Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dest, Mingueza, Moriba, Trincao, de Jong, Dembele - razem 22 punkty wg redakcji. To jest ten legendarny rozwój młodzieży u Koemana.
9
@neeed Niecała połowa. 46' to zupełnie co innego.
0
@EdinsonCavani W sumie te wynalazki Rijkard, Pep, Enrique nieźle nam wyszły. Ale ja też jestem zwolennikiem trenera ze sprawdzonym znakiem jakości bo bujamy się już 6 sezonów.
0
@rocky5 No można się tak oszukiwać, nie przeczę
7
Ja myślałem, że o tej porze to będzie na La Rambli już ze 100 informacji z TT o tej porze: że Laporta chodzi posępny, że córka ma piórnik z Xavim, że Koeman zemdlał w czasie golenia, że kasjerka z lotniska w Barcelonie zabukowała Ronaldowi bilet do Eidhoven, że w biurach widziano Tatę Martino, który kłócił się z Conte itd
A tu nic. Cisza.
2
@neeed Ale się zdziwisz jak Koeman zostanie
6
@puyol_presidend5 Wieśniactwo to słuchanie disco polo lub głosowanie na PiS. A to jest zwykły błąd ortograficzny
4
@Ojciec5tkidzieci Co w nim kontrowersyjnego? Zwykły komunistyczny kiep, bez względu na stan wojenny. Wszystkie Millery, Kwaśniewskie i inni tego typu tchórzliwi konformiści to jedna "wspaniała komunistyczna rodzina", która budzi we mnie odrazę.
0
@JohnnyBarca Jeśli to prawda, to zostają nam trenerzy-zagadki, trenerzy-wynalazki, trenerzy z DNA i inne tego typu gwarancje jakości
1
@Messiah10 Tak to zabrzmiało jakbyś nie miał nad nim kontroli. Prawdę mówiąc jak czytam wpisy na tej stronie, to często mam takie wrażenie
3
@Yosemite Oszalałeś? Czołg? Wiesz co to jest czołg?
Za Wikipedią: gąsienicowy wóz bojowy, przeznaczony do walki z siłami przeciwnika na krótkich i średnich dystansach za pomocą prowadzenia ognia na wprost. Ciężki pancerz i duża mobilność zapewniają czołgom przetrwanie na polu bitwy, a napęd gąsienicowy pozwala na przemieszczanie się z dużą prędkością w trudnym terenie. Czołg jest zasadniczym środkiem prowadzenia walki lądowej, zwłaszcza natarcia.
Czy Lukaku ma gąsienice? Biega w pancerzu?
Naprawdę przestań mącić ludziom w głowach bo tę stronę odwiedzają dzieciaki i potem będą to powtarzać.
2
@masq To łatwo się podpalasz.
1
@barcanawieki W markecie z dobrą czekoladą do picia
7
Bardzo mnie ucieszył tytuł dla Suareza, a co do Koemana, to jego brak charyzmy aż się wylewał w tym sezonie. Obym nie musiał oglądać powtórki z tego samego w kolejnym.
4
L'epsortiu z bardzo wyważoną analizą, zresztą jak zawsze na tle katalońskich tub propagandowych wykazują się zdrowym rozsądkiem. Mała oaza w nędznym sezonie to bardzo obrazowa ilustracja naszych wysiłków w tym sezonie.
Moi szanowni adwersarze a jest ich 60% na stronie (nierzadko bez szacunku do mojego zdania) mają skłonność do podkoloryzowania dokonań Koemana, ale katalońska gazeta pięknie przywraca właściwą perspektywę.
Oczekuję dziś, że Laporta nie zbankrutuje na starcie, podejmując decyzję podtrzymującą umiłowanie przciętności
8
@macio_944 Już padało to pytanie z 600 razy. Nie ja jestem prezesem, niech Laporta zdecyduje.
Koeman jest tak małą wartością dodaną, że ktokolwiek by nie przyszedł, trudno żeby było znacznie gorzej (ewentualny brak Pucharu Króla nie rozedrze serca kibica), a zawsze jest szansa, że to nie będzie trzeci Setien w worku z rzędu. Bez zmian nie ma szans na poprawę.
Naprawdę nie będzie po kim płakać.
4
No dobrze, to pora się zawijać na nocną regenerację nie młodego już ciała. A jutro ważne spotkanie i na koniec miejmy nadzieję, że jedyny słuszny wniosek czyli:
Koeman-free Barca.
0
@DaPidejpi Poczekaj, poczekaj. My już uzbieraliśmy 2 sezony.
0
@msmsms Muszę powiedzieć, że tymi tytułami i wykonawcami można by na mnie wykonać egzekucję umysłową i duchową. No ale co kto lubi.
0
@tomek8756 Od lutego : )
10
Właśnie skończyłem czytać wszystkie wpisy na La Rambli od początku. Teraz lecę do okulisty.
PS: I psychologa
2
Przyjemnie czyta się takie tytuły i artykuły na goal.com:
Mateusz Musialowski: 'The Polish Hazard' lighting up Liverpool's academy
5
@LeoMessiah Poważnie, nie mam nic do gościa osobiście, ale to co mu odwala to jest jakaś niesamowita historia.
7
Komentarz usunięty
19
@MarioVeB!
Wnioski proszę wyciągać samodzielnie. Ja proponuję taborecik, przemówienie, okrzyki Ro-nald, Ro-nald, modlitwę i do domu.
60
Właśnie mija 600-godzinnica klęski z Granadą
2
@DonMatteo901 Hiszpania Enrique w żadnej mierze nie wygląda jak faworyt do czegokolwiek. Mocno się Dominik zagalopował.
Poza tym, oprócz rundy wiosennej sezonu 2014/15 żadnych wybitnych talentów trenerskich Enrique nie widziałem.
0
@Krystian1588 Bardzo wyważona opinia. Ja bym dodał, że z młodych nie zbudował Desta i Trincao. Pierwszy jest kurczakiem bez głowy, jakby go nikt nie trenował, drugi az szkoda gadać. Nawet nie jest przekonany czy potencjał Pedriego został wykorzystany ze względu na braki taktyczne trenera.
W takim klubie jak Barca gdzie biega sporo wielkich nazwisk musi być taktyk nie od parady.
2
@Kgorecki2500 Ponieważ system sądownictwa nie jest bezbłędny, niechybnie prowadziłoby to do zabijania niewinnych ludzi. Dożywocie to też straszna konsekwencja pomyłki, ale jednak egzekucja to odebranie życia i tego już nie cofniesz.
1
@FC1899Barca Absolutny kryminał