Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wilczeq Sens Zycia Wedlug Monthy Pythona.
ah sorry top 5 mialo byc. Leniwy.
3
@IronSanHybrid dobry aktor, szkoda, ze juz go nie ma.
5
Juz niedlugo (ok 22) polfinal US Open.
Dwie ciekawostki tenisowe:
- Andre Agassi kupowal modele rakiet innych zawodnkow, by poznac jak dana rakieta sie gra, jakie ma slabe i mocne punkty.
- Pete Sampras uzywal Wilsona o bardzo malej glowce (85) mial kiedys powiedziec, iz zaluje, ze nie sprobowal czegos wiekszego wraz z uplywem lat i spadkiem precyzji.
Jak wiemy Roger Federer przeszedl wlasnie taka ewolucje rakietowa - z bardzo malej na wieksza. Zajelo mu to rok.
0
Ktos to kuma?
https://pbs.twimg.com/media/EhpRQXsWsAErr1Z?format=png&name=900x900
0
@Danger204 a to moge sobie wyobrazic.
0
@Alcazar o kurde
0
@bixmix to najlepsza czesc?
1
@juliacicha a Koeman?
slyszalem kiedys, ze Cruyff mial przezabawna skladnie / wymowe - zawsze porownywano to z jezykiem niemieckim Trapattoniego.
0
Do osob mowiacych plynnie, rozumijacych bardzo dobrze hiszpanski.
Kto z bylych /obecynch zawodnikow, trenerow, wypowiada sie najosobliwiej, najsmieszniej, najlepiej w tym jezyku? Wylaczam oczywiscie z pytania Argentynczykow i innych Chilijczykow.
@justfootball @juliacicha
0
@Hushovt ani razu?
1
@Hushovt sprawdzilem - Sean Astin.
1
@Hushovt Bilbo, Frodo, Guildo. Tego jednego jako akrota bardzo lubie, taki grubasek.
0
@8stoichkov8 tak........
0
@Rust_Cohle a jest
2
Zobaczylbym z mila checia Suareza i Cavaniego w jednym klubie.
1
@Chakalaka mam ogladac?
6
@panczo bo byl najlepszy na swiecie. Teraz gra duzo gorzej i na pierwszy rzut oka to nawala jego motoryka i przygotowanie fizyczne (w tym miesnie) - po takich batach z Bayernem zostal nam w glowie obraz zwierzaka Goretzki.
Ja tam uwazam, ze techiczna pilka zawsze sie obroni, musi byc tylko w odpowiednich chwilach dynamiczna - bo brak dynamiki rozni wlasnie tzw. dziadkow od zawodnikow w pelni sil.
0
@seba7 ogladam obszerny skrot. Obie wyja, Williams jak podczas porodu.
0
@seba7 W sumie dla Igi tez dobra wiadomosc.
0
Ktos w nocy ogladal Azeranka z Williams?
0
@8stoichkov8 Barszczyk to w ogole byl gigant. Pamitasz akcje z gipsem?
0
@Lamora dokladnie
1
@Chinaski o ja pier.. 45 sekund ciarki
0
@BarcaInfo haha Szpieg.
0
@Misanthrope te pamietam :)
0
@BorzyKrzys to chyba jednak obejrze.
"Rozmowe" musisz obejrzec, jesli nie znasz.
0
Paula McCartney w Simpsonach i Hindusa grajacy Sierzanta Pieprza
Green Day / Titanic tez byl niezly
@Hushovt
pamietacie inne wystepy muzyczne w tym serialu?
3
tzw metody Kumana
zartuje
0
Ktos kojarzy ten film?? Nie slyszalem, a strasznie fabula przypomina "Rozmowe" Coppoli.
Operator dźwięku Jack, nagrywając nocą głosy ptaków, rejestruje odgłosy morderstwa kandydata na prezydenta. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Mocno niedoceniany (zero nagród!) film Briana De Palmy: Wybuch / Blow Out (1981) - PT 21:20 TVP Kultura
0
@IronSanHybrid "tam ciagle gra muzyka..."