Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@8stoichkov8 a nie Saida?
11
"Pierwszą lekcją ekonomii jest uświadomienie sobie zasady powszechnej rzadkości. Nigdy niczego nie wystarcza dla wszystkich, którzy tego pragną. Pierwszą lekcją polityki jest zignorowanie pierwszej lekcji ekonomii. W polityce problem rzadkości rozwiązuje się obietnicami, których nie da się dotrzymać lub które dotrzymać można jedynie kreując inne problemy niewidoczne w momencie wygłaszania obietnic"
T.S.
1
@kerouac Znam tylko Rutger Hauera ;)
1
@kerouac pewnie elementami skladowymi sa ego i wychowani w poczucie rywalizacji.
0
@NaFazieHitman dobra parka była
3
@Homeopata8989 pieknie sie zlozyl do tego uderzenia
1
Dobry, zly i brzydki? Chyba nie pasuje. Wasza ulubione postac z tego zdjecia i ktora to scena?
https://pbs.twimg.com/media/Ehnpi9pXcAAEmqO?format=png&name=900x900
0
@Hubso Bose chyba najwyzsza polka cenowa.
1
@KarlRKroenen sprawdz sobie np. imore - https://usa.1more.com/collections/headphones
oraz
SoundPEATS
Lypertek
na silce to pewnie beda musialy byc z tym palakiem za ucho oraz najlepiej 7 lub 8 jesli chodzi o odpornosc na zalanie.
oprocz tego znane firmy jak jaybird, jabra, beats
4
Oto pan Baghdatis z Cypru. Pan Baghdatis bardzo nie lubil swoich 4 rakiet podczas 2012 Australian Open.
1
@Chakalaka super ! Jestem ciekaw jak to wyjdzie.
1
- Dziennikara: ulubiona druzyna?
- Tipsarevic - Fc Barcelona (...)
- D: Najgrozniejszy rywal, przeciwko ktoremu kiedykolwiek grales?
-T: Rafa Nadal na cegle - to misja PRAWIE niewykonalna dla wiekszosci z nas.
oprocz tego byly pytania dotyczace filmow, ciuchow, najlepszych uderzen itd, a odpowiadajacymi byli Berdych, Murray, Ferrer.
1
@Hushovt no pewnie, ze czlowiek woli, by sam by mala nie musiala. Da rade.
1
@Hushovt a Ty o nie czasem ostatnio nie wspominales i, ze tez bedziesz chory?
6
Rafa Nadal i kilka sztuczek pilkarskich.
0
@levz0r Licze i mam przeczucie, ze Hiszpan da rade Niemcowi w czterech.
ps. czyli mozesz stawiac 3-0 dla Zvereva ;D
0
@levz0r budzilem sie w nocy, lecialo w tv akurat jak przez mgle. Nie bylo chyba czego zbierac z wasika?
0
Thomas Sowell to mial gadane. Tu zabawna sytuacja z pewna bardzo elegancka feministka. Kulturka debaty mimo wszystko kiedys to byla (kiedys to bylo).
2
@Agent005 Ile bym dal by zobaczyc cos takiego klimatycznego jak pierwszy Pitbull. Chyba nie jest to do powtorzenia - tam zagralo wszystko, a muzyka to wisienka.
0
Ktos ogladal Thiema z De Minaurem?
1
@kerouac ale ze Wam sie chcialo do miasta....
1
Wlasnie w Dzialach Navarony padla fraza "Rzeznik z Barcelony"
https://c8.alamy.com/comp/EMJJY3/stanley-baker-on-set-of-the-film-the-guns-of-navarone-1961-EMJJY3.jpg
6
W wieku 82 lat zmarla Diana Rigg (The Avengers 1960, Game of Thrones).
https://cbsnews2.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/09/10/c2b46ccc-dbf6-4653-b225-3243d7179147/thumbnail/640x464/54c3ed2fbaafcae74e0153098cd5151c/rigg.jpg
https://pbs.twimg.com/card_img/1304127006339026944/NVTsxh3m?format=jpg&name=medium
https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/sUiVYhpsQdyh9dfDsWsSVo.jpg
0
@LuisSalvano A masz ulubiona 5tke tzw magikow? Moze byc tez 10tka.
6
Grupa alianckich komandosów w podwójnej misji na greckiej wyspie. Zniszczyć niemieckie działa plus wykryć zdrajcę. Klasyk kina akcji według Alistaira MacLeana z Oscarem za efekty specjalne: Działa Navarony / The Guns of Navarone (1961) - CZ 21:30 TVP Kultura
Gregory Peck David Niven Anthony Quinn
---
Obsypany nagrodami dramat w reżyserii Xaviera Dolana. Oto toksyczny trójkąt: matka, syn i sąsiadka. Matka sprawiającego kłopoty syna musi zdecydować, czy oddać go do zamkniętej placówki. Znakomite studium trudn
3
Ro i Ro 11 + 9
https://pbs.twimg.com/media/EhjVXgcWsAMwHBp?format=jpg&name=small
0
To oczywista oczywistosc, ale trener musi miec wizje skladu wykraczaja poza ramy kibica zza ekranu tv. Czesto jest tak, ze widzimy dobrego gracza - wstawiamy go bez konteksut do Barcy i wierzymy, ze tu tez sie bedzie tak samo dobry, a czesto bywa, ze tak nie jest o czym wspomina LvG. Podobnie jest z graczami , ktorzy dopiero sie ksztaltuja - tu swietny jest Bielsa,
Trener musi widziec wiecej, chociaz wrozbita na pewno nie jest.
0
@kerouac aa ok. I spoko? Widzialem niesamowity dokument o Poznaniu - Rytm miasta, polecam.
1
@kerouac A Ty wyjechales w ogole w te Biesy i Czady?
0
@Pawlak1992 Porownanie do tej kreskowki Disneya. Nikt po prostu nie chce byc facetem, ktory zabija Bambi, ale taki jest sport.