1

@Kapitan hawk jestem na stadionie, u nas jest fajnie xd

0

@Aragorn33 wiedziałem że zawsze bliżej mu do pisu i jakoś jeszcze szło to przełknąć ale co chłop wyprawia w tej kampani to głowa mała. Nowe media

0

Conte się już skłócił z wszystkimi ze odchodzi do Juve czy o co chodzi?

1

@norbi77 Emigracja xD? warto, potem jest kontynuacja Edukacja xD, książki też warto przeczytać bo trochę się różnią

0

Ten klub w LM jest jakiś przeklęty

0

@Toretto wiadomo że Stanowski żaden wyznacznik ale powołanie się na Dudka to xd

0

@R_da_Souza_Faria z tym trenerem ogólnie mocno przystopowały

14



Ale złoto xd

0

Wyjaśniło się się dlaczego Flick zdjął Fatiego z rozgrzewki?

0

@Criss18Barca nie no głosował normalnie, wrzucił fotę ze głosuje jednak

0

@PaPo hiszpanki to nie latynoski

14

Ale Gavi ma dziewczynę. Rakieta

https://x.com/Joellski/status/1924189228465783086

0

Trzaskowski już w Tarnobrzegu zaczyna drugą turę

5

Nawrocki jeszcze gorsza przemowa niż Trzask

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska to 10 lat temu

1

Trzaskowski takim gadaniem jeszcze traci

4

Ale Trzaskowski przerżnie drugą xd

1

Ale bym nam się przydał z lewej taki ktoś jak Yamal

12

Szczęsny by obronił albo wykosił typa na karnego.
To jest ta różnica

0

@SelloutCrowd pierwsze to że Deco to jakiś jego kumpel czy jego agentem był, a dwa że to można na raty. Za Nico trzeba z bomby wpłacic

0

@Lionel_Messi10 Alexia faworytem - ona gra bardzo dobry sezon, potem Hansen, Patri i Aitana. Pajor strzela ale nie powiedziałbym, że gra super sezon, nie licząc bramek to raczej za często nie jest pod grą

0

@Lionel_Messi10 jest 4/5 w prognozach, do tego dochodzi Euro + mała rozpoznawalność. W tym roku bez szans, może za rok

0

@dariooo a krytycy bardzo chwalili

1

@wojopancer oni mają okienko bo grają w kms

1

@Douglas13 elektryk na bramce, jedynie na karne mógłby wchodzić

1

@TR3YWAY imho Xabi tego nie pociągnie

1

@Mns21 na papierze top a jak wyjdzie to ciężko powiedzieć

0

@Kazragore Bo można na raty, za Nico musisz całość wpłacić

0

@Arcybiskup niech sprzedadzą kible na camp nou czy coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?