Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Trzaskowski - "nie dla podnoszenia jakichkolwiek podatkow."
R. Terlecki - "mamy z panem Bosakiem wiele wspolnego, wzywam patriotow do glosowania na prez. Dude"
Z jednej strony rozumiem, ze walcza o kazdy elektorat, nawet ten , ktory byl przed chwila glupi, zasciankowy, zacofany, ze wsi, pro - rosyjski, planktonowy, czy utopijny, bez wyksztalcenia, bez pojecia o polityce, ale z drugiej strony niesmacznie to wyglada.
https://imgflip.com/i/46o7la
#STOPpolitycznymZebrakom
1
"Kubuś siadaj, nigdzie nie idziesz." Kiedy drugi sezon?
0
Ktory wokal z tej trojki najbardziej lubicie?
Geddy Lee, Roger Hodgson czy Jon Anderson?
# Eddie Van Halen was asked what it was like to be the worlds greatest guitarist. His response..."I don't know, go ask Alex Lifeson"
1
Smutny dzis dzien to i smutna muzyka. Portishead - Half day closing (Roseland NYC) (HQ)
oraz
Over (PNYC)
I can't hold this day
Anymore
Understand me
Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
ps. Roads nie wstawialem, bo to za smutne
1
@Stoiczkow ja tez uwazam, ze lewica musi istniec. Nie chce zyc w panstwie - monopartyjnym, ktos w koncu komus na lapy musi patrzec.
0
@Kettger O ile pamietam, to nie ma badan na ten temat, ale zdrowy rozsadek podpowiada, ze 2 rodzicow (niezaleznie od plci) jest lepsze niz jeden rodzic lub brak rodzica, ale to tylko przypusczenia, bo wiemy ze zdrowa rodzina, to zdrowa komorka spoleczna i czesto (ale nie zawsze) szczesliwe dziecko.
Problem bardzo zlozony - np. pojawi sie pytanie o absurdalne krytaeria adopcji, wiele par hetero nie moze adopotwoac, czy wtedy para homo beda faworyzowane?
A jesli rzeczywiscie homosekualisci sa w Polsce przsladowanie, to dziecko wytrzyma dyskryminacje w szkole?
wiele jest pytan
1
@plutonio juz dawno temu udowodniono, ze wiekszej roznicy miedzy gospodarka planowa a interwencjonizmem nie ma. Kapitalizm nie jest idealny, bo czlowiek nie jest idealny, ale niczego lespszego nie wymyslono.
1
@Chakalaka moze obejrze, ale i tak najlepszym pitbulem Palikota byl Armand Ryfinski.
0
@Chakalaka on w biznesy akurat "umi", ale nie wiem jak mu tam piwko idzie.
2
@plutonio ja nie pisze tylko o gospodrace. - szkola krakowska np. proponuje podejscie holistyczne, wiec nie ma dzialania gospodarczego w prozni. Obala rowniez mit krwiozerczego kapitalizmu.
0
@Stoiczkow skrot bylby (o matko) PIZ.
Ikonowicza szanuje, ideowiec, a Palikota wole niz np. Tuska.
1
@plutonio pytanie tez o jakich pogladach mowimy. Z Korwina sie wyrasta. Z Hayeka czy A. Smitha juz nie.
3
Zandberg / Ikonowicz / Palikot. Nowa partia?
1
@plutonio nie martw sie.
8
Czy z Trzaskowskiego sie wyrasta?
Wyborcy w wieku 18-29 lat najchętniej głosowali na Rafała Trzaskowskiego - poparło go 23,8 proc. przedstawicieli tej grupy.
0
@Hushovt zdrowie
2
@Chakalaka Wolalem Black Sabbath, zdecydowanie. Tera od @MarioVeB! Cie nie odroznie ;)
15
Gratuluje wyborcom pana Andrzeja Dudy i Rafala Trzaskowskiego. Bedziecie osadzani za wspoludzial.
#zprzymrozeniem
1
@masq Czasem tutaj niektorzy udaja, ze gdyby nie frakcja narodowa, to by zaglosowali na Konfe. Szkoda tylko ze na KNP, Wolnosc, Korwin a zwlaszcza UPR wczesniej nie glosowali.
Wymowka zawsze sie znajdzie.
8
Bylo juz para razy na LR, ale zawsze na nowo smuci.
"Nie po to Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić, tylko żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli (...) Jedyna nadzieja jest w zmianie pokoleniowej - że przyjdzie nowe pokolenie, które komuny nie zna i może zacznie myśleć inaczej. Jeżeli nie to zginiemy jak sól w ukropie, bo inne narody nie będą czekać aż Naród Polski zmądrzeje.
0
@Encore nie musisz juz szyfrem pisac ;)
2
@kerouac Ciekaw rzecz powiedzial Rafal Trzaskowski gratulujac Dudzie- uzyl w pewnym momencie slowa "MY" mowiac o PiS i PO.
@Encore a Ty na kogo w ogole glosowales?
16
Apeluje do wyborców Staszka (a jest nas trzech).
"Robta co chceta"
13
Jak glosowali leworeczni z mniejszych miast, a jak kibice Realu Madryt?
1
@GeraltzKatalonii mega by bylo. Dodatkowy smaczek - Jacek Jonca.
2
Dzis emocje, a jutro eseje.
0
@Bykunn juz nie ma wyboru... niech PoPis sie bawi dalej :) Ja wysiadam.
17
@MarioVeB! A czy Ty wiesz, ze slowo konserwatyzm nie musi miec wydzwieku pejoratywnego? Konserwatyzm jest jak szczepionka, dzieki ktorej antyszczpionkowcy (ludzie o odmiennych pogladach) moga sobie spokonie zyc w spoleczenstwie.
Demokracja nie jest zawsze dobra, a konserwatyzm to nic zacofanego.
0
@jacobFCB bitwa o Konfe w mediach.
1
@Odesseiron Zoltek gora?