Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dziękujemy dziękujemy. Za wspaniałe emocje w tym sezonie, panie trenerze.
I proszę po wyjściu mocno zatrzasnąć drzwi za sobą.
0
@AmigoBlancos Nie dobijaj mnie. To co ja mam powiedzieć jako kibic Barcelony? Przynajmniej Real pokazał charakter do końca.
8
Ale miałem radochę jak Suarez strzelił gola. Brawo Luis, brawo Simeone!
0
@Bocheno1 Mieli Cię poprzeć, a tu wyszło więcej niezadowolonych. I cały plan w piz**
0
@arasz1819 Dzięki za wypowiedź w moim imieniu. Aż się roześmiałem ...
1
@Zip Masz herba za drugą linijkę
48
@Hasszz Naprawdę taki jest wniosek z jednego przypadku?
Kiedyś miałem potężny katar i pojechałem na Śląsk. Następnego dnia katar minął.
Wniosek: jeśli mamy katar, należy jechać w obszar, w którym znajduje się mnóstwo kopalń i ma skrajnie skażone powietrze. Leczmy katar na Śląsku.
21
@barcanawieki LGBTiQ: Global Offensive.
0
Pięknie się patrzy jak Barca rośnie pod okiem Koemana. Jak ciasto na drożdżach, ale przeterminowanych.
10
@JohnnyBarca I to jest właściwe diagnozowanie problemów Barcy. Budujemy od tyłu.
0
@Majkel34 Obóz Wielkiej Polski - co to za makabryczna nazwa?
0
@NaFazieHitman Ale nic się nie wydarzyło, nic się nie dzieje i ludzie nagle tak sami z siebie wpadli na pomysł by się ograniczać?
Jeśli ktoś mający podejrzenie raka ze strachu przed Covid-em nie poszedł pod lekarza, to miał takie widzimisię, czy obawia się innej choroby?
Poza tym na różne sposoby można rozumieć odebranie wolności np. można wypuścić na rynek gadżecik typu smartphone, który nie jest obowiązkowy, ale ma praktyczne zastosowania. Wolny człowiek może korzystać z niego na wiele sposobów, a większość społeczeństw skończy siedząc z tym małym gównem w ręce przez większość czasu i wmawiając sobie, że prowadzi normalne życie. Dla mnie to jest objaw zniewolenia - czyli wpływanie na całokształt życia i modelowanie stylu życia obywatela, który bezmyślnie daje się ogłupić.
Paszport covidowy jest rozwiązaniem tymczasowym, spowodowanym okolicznościami i Twój komentarz wydaje się być kompletnie pozbawiony sensu.
6
@DaPidejpi Zdolności organizacyjne Rzymu i ogromny podziw za stworzenie systemu prawnego. Nie bez powodu adepci prawa na pierwszym roku studiów uczą się prawa rzymskiego.
3
@maroon Twój pomysł jest genialny. Że sam na to nie wpadłem. Muszę zalać Was płodami mojego umysłu.
3
@michaleu Tak jak zawsze mam w dupie te najazdy na Niemców i przypisuję je albo chorej części społeczeństwa, albo weteranom, którzy rzeczywiście mogą mieć do Niemców uraz z wiadomych względów, tak jutro mam taką chęć zobaczyć jak Robert usadzi Niemców na tyłki. Ależ to by im zalazło za pięty.
7
@gumaz Akurat popijam kawę.
64
Z ostatnich 100 komentarzy na La Rambli, 92 nie wnosiło nic ciekawego, 3 były bardzo nudne, 2 budziły obojętność, 2 były dość ciekawe i 1 mi się bardzo podobał. Ale ten ostatni się nie liczy bo to był mój komentarz.
0
@Majkel34 Czyli jaja co ile dni myć?
7
A ja Wam drodzy współtowarzysze ostatnich niedoli przytoczę znane latynoskie powiedzenie, że "lepszy Aguero w garści niż Suarez na dachu."
0
Komentarz usunięty
2
Koeman zbudował młodego, jak Desta.
3
Koeman planuje preseason? Mam nadzieję, że to dotyczy tego co spakować do plecaka na wakacje. Innych pretemporad dla tego pana nie przewiduję jako sensownych w naszym klubie.
1
@mcsarna Nieprawda, katolików wirus zabija bardziej.
1
@Colon Ten z Fawlty Towers - absolutnie genialny, ze sceną naśladowania Niemców jako apogeum jego możliwości komicznych. Cały serial to jego wielki popis. Uwielbiam człowieka. Taki komik rodzi się raz na stulecie.
1
@Quavosk Wspaniała wiadomość.
23
Dzisiaj obchodzimy 1-dnicę gruchnięcia wiadomości, że Flick może zostać trenerem Barcelony.
3
@Lokoo Rozmówki angielsko-niemieckie. Czyż to nie genialny pomysł?
28
Dzisiaj obchodzimy 3-tygodnicę klęski z Granadą!
7
Herr Flick - herzlich willkommen.
Już tak sobie będę trenował powitanie. I jakieś rozmówki niemieckie zacznę czytać.
0
@masq No nie mogę takich rzeczy ujawniać, za mało się znamy.
Moje pierwsze obejrzane mistrzostwa świata to Hiszpania 82 za dzieciaczka. Barcy kibicuję od początku lat 90-tych.
Ale to nie o wiek chodzi, ja nigdy nie lubiłem rzeczy lansowanych, a pokemony to w moim mózgu jakiś totalny szajs (bez urazy), który z niezrozumiałych powodów budzi u ludzi zainteresowanie.
No chyba, że to jakieś doświadczenie pokoleniowe i wszyscy młodsi to znają?