- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1134 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1134 Culés
13
Czołg.
3
@Yosemite Oszalałeś? Czołg? Wiesz co to jest czołg?
Za Wikipedią: gąsienicowy wóz bojowy, przeznaczony do walki z siłami przeciwnika na krótkich i średnich dystansach za pomocą prowadzenia ognia na wprost. Ciężki pancerz i duża mobilność zapewniają czołgom przetrwanie na polu bitwy, a napęd gąsienicowy pozwala na przemieszczanie się z dużą prędkością w trudnym terenie. Czołg jest zasadniczym środkiem prowadzenia walki lądowej, zwłaszcza natarcia.
Czy Lukaku ma gąsienice? Biega w pancerzu?
Naprawdę przestań mącić ludziom w głowach bo tę stronę odwiedzają dzieciaki i potem będą to powtarzać.
1
@Yosemite Pan Piłkarz. On, albo Kane królem strzelców na Euro.
5
@Comentateiro U mnie jest taka definicja:
Gąsienicowy Romelu bojowy, przeznaczony do walki z siłami przeciwnika na krótkich i średnich stadionach za pomocą prowadzenia ognia na wprost do bramki. Ciężki pancerz
i duża mobilność zapewniają Romelowi przetrwanie na polu bitwy, a napęd mięśniowy pozwala na przemieszczanie się z dużą prędkością w trudnym terenie. Romek jest zasadniczym środkiem prowadzenia walki lądowej, zwłaszcza natarcia.
1
@Yosemite chciałbym go w Barcelonie ale nierealny niestety
0
@FCBMati10 Jest realny trzeba tylko rzucić odpowiednią kwotę na stół
0
@MaŁolat nie mamy takich pieniędzy więc jest nierealny, poza tym Inter go nie odda
0
@FCBMati10 Takie pieniądze Barca może zdobyć sprzedając niepotrzebnych piłkarzy, których jest w tym zespole multum i jeszcze by zostało tylko najpierw trzeba ich sprzedać