2

@Janiama Ważne, że był w grze. Ograny Milik to istotne wzmocnienie naszej reprezentacji. A jeszcze pół roku temu wisiały nad nim czarne chmury.

1

@DonMatteo901 Salah też miał 100 pomysłów na minutę, ale potem trafił na Kloppa czyli kompetentnego trenera. Poza tym naprawdę Albę zapamiętasz z tego sezonu tylko na gadaniu z sędziami? Nic innego nie robił?

2

@Ojciecpijo Wiesz, że to forum jest mocno rasistowskie i antykobiece? Proste chłopaki tutaj urzędują, więc cudów nie oczekuj.

0

Koeman - sezon w pigułce. Szkoda, że nie wiemy co pan powiedział po konferencji ale znając rzeczywistość pewnie sztanga była winna.

4

Zaczyna się

0

@jeyx77x Gra w Lyonie w Ligue 1 a gra w La Liga nijak nie przystają. Zupełnie dominujący w Chelsea Hazard, w znacznie lepszej lidze po przyjściu do La Liga nie zaistniał. Ma liczne kontuzje, to prawda, ale w meczach, których gra nie wyróżnia się na tle kolegów. Nawet nie widać jego klasy w przebłyskach.
Pewnie Depay dojrzał, jest w najlepszym wieku dla piłkarza, świetnie, że jest dostępny za darmo, ale dopóki w Barcy nie pokopie, nie dowiemy się na ile go stać w La Liga.
Zatem bądźmy optymistami, ale umiarkowanymi.

1

@Azi Świetna robota. Dzisiaj pewnie już lepszego wpisu nie przeczytam.
Od siebie dodam, że średnia 1 gola traconego na mecz nie jest jakoś tragicznie zła na standardy barcelońskie. Barcelony odnoszące sukces mogły tracić powyżej 30 bramek ale z reguły wiązało się to z 100 i więcej golami strzelonymi. Przy 85 golach własnych, obrona musiałaby stracić nie więcej niż 30 goli.
Więc te proporcje gwarantujące sukces zostały poważnie naruszone.
Jedynie Valverde udało się zdobyć mistrza przy bilansie 90-36, czyli wartościach zbliżonych do obecnych, ale pewnie rzecz tkwi w lepszej wówczas regularności.

1

@Pustelnik Też tak sądzę, uważam, że z Xavim możemy obudzić się z ręką w nocniku.

2

@DaPidejpi Bartomeu zarządzał przez ten czas i to on ponosi odpowiedzialność za to, że kończymy z Napoleonem trenerki i okresami przejściowymi. A wszystkie asy miał w ręce dziad pierd**ony.

1

Jak to było? W tym tygodniu mamy poznać kluczowe decyzje dotyczące przyszłości klubu? Jakiś był zwiastun tego typu, chyba w poprzednim tygodniu?
Coś mam niepokojącą wizję o Xavim. Ojejej, Xavi, co to będzie?

2

@Keson Absolutnie się zgadzam. Chyba jednak w sezonie regularnym ta defensywa jest na radar ponieważ nie ma takiej motywacji. W play-offs nie ma miejsca na półśrodki, stąd widzimy tak zażartą walkę o każdą piłkę. Przecież momentami to przypominało pole bitwy. I jeszcze jeden ważny czynnik - presja. Nie każdy ją dobrze znosi i obręcz dla części zawodników najzwyczajniej robi się mniejsza.
Booker i Ayton udźwignęli dziś temat a Paul jest fantastycznym przywódcą.

0

@barcelonaLM Czyli jednak przechodzi do Turcji?

1

@Encore To podkreślał Allegri. On coś tam mówił, że CR7 nie pracuje dla zespołu

1

@Keson
Czy Ty to widzisz? Ależ to jest meczycho!!!

2

@clyde Ja w ogóle nie rozumiem licytowania się na kompromitacje. Kto tę bzdurę wymyślił? Można porównać dokonania obu zespołów i ocenić kto wypadł lepiej/gorzej, ale dlaczego mowa o kompromitacji?
Oba zespoły mają/miały swoje problemy i pewnie mogły wypaść nieco lepiej, ale używałbym tu raczej słowa rozczarowanie. Kompromitacja to by była gdyby któryś z tych zespołów wyleciał poza top 4 w La Liga.

2

@Przemas8411 Z tego sezonu chyba to jedno zapamiętam - te legendarne jaja Koemana. Ja już naprawdę nie wiem skąd ci piewcy Koemana biorą te bzdurne wymysły.

0

@FcBforever221 Brejne, nie Brujne. Co to za wymowa?

1

@PatrychoO Wręcz doskonała obyczajówka.

- Co pan studiuje?
- Kulturę i sztukę. Jak widzę taką sztukę to trudno zachować kulturę.

2

@maroon Ale konserwatywny hamulcowy kolego, pisklę to noworodek. Nikt nie pozwala zabijać ludzkich noworodków.

Halo! Rozumiesz?Czy masz jakąś epokową zawiechę umysłową?

0

@mekston Też po hiszpańsku?

0

Oczywiście. Mam nadzieję, że Barca zorganizuje spotkanie wspominkowe.
A przeciętniaków wysyłać do Sothamptonów. W Barcy mam nadzieję, że Laporta przywróci mentalność zwycięzców od góry poczynając.

1

@Keson Jestem po lekturze Milwaukee i Philadelphii. Dwa mecze, żaden nie powalał finezją, ale play-offowa intensywność robi wielkie wrażenie. Widać, że walka jest na całość. Lakers czy Phoenix, kto dziś skończy na tarczy?

0

@mekston Świetny komentarz

14

Ostatnie mecze Juve i Barcy pokazują, że problemem obu klubów są Messi i Ronaldo.
Wniosek: sprzedać, zapomnieć.

0

@arasz1819
Ok arasz, wróciliśmy do punktu wyjścia. Bye

0

@arasz1819 Jeszcze jedno. Bo widziałem co dopisałeś do Mario. Ja wcale tych przekomarzanek nie lubię. Jak rozmawiasz ze mną o Barcy, to coś się z Tobą fatalnego dzieje. Tracisz dystans i robisz się okropnie emocjonalny.
W niezależnych wpisach tego aż tak nie widzę, więc chyba masz ze mną jednak jakiś problem.

0

@arasz1819 Czyli dalej nie rozumiesz, że mój wpis był uzupełnieniem Twojego antymadryckiego paszkwila. Ale Ty masz silne wyparcie własnej nieobiektywności.

Kategoria farta Barcy czy innego klubu jest bezsensowna, bo dla mnie ona w futbolu jest niedorzeczna. Ja się tym nie zajmuję, bo to jest niemerytoryczne. A Ty chetnie tego użyłeś by dowalać Realowi.
Jak się zaczyna pisać o farcie, w dodatku tak jednostronnie jak Ty, to potem rozmawia się o niczym.
Np. z Twojego wpisu wyłania się samozachwyt nad własnym obiektywizmem, po czym sam to podważasz pisząc, że zawsze jesteś po stronie Barcy.
Ja to widzę tak, że podważasz mnie i siebie jednocześnie, jesteś obiektywny i subiektywny i wszystko Ci się zgadza.
A na końcu kwiatek o Flicku. Zdanie o niczym, wróżenie z fusów, stwierdzenie nieweryfikowalne tu i teraz i idealne w celach niemerytorycznej rozmowy.

Szkoda, że wróciłeś do praktyk ze stycznia


0

Biedna Atalanta. Dzisiaj nie ma szans uczciwie przegrać.

1

@lucas/catalan To ty oglądasz cokolwiek co nie ma cycków?

0

@Quavosk A pewnie sam gdyby miał zdecydować to uznałby, że pandemii nie ma i postawiłby na wolność społeczną i otwartą gospodarkę znając jego poglądy. I wtedy pewnie nadmiarowych zgonów by nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?