Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball te krotsze. Dlugie to pewnie za duzo roboty.
2
@justfootball skoro prowadzis cykl nauki hiszpanskiego, to moze rzeczy, ktore piszesz, wstawiaj tez w wersji hiszpanskiej, czlowiek pozna tzw. zyw jezyk.
2
Studio el-muzyki" to nadawana od 1977 roku audycja poświęcona klasycznej muzyce elektronicznej. Zaprasza Jerzy Kordowicz.
Tym razem kosmiczni kurierzy z Turku, czyli Lux Ohr.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2578900,Studio-el-muzyki-8-wrzesnia-godz-2205
0
@Napoleon_I mentalnie jest jeszcze przy tych 3 zmaronwanych setowych.
0
@IronSanHybrid Swietny jest, zreszta co tu duzo mowi. Wes Anderson.
0
@justfootball lubicie, chociaz Shreka tak srednio.
0
Posypal sie Rublev. Bardzo szybki drugi set.
0
@justfootball uwazaj, bys nie skonczyl, jak typowy stalker.
0
Ale Rublev to sprartoli. Ponad godzina gra, 3 setowe mial w tiebreaku, nie wykorzystal i w koncu Medvedev nie traci pierwszego seta w turnieju.
Rakieta polecial, Rublev wpadll furie.
Jakim modelm gra rudy? Kiedys Wilson, a teraz Head?
2
Juz w sobote Liverpoll vs Leeds.
0
@joloskyy dzieki.
1
@kazbychu dokladnie
1
@budel17 elegancko
1
"Szewc zabija szewca". Za chwile bratobojczy pojedynek Rosjan o wejscie do polfinalu US Open.
Rublev vs Medvedev. Grali juz przeciwko soba majac niewiele wiecej niz 10 lat.
0
@budel17 tak, duzy szacun. Juz wczesniejszy mecz z Cornet tez ja duzo kosztowal
0
Mama amerykanska lepsza od mamy bulgarskiej.
Serena w polfinale po trzech setach.
0
@justfootball to jest nasze zwykle "B" czy jednak troche inna wymowa?
0
@tadzik447 ;) .
1
Na Eurosporcie 2 mozna podziwiac strzelista figure Joasi Muhammad w deblu.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/86/Taylor_Townsend_e_Asia_Muhammad_Agosto_2014.jpg/1200px-Taylor_Townsend_e_Asia_Muhammad_Agosto_2014.jpg
@lucas/catalan
9
@sebasek99 wlasnie, technika byla wczoraj. Dzis tylko fizole i box to boxoffice.
0
Po 40 minutach Pironkova prowadzi z Williams 1- 0 w setach. (6-4)
2
@JimMorrisonFCB o nawet nie wiedzialem. Rowniez wspieram "brother in tennis."
0
@NaFazieHitman czlowiek sie starzeje
16
Kiedys to byli transseksualisci.
https://pbs.twimg.com/media/EhVzUfKWkAAFoMA?format=jpg&name=large
2
@BarcaInfo a potem bylo tylko nerwowe sprawdzanie podczas meczu "lapal sie za to udo czy nie, widziales?"
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/09/nintchdbpict000354054123.jpg
4
Roger Federer ma 1513 meczow rozegranych w tzw Open Era. Pierwszy jest Jimmy Connors 1557. Trzeci Lendl 1310.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Open_Era_men%27s_singles_tennis_players_by_career_match_wins
4
Frank Sobotka (The Wire/ Prawo Ulicy) i inni.
https://mobileasemodular.com/wp-content/uploads/2020/02/the-wire-season-2-tv-show-image-frank-sobotka.jpg
https://culture.pl/en/article/poles-on-the-tube-polish-representations-on-american-british-tv
0
@gontex po malej cencurze ;)
0
@tristan87 nie, bo tam pada teks "Murzyn zrobil swoje..."
5
Czy Vabank Machulskiego dostalby Oscara?
https://pbs.twimg.com/media/Ehd9lhuWsAAjQhz?format=jpg&name=medium