Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk jestem na stadionie, u nas jest fajnie xd
0
@Aragorn33 wiedziałem że zawsze bliżej mu do pisu i jakoś jeszcze szło to przełknąć ale co chłop wyprawia w tej kampani to głowa mała. Nowe media
0
Conte się już skłócił z wszystkimi ze odchodzi do Juve czy o co chodzi?
1
@norbi77 Emigracja xD? warto, potem jest kontynuacja Edukacja xD, książki też warto przeczytać bo trochę się różnią
0
Ten klub w LM jest jakiś przeklęty
0
@Toretto wiadomo że Stanowski żaden wyznacznik ale powołanie się na Dudka to xd
0
@R_da_Souza_Faria z tym trenerem ogólnie mocno przystopowały
14
Ale złoto xd
0
Wyjaśniło się się dlaczego Flick zdjął Fatiego z rozgrzewki?
0
@Criss18Barca nie no głosował normalnie, wrzucił fotę ze głosuje jednak
0
@PaPo hiszpanki to nie latynoski
14
Ale Gavi ma dziewczynę. Rakieta
https://x.com/Joellski/status/1924189228465783086
0
Trzaskowski już w Tarnobrzegu zaczyna drugą turę
5
Nawrocki jeszcze gorsza przemowa niż Trzask
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska to 10 lat temu
1
Trzaskowski takim gadaniem jeszcze traci
4
Ale Trzaskowski przerżnie drugą xd
1
Ale bym nam się przydał z lewej taki ktoś jak Yamal
12
Szczęsny by obronił albo wykosił typa na karnego.
To jest ta różnica
0
@SelloutCrowd pierwsze to że Deco to jakiś jego kumpel czy jego agentem był, a dwa że to można na raty. Za Nico trzeba z bomby wpłacic
0
@Lionel_Messi10 Alexia faworytem - ona gra bardzo dobry sezon, potem Hansen, Patri i Aitana. Pajor strzela ale nie powiedziałbym, że gra super sezon, nie licząc bramek to raczej za często nie jest pod grą
0
@Lionel_Messi10 jest 4/5 w prognozach, do tego dochodzi Euro + mała rozpoznawalność. W tym roku bez szans, może za rok
0
@dariooo a krytycy bardzo chwalili
1
@wojopancer oni mają okienko bo grają w kms
1
@Douglas13 elektryk na bramce, jedynie na karne mógłby wchodzić
1
@TR3YWAY imho Xabi tego nie pociągnie
1
@Mns21 na papierze top a jak wyjdzie to ciężko powiedzieć
0
@Kazragore Bo można na raty, za Nico musisz całość wpłacić
0
@Arcybiskup niech sprzedadzą kible na camp nou czy coś