Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FCB24 gra tak jak grał czyli zero progresu, ofensywny styl Flicka tylko uwypukla jego wady
4
@draxidox Real by ten aut rzucał minutę
4
niesamowita jest
0
@Faro co on się do Pedriego sapie
0
dlaczego na stronie Barcy nie ma jeszcze możliwości na wyjazd na Espanyol czy poźniejesze mecze? to nie zawsze klub dostaje pule czy jak?
0
@CZAJUN_119 ciekaw jakie ceny stacjonarnie, może ktoś proxy będzie robił
0
@Ryoumen chodzi mi o ciuchy te normalne, one są w preorderze na stronie, jutro mają byc inhand w sklepie na CN
0
wiadomo czy rzucą ciuchy z travisem online na fcbarca store? bo troche boli ten szip i tax
0
@barcafan1789 ja po 20 minutach wyzywania Marciniaka straciłem głos xD
0
@CLS63AMG raczej wróci grada de animación jako zorgrnizowany doping, wątpię, że boixos nois
0
@partymaker no i widziałeś jak rozegrali aut?
0
@partymaker gdyby Yamal miał bramkę w tym meczu to na bank by cofnął do Pedriego, wtedy kilka podań w środku i wycofanie do obrońców i mijają dwie minuty. Niestety ale młody sie podpalił i złota piłka tego typu
0
@4drian0 koszulka sztos ale z przodu, tył ma zje****. Działa kod?
4
@VegetaPolska gość bronił Obajtka, Ziobrę i Jakiego xD adwokat za hajs zrobi wszystko
0
@July_6_BcN nie no ewakuacja była zawsze u nas, przynajmniej na mimie
0
@Criss18Barca oni jakoś nie scrapują informacji z paczkomatów? kiedyś chyba jak był ten problem, że potrafili otwierać skrzynki zdalnie to właśnie jakoś przechwytywali po łączu komunikację kurier-paczkomat. dziwne, że wysłali ci jako dpd skoro paczka inpost
2
@LOPEZ16 no on już ten rok ma zdecydowanie słabszy tylko jeszcze to markował bramkami czy asystami, od przerwy na kadrę to jest stary, dobry Raphinia z sezonów Xaviego
0
Na BUWie ewakuacja
0
@Starrk bramkarz?? Ale tutaj chyba jeszcze z rok się można wstrzymać. Na pewno SO bo Araujo trzeba się pozbyć i jakiś boczny co obskoczy LO/PO, do tego typowy lewoskrzydłowy i jak się trafi to jakaś tania 9 na rotację
2
@Eklerek a co on tam grał? Jak i tak tutaj każdy wspomina to jako genialny sezon ter Stegna bo musiał ratować to co odwaliła obrona. Jedynie dobrze pamiętam pierwszy mecz z pucharu króla z Realem bo o rewanżu szkoda gadać
2
W 2014/15 Lucho wygrywa tryplet po finale z włoską drużyną w Niemczech, drużyna która odpadła z Włochami w półfinale potem 3x z rzędu wygrywa LM. 2024/25????
0
@gumaz no i to będzie grane
2
@BorzyKrzys co to ma do mojego wpisu?
0
Prawnik Zaborowski jest obrońcą tego mordercy z UW. Nieźle się rodzina postarała. To on bronił między innymi Ziobrę, Obajtka czy Jakiego
0
Rashford nie jest leniem? To nie jest trochę lepszy gość pokroju Joao Felixa?
0
Ale szybko go wybrali
4
@marcin62 to jest fake bo wpis pojawił się już po zdarzeniu
11
@Coutinho007 el nacional to nie jest źródło typu no stary mówię ci?
0
@bart_azz potrzebujemy jednak kogoś z przodu, najlepiej jakiegoś LS co i N obskoczy
0
@Ricardinio14 oczywiscie