1

@Wilczeq Sens Zycia Wedlug Monthy Pythona.

ah sorry top 5 mialo byc. Leniwy.

3

@IronSanHybrid dobry aktor, szkoda, ze juz go nie ma.

5

Juz niedlugo (ok 22) polfinal US Open.

Dwie ciekawostki tenisowe:
- Andre Agassi kupowal modele rakiet innych zawodnkow, by poznac jak dana rakieta sie gra, jakie ma slabe i mocne punkty.
- Pete Sampras uzywal Wilsona o bardzo malej glowce (85) mial kiedys powiedziec, iz zaluje, ze nie sprobowal czegos wiekszego wraz z uplywem lat i spadkiem precyzji.
Jak wiemy Roger Federer przeszedl wlasnie taka ewolucje rakietowa - z bardzo malej na wieksza. Zajelo mu to rok.

0

@Danger204 a to moge sobie wyobrazic.

0

@Alcazar o kurde

0

@bixmix to najlepsza czesc?

1

@juliacicha a Koeman?
slyszalem kiedys, ze Cruyff mial przezabawna skladnie / wymowe - zawsze porownywano to z jezykiem niemieckim Trapattoniego.

0

Do osob mowiacych plynnie, rozumijacych bardzo dobrze hiszpanski.

Kto z bylych /obecynch zawodnikow, trenerow, wypowiada sie najosobliwiej, najsmieszniej, najlepiej w tym jezyku? Wylaczam oczywiscie z pytania Argentynczykow i innych Chilijczykow.

@justfootball @juliacicha

0

@Hushovt ani razu?

1

@Hushovt sprawdzilem - Sean Astin.

1

@Hushovt Bilbo, Frodo, Guildo. Tego jednego jako akrota bardzo lubie, taki grubasek.

0

@8stoichkov8 tak........

0

@Rust_Cohle a jest

2

Zobaczylbym z mila checia Suareza i Cavaniego w jednym klubie.

1

@Chakalaka mam ogladac?

6

@panczo bo byl najlepszy na swiecie. Teraz gra duzo gorzej i na pierwszy rzut oka to nawala jego motoryka i przygotowanie fizyczne (w tym miesnie) - po takich batach z Bayernem zostal nam w glowie obraz zwierzaka Goretzki.
Ja tam uwazam, ze techiczna pilka zawsze sie obroni, musi byc tylko w odpowiednich chwilach dynamiczna - bo brak dynamiki rozni wlasnie tzw. dziadkow od zawodnikow w pelni sil.

0

@seba7 ogladam obszerny skrot. Obie wyja, Williams jak podczas porodu.

0

@seba7 W sumie dla Igi tez dobra wiadomosc.

0

Ktos w nocy ogladal Azeranka z Williams?

0

@8stoichkov8 Barszczyk to w ogole byl gigant. Pamitasz akcje z gipsem?

0

@Lamora dokladnie

1

@Chinaski o ja pier.. 45 sekund ciarki

0

@BarcaInfo haha Szpieg.

0

@Misanthrope te pamietam :)

0

@BorzyKrzys to chyba jednak obejrze.
"Rozmowe" musisz obejrzec, jesli nie znasz.

0

Paula McCartney w Simpsonach i Hindusa grajacy Sierzanta Pieprza



Green Day / Titanic tez byl niezly

@Hushovt

pamietacie inne wystepy muzyczne w tym serialu?

3

tzw metody Kumana
zartuje

0

Ktos kojarzy ten film?? Nie slyszalem, a strasznie fabula przypomina "Rozmowe" Coppoli.

Operator dźwięku Jack, nagrywając nocą głosy ptaków, rejestruje odgłosy morderstwa kandydata na prezydenta. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Mocno niedoceniany (zero nagród!) film Briana De Palmy: Wybuch / Blow Out (1981) - PT 21:20 TVP Kultura

0

@IronSanHybrid "tam ciagle gra muzyka..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?