Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds Kiedyś podważałem zajeżdżanie Pedriego i miałem rację.
Trzeba się uczyć na błędach - organizm 17-latka to nie organizm 20-latka.
1
@Pawel13sz Powiem, a w sumie strzelę, a nawet chlapnę, że 4:0.
1
Ale z tym Yamalem i jego obciążeniami, to chyba spora przesada. Chłopak jedzie bez odpoczynku.
Nawet w meczach, gdzie jest możliwość rotacji, Flick ściąga go niechętnie i zbyt rzadko.
0
Barca przy wygranej wjeżdża do top 5 LM.
0
@siuuu Ale jak masz 78 lat jak Trump i fact checking po każdym wystąpieniu masz cały na czerwono, to też wskazuje na jakieś poważne zaburzenia.
0
@BorzyKrzys Krzysiu, wywołuj mnie do tego zestawu.
0
@Recha_0684 Nie propagandysto, znowu się błaźnisz.
1
@Kozinho. Ale atak Harrisowej na Kapitol i mówienie o ustawionych wyborach byś przyjął?
Tak kapitał zbudował Trump?
Chyba sporo Cię ominęło jeśli chodzi o USA
0
@siuuu Nieco kompromitujący ten komentarz. No ale takie standardy są Ci widać bliskie.
0
@Yoshi94 O ludzie, Twój wpis jest taka pochwałą złodziejstwa i bezprawia, że aż śmieję na głos, że oceniasz czyjąś głupotę, podczas gdy ten wpis jest jej reklamą.
W dobie netu ludziom o niskich możliwościach i kwalifikacjach wydaje się, że mogą rozmawiać na równi z innymi. Zupełnie w dupach się poprzewracało.
0
@siuuu A może wskażesz kto, bo ja nie wiem. Kogo masz na myśli konkretnie?
2
@IronSanHybrid Czy ta pasta z Gruzjji to adżyka? Kiedyś jadłem, smakowało wybitnie
0
Czyli nie można pytać "członków" redakcji o sprawy intymne. Zatem wiadomo czego unikać.
0
@Deraxium Jeśli masz takie poważne problemy z Ukraińcami, to lepiej skonsultuj się z placówką medyczną. Ja Ci nie pomogę
0
@Recha_0684 Ale ty nie możesz wiedzieć czy siedzę smutny lub rozgoryczony, bo nie masz o tym pojęcia.
Ja z takim samym prawdopodobieństwem mogę napisać, że razem z kolegami pedofilami właśnie popijasz kawkę. I co? Czy to oznacza, że mam rację?
Taka to właśnie żenująca z tobą dyskusja. Zawsze tak się z tobą fatalnie rozmawia.
Czyli od lat nie robisz postępu.
0
@Recha_0684 Nie ośmieszaj się czym? Oceniasz po fakcie, jak każdy mierny obserwator życia politycznego, czy sportowego. To każdy potrafi.
W tych czasach niestety często nie wybiera się ludzi z klasą i kwalifikacjami, tylko chamidła, a duża część elektoratu, na twoim poziomie na nich głosuje.
PS. Nie za wiele zrozumiałeś ze wcześniejszych wpisów. Mnie nie ekscytuje prezydent USA, interesuje mnie bezpieczeństwo Polski.
1
@sokot kłótni. Na pewno ten równy miesiąc to przypadek, gratuluję naiwności
3
@Miszak Czy Ty mógłbyś się choć raz nie błaźnić?
Za money.pl z 2019 roku
Dlaczego akurat teraz wyłączenie Polski z programu wizowego okazało się możliwe? Chodzi o wskaźnik odmów, który spadł poniżej wymaganych 3 proc. do 2,8 proc.
Po pierwsze, to nie Duda zniósł wizy, tylko USA. Po drugie nie dlatego, że Duda to wywalczył, tylko Polska spełniła obiektywny warunek do ich zniesienia.
Tylko czy to dotrze do twojej makówki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Recha_0684 Wielki ekspert po fakcie. Takich lubię najbardziej...
0
@mvnBasten Trudno szukać logiki w Twoim stwierdzeniu.
Jak nie został, skoro prezydentem był Biden.
Zastanów się czasem co piszesz. Bo jeśli kierować się Twoja logiką wychodzi, że Biden z Trumpem stoją po jednej stronie.
0
Gdzie nie spojrzysz, Liverpool na czele. Tak zastąpić Kloppa - nowy trener robi robotę.
4
Mbappe jako legenda Realu już praktycznie przerósł Cristiano. Czy jeszcze nie?
0
"jego gola na 2:3 został" - gol
0
"który lubi grać w piłkę, mają szybkich napastników i musimy się tym zająć, ale musimy się tym oczywiście zająć". - nie za dużo tego zająć w jednym zdaniu?
"Zanim tu przybiliśmy" - przybyliśmy
0
Vinicius robi wszystko by powtórzyć wyczyn z tegorocznej ceremonii (nie)wręczania Złotej Piłki
1
Leverkusen gra zdechłą tiki-takę jak Barca Martino czy Setiena
2
Real: "jestem spalony, uwierz mi, gol znów odchodzi, w oczach mokre łzy"
5
Madrycioki doznają jakiejś traumy z tymi spalonymi
1
Ja pierdzielę, czyli Barca Flicka wcale nie jest taka silna, tylko Real to zwykłe wymoczki