Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wszyscy gramy ze śmiercią w kości ...
0
@PatrykBarca Ilekroć jej słucham, tyle razy brzmi jak taka pińdziowata pińdzia.
Jednak rzuca jakiś cień na swoje ugrupowanie - nie wiem czy to zaprocentuje czy nie.
1
Moja nowa ulubienica Ewa Hernik - Zajączkowska z Konfederacji nie zawodzi.
"Co takiego fajnego jest w futrze?" zapytał Rymanowski
Dziuńka Ewka odpowiada: "właściwości grzewcze i prozdrowotne. Nie mam na sobie sztucznego plastiku i materiałów ropopochodnych"
Ja bym Ewkę zamknął w klatce z szynszylami. Co by się dziuńka wygrzała i tego prozdrowia nałykała to jej. Tak z miesiąc posiedzieliby sobie ze Sławkiem w tej klatce i obmyślili pomysł na wygraną w wyborach.
0
"Pewne osiągnięcie w tym sezonie, jeśli chodzi o strzelanie goli już zostało osiągnięte" - nie jestem przekonany, że ta kolokacja istnieje w naszym języku ojczystym
0
Moim zdaniem Barca jutro nie wygra.
17
Co to jakaś erupcja wysrywów na necie, że Barca może grać na spalone tylko w erze VARu, bo wcześniej to byłoby niemożliwe?
Kogo to obchodzi co było kiedyś? Skąd ta bzdurna idea porównywania dzisiejszych zasad gry do niegdysiejszych?
Z tego co wiem, zasady obowiązujące teraz są obowiązujące dla wszystkich zespołów w tym samym stopniu. Ponadto, mam się zastanawiać czy Barca byłaby tak skuteczna w czasach bez VARu, gdy mecze były wręcz najeżone przekrętami?
W dobie VARu, gdy można uczciwie ocenić każdą sytuację, Barca gra na spalone wybitnie i niech skomląca brać zastanawia się jak ograć Barcę na murawie, zamiast wspominać jak futbol wyglądał kiedyś.
6
@Isso89 To wymaga konsultacji
0
@mkord Nie zgadzam się. Musiał gdzieś dać odpocząć zawodnikom i dać im tlen.
To w żadnym wypadku nie była odklejka.
7
Jedyne dwie porażki Flicka to sytuacje, gdzie:
- nie miał kogo wystawić do składu
- zawiechę miał Stegen i graliśmy w 10 na 11
W normalnych okolicznościach, Barca jest nie do ruszenia
1
@fart Brawo Widzew do przerwy, he he he. Tej.
3
Dałem ten wpis w odpowiedzi, ale teraz dam tutaj, żebyście porównali sobie Barcę Pepa z sezonu 2008/09 z Barcą Flicka:
Obecnie bilans: 11-0-1, 40-11, 33 punkty
Wtedy: 27-6-5,105 - 35, 87 punktów
U siebie:
Teraz: 5-0-0, 18-3
Wtedy: 14-3-2, 61-14
Podsumowanie: kierunek jest słuszny, towarzysze
0
@Mezocyklon87 Już dostarczam factchecking.
Obecnie bilans: 11-0-1, 40-11, 33 punkty
Wtedy: 27-6-5,105 - 35, 87 punktów
Zatem teraz Barca jest lepsza.
U siebie:
Teraz: 5-0-0, 18-3
Wtedy: 14-3-2, 61-14
Zatem położyłeś wpis całkowicie. To ta Barca jest lepsza niż Barca Papa
0
Zjazd Barcy Flicka. Może Flick się utrzyma do grudnia, ale mam tu poważne wątpliwości
0
Yamal nic już nie daje, nie daje już nic
1
"ku pamięci ofiar powodzie" - powodzi
1
Ultrasi Barcy - najpierw oglądają Disney Channel a potem idą na mecz
1
Pena już nie penia
1
Jak Barca będzie tak grać, to za chwilę La Liga wywiesi białą flagę
0
Yamal podaje jak późny Messi
1
Puszka z Pandorą otwarta
2
Jakby ten trener Espanyolu był moim tatą to bym się go bał
4
@Bolton Tak, udawałem wtedy 80-letniego Francuza
1
@Wasacz_ Cyborżyni
3
@mekston Mój umysł wyrzuca takie żarty z siebie jak ChatGPT
32
Suchar:
- Co ma wieża Eiffla, czego jednocześnie oczekują dzisiaj kibice Barcy?
- Ma nity
1
@Pawel13sz 8:0. A tak poważniej wszystko w przedziale 3:0 do 6:1
1
@Kgorecki2500 Hańba Kacprowi! Hańba! Gore!
4
Idźcie już spać, bo potem jesteście zmęczeni i nie da się z Wami sensownie pogadać.
7
"oboje będą musieli pokazać" - obaj
1
@fart Jesteś obserwatorem obiektów na naszym niebie? To świetne zajęcie.
Ja ostatnio bardzo często idę spać w tle odpalając sobie filmy dokumentalne o kosmosie.
Obecnie wałkuję czarne dziury, a przypomnienie o Jowiszu padło w ostatnim dokumencie, w którym twórcy robią podróż przez Wszechświat.
Super odpoczynek o przyziemności naszego życia. Jedynym punktem wspólnym jaki obecnie widzę to "kosmiczna" forma Barcy Flicka.