1

@Gomess wielbiciel Hitlera i Beatlesów ;)

0

5

Komentarz usunięty

1

@MichalZZZ zobacz dust off lub poszukaj w sklepie branży filmowo / fotografia

1

@klemens100 Trump 0 JO*
Trzaskowski 5 JO

*jezykow obcych.

0

Czy zgadzacie sie z ideologia Homo Homini?

8

Szkoda. Mniejsza liczba bylaby tu mile widziana.

3

@kerouac Leo moim zdaniem byl zawsze takim malym zakapiorem. Zobaczymy czy ta cecha bedzie sie bardziej przebijala w miare utraty sil witalnych.

ps. nie poronwuje go do zawodnikow typu Felipe Melo, ale pazur ma, lubi tez sie rewanzowac nutmegiem ;)

10

Najlepszego Leonie Messi, korona Ci z glowy na spadnie, jesli zalozysz konto na FCBarca.com

1

@fart uuuu ciekawe.

2

Dobrze, ze ludzie zmieniaja zdanie na temat Puiga. Nic nie jest jeszcze przesadzone, ale facet ma w sobie cos typowo barcelonskiego i mozna dostrzec ten blysk.

0

Naomi Osaka slow motion.


(2:24 ladnie przypier......)

a tu kilka uderzen inside-out tej pani

1

@clyde a on nie na emeryturze?

2

W koncu prawdziwa Dobra Zmiana

1

@SeeleyBooth to jedyny, ktory dobrze gra.

10

ale slabo gramy

1

List Princa Boatenga do Bialych Braci i Siostr.
https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/kevin-prince-boateng-soccer-racism

#wloskiRasizm

0

0

@Kvothe07 a kiedy Zoltek?

1

@Janiama i jak tam idzie kopiowanie oznaczonych, bijesz rekord czasowy?

1

@Janiama utwor "Vouge" tez lubie.

0

@NeroTFP Berkowicz swietnie, ale za to Braun slabiutko moim zdaniem.

1

Powiem Wam, ze az przykro sie robi, ze nikt nie wspomina tego kandydata przy okazji kampanii prezydenckiej. Najgorsze jest to, ze gdyby mial lepsza prezencje, to spokojnie molglby wystapic w "debacie" TVP.


#Kononowicz

3

@NeroTFP A ktore spoty zrobily na Tobie wrazenie z innych opcji politycznych, najlepiej kilku? Moga byc tez te z przeszlosci.

0

@kamilo0066 bywa i tak. Oby nie przeszli tego powaznie, szczegolnie ta kobieta w ciazy.

0

@kamilo0066 ostra impreza.
Chyba niektorzy w sily nadprzyrodzone wierza. Nie bral na powaznie srodkow bezpieczenstwa, takze karma (sila nadprzyrodzona) go ukarala.

0

@Barca_Big_Moment Czy Dimitrov i Troicki tez sa zarazeni?

7

@inViNcibl3 Powiem Tobie, ze wiedze gospodarcza niektorzy posiadaja, ale ma sie ona tak do katalaktyki jak wiedzia plaskoziemcow do wiedzy naukowej o naszej planecie.
Taki swoisty Kingsazj.

0

@IronSanHybrid tez pasuje.

1

@silny_user_krzysiu racja, racja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?