2

@Wossi61FCB u mnie w topie
Leave Me Alone, Don’t Stop 'Til You Get Enough, Liberian Girl

0

@Wossi61FCB swietne kawalki, ale wrzuc jakies mniej znane, ktore dla Ciebie duzo znacza.
Chociaz w przypadku MJ mniej znane moze brzmiec dziwnie.

0

@Triv44 i jest mu teraz przykro, ze masz dzis avatar jakiegos muzycznego randoma, a nie jego :)

0

@Danny Gaucho To nie jest prawdziwy Gaucho.

5

0

Oscar, Dunga, Fred, Lucio. Ktos ulozy najbardziej nie-brazylijska reprezentacja Brazylii?

0

o pokazali wlasnie @Triv44

0

It looks good. Bramka De Bruyne
https://www.clippituser.tv/c/rampdg
oraz
Bartry
https://streamja.com/nojMd

1

Guradiola sie skonczyl, wraca do Barcy.

1

@AnnaMarianna @kerouac zawsze to poleca.

0

@AnnaMarianna dzis dowiedzialem sie, ze Wojciech Cejrowski poleca The West Wing oraz House of Cards (chociaz momentami obrzydliwy), a Bosakowi podoba sie Mad Men.
czy to Netflix?

1

@Janiama Kurde o tej samej porze, co Twoj raport o koronie...

#shit

1

Urbana nie wstawiam na LR, sa inni tutaj od tego, ale pytanie WC do Bosaka, czy jego zona potrafi jesc bezy przypomnialo mi to.


5

@kubix05 w sumie nie chce sie wierzyc, ze to juz tyle czasu minelo.

0

@Mns21 debaty w grupach, a potem system pucharowy.

1

@MrShakira i znowu dyskryminujesz ludzi bez premium

0

@Bykunn akurat sie napatoszylo podczas szukania
Zandberg



#TogetherParty

1

@DaPi on chyba rezyduje pare miechow tu, pare tam, pare w Paragwaju.

0

@tbas TVRzadowa chyba za bardzo do serca wziela sobie slogan - im wieksze klamstwo, tym bardziej ludzie wierza.
Chociaz Volkswagen czy kiedys przekrety na biologicznych jajakach w Niemczech tez w to wierzyli.

0

@Bykunn a oni czy Kolonko? Chyba sobie sam odpowiem - Kolonko, bo tam po prostu zyje.
@MichalZZZ zdecydowanie Korwin.


1

@Bykunn ja widze, Mazurek probowal manipulacji, a WC nie.

1

Kto lepiej mowi po angielsku - Trzaskowski czy Cejrowski?

0

@D_Myrdal watkow o Bosaku i Boso Przez Swiat jak grzybow.

1

@Bykunn Mozna byc zdeklarowanym politycznie - jak WC, tego nie ukrywac i mimo wszystko przeprowadzic dobry wywiad. Wazne by nie bylo manipulacji, dlagego stawianie WC, Olejnikowej i Lisa w jednym szeregu jest nietrafione. Cejrowski zaznaczyl, ze nie jest dziennikarzem w tym momencie.
Cejrowskiego osobiscie szanuje, ale nie lubie.
Wydaje mi sie, ze Bosaka nie chce zniszczyc (co chcial zrobic np Mazurek), ale oczywiscie nie popieram jego zachowania np. w stosunku do Frytki czy Holowni. (ich dawna debata).
Chcial Krzysztofa troche przycisnac do muru.

0

@elmayakos Czuje, ze wielu by po prostu ze strachu do WC nie przyszlo.

0

@michal26 ja dopiero poczatek ogladam i widac, ze Bosak bardzo spiety, a Boso przez swiat na ludzi jak naprawde szef firmy, kotry rekrutuje dzieciaka. Zobaczymy jak dalej.

0

@DonMatteo901 wywiad czy rozmowa kwalifikacyjna?

1

Zapalmy se...
lubilem goscia.

1

@Janiama dobra grupy, pierwsze plyty na pamiec znalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?