu, zero jaj. On z tego zespołu nic nie wyciągnie wiecej

0

@sokot skład nie jest zły tylko trener bez jaj.

1

Koeman przejdzie do historii z wszystkimi negatywnymi rekordami. Joan zwolnij go!!!

1

Czemu nie gramy 4 w obronie - wtedy Roberto byłby ok. Wk...... Już przed meczem. Koeman kuli ogon już przed meczem zamiast wyjść po zwycięstwo to wychodzi po remis lub ledwo wygraną

1

@kamyk_23 moriba to nie drewno, jeśli będą go kontuzje omijać to powinien się rozwinąć. Bo ta siłę fizyczną która jest nam potrzebna obecnie.
nie gra bo musi dojść do formy bo nie przepracował okresu przygotowawczego jak potrzeba.

0

@bernardFCB no właśnie moim zdaniem to wygląda jakby mu sił brakowalo, nie ma tej lekkości jak przed ligą. Mo też się wkurza że sędziowie pozwalają go faulować tak jak to było z początku z Neymarem czy fatim jak wchodził do pierwszej druzyny

0

Nie ma kim zastąpić Koemana, nikt z nazwiskiem tu nie przyjdzie, poza tym nas nie stać na trenerów z na topie. Bardziej chciałbym by zmieniono sztab od przygotowania fizycznego i medyczny bo to jest porażka.
Patrząc na wczorajszy mecz to naprawdę nie ma kim grać, jedynie gdzie mamy wybór to GK i ŚO. Teraz nawet duńczyk by się przydał bardzo.

8

Gra ch.... Ale tam nie ma kim grać. Jedynie Depay i dest próbują się kiwac, błędem było pozbycie się Emersona i brak rejestracji do gry collado

0

@bernardFCB akurat bym się nie zgodził że leży co chwila - sędzia nie odgwizdał 3 ewidentnych fauli na nim w końcówce meczu przy długich pilkach fajnie ja przyjmował. Rozczarowanie to Coutinho gra piach

1

@Comentateiro musi w ten sposób się wypowiadać by do wszystkich dotarło w jakiej barca jest sytuacji, że klub nie sprzedał tych których wskazał Koeman i nie kupił mu też nikogo do pomocy. Ta druzyna kadrowo jest max 4 miejsce za Sevillą i 3 miejsce na koniec to będzie super ale żeby to się stało to musi wrócić fatimskich Dembele i kun bo bez tej trójki to max 5 lub 6 miejsce

1

@XTobiX tylko że w Atletico to Suárez trenuje i ma siłę biegać, gdybyśmy mieli lepsze przygotowanie fizyczne w ostatnich 3-4 latach to było by inaczej. Uważam że w tym jest duży problem - sztab medyczny i przygotowanie fizyczne

0

W chwili obecnej zbytnio nie pomoże żaden inny trener z tych na których nas stać i chcieli był przyjść tutaj w to bagno. Z innej beczki jak się patrzy na inne zespoły LL to U nas bardzo słabe jest przygotowanie fizyczne, tutaj za Realem jesteśmy daleko daleko, przychodzący do nas nowi piłkarze po kilku miesiącach obniżają poziom fizyczny. Taki Coutinho po powrocie z Bayernu też dużo lepiej wyglądał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Ma rację, patrząc na atak to jesteśmy gdzieś w połowie ligi za Atletico Realem Sevilla Villareal Bilbao Sociedad Valencia Betisem Celtą, poprostu nie mamy kim grać a do tego dochodzi Sergio w pomocy

0

@MACIEK 22 już lepszy w pomocy Roberto niż Busquets, który nic nie daje w ataku jak i w obronie nie nadąża

0

@pienaar Frankie to nie ten typ zawodnika, nam potrzebny jest ktoś w rodzaju Casemiro Kante

0

@FiFi_FF znikał bo nie dostawał piłek, niestety nie miał wsparcia starszyzny w drużynie, myślę też że presja na nim była duża, może trzeba było mu dać sezon półtora czasu na odpalenie, jak Vinicius czy rodrygo w realu

1

@Janek_7 wczoraj grał jako CPS, to trochę inne niż PO

4

Podjęto decyzję o zwolnieniu po czym okazało sie że w kasie tyle nie ma więc dadzą poparcie trenerowi

4

@kazikrz bardzo dokładne liczby, zapewne wyniki obliczeń złożonych algorytmów, no i chyba występuje silna korelacja liczby wychowanków i lat posuchy

1

Plus - Balde, jego dynamika
Minus - Busquets, alba wciąż w pierwszym.
Najbardziej brakuje nam solidnego silnego biegającego pomocnika typu Wijnaldum, tu nie ma kto walczyć

0

Drużyny Koemana nie potrafią bronić, ustawiać się grać pressingiem.

2

Koeman poprawia wszystkie rekordy klubu

0

Największy minus odejścia Leo to jest to że nie wziął Alby Busquetsai Roberto że sobą

1

Jedyny pozytyw to kontuzja alby i wejście balde, jakim sposobem alba gra w pierwszym składzie. Póki Busquets Roberto i Alba będą grać w pierwszym to będzie padaka. Najbardziej potrzebny jest w miejsce Busquetsa kto będzie rządził w środku, biegal, walczył.

2

@The_Man z tego co pisali to mogli to zrobić w zeszłym sezonie nie naruszając zasad z tym że Messi dziwnym trafem chciał dopiero po sezonie. Inna sprawa że jeśli chcemy by drużynę przebudować i żeby znowu zaczęła walczyć o najwyższe cele to jego odejście to była konieczność

2

Zarówno cucurella i Alenia powinni dostać prawdziwa szansę w pierwszym zespole ze 3 lata temu, ale niestety był valverde,

0

@dawid230188 jest tu trochę racji,
U LE zaczął się upadek Barcy, co do reprezentacji to grała najgorszą pilkę od kilku mistrzostw- ale grał kim miał, może zbyt pochopnie podziękował kilku starszym zawodnikom

2

Real by go sprzedał za conajmniej 50 mln.
Sprowadzają gościa na miesiąc i sprzedają za grosze. Miałem nadzieję że wygryzie że składu destabilizacji,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?