1

@MesQueUnClub_87 to co tak późno dajesz znać
Kurde co za film

1

@norbi77 Apes together strong!

1

Najlepsze filmy z serii Planeta Malp to?

0

@kazbychu jo -

0

@pikass14 dzwoniles do dostawcy, moze CI jakos zbanowal ten tv? kiedys tak siostra miala z laptomem

0

@pikass14 nie znam tego routera , pierwszy raz widze.

0

@pikass14 sproboj kanalu nr 6 na 2,4 GHz

0

@pikass14 a zmieniales cos z 2,4 GHz i 5Ghz? ja mialem kiedys sticka, ktory dzialal tylko w siecie 2,4

0

@pikass14 a kod kraju w wifi i tv ten sam?

0

@pikass14 a tak banalnie - oporgramowanie masz akutalne?

1

@Nano22 na zdrowie. Jaka?

0

@pikass14 tak to sa te standardowe od googla, normalnie dzialaja.

do sasiada nie mozesz go zanies i zobaczyc czy dziala w jego sieci?

albo reset wiffi?

0

@pikass14 a DNS zmieniales w tv?
cos jak tu


5

Ojojojojojojojojojojo oj. Piosenka mlodych wioslarzy. Klasyk.


0

@pikass14 Probowales na innym kanale?

0

@Joe_Pesci "Radzil" to akurat dobre slowo. Arda z Atletico to juz nie byl (bo jak :))

6

Ale to ARG pograla.


2

@BarcaInfo Ten Arda z Atletico to byl postrach, Arda z Barcy - strach na wroble.

2

@kkbarca Brakuje Rycha Petru.

0

@escarabajo zapraszam do dyskusji, licze na 200 odpowiedzi

1

@Hiacynk swietny zawodnik

0

Ulubiony Prezydent RP po 89 roku (Jaruzelskiego wylaczylem).
https://strawpoll.com/evwes22d4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@emeu dobre .

1

@Kapitan hawk To tera wielu sie jednak zastanowi czy Polonie wykluczy z glosowania, np. te z Moskwy...

11

1

@Hiacynk masakra

8

1

@Hiacynk ten przydomek nie od parady...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?