1

Ale Pedri ma dziś dużo niebezpiecznych strat, jak nie on.

0

@syngoku1 "Presji jakiej jeszcze osobiście przez moje skromne 36 lat życia nie doświadczyłem"

???? Ale że Ty???

1

@FcPortoFan1999 najlepsze statystyki, Puszcza 3 celne strzały, 4 gole.

2

9 bramek, 2 czerwone kartki, karny, samobój, 4 gole jednego piłkarza.
I to jest ekstraklasa!

0

Jest!!!! Ku... Jest...!!!
To musi dać zwycięstwo!
Piękny mecz

9

@patrykppp17 Na pewno nie parkuj blisko bramki bo piłka może w auto trafić i po szybie lub jakaś wgniotka będzie.

0

@MessiSuarezNeymar też nie ufam, ale skrajności odrzucam od razu, stąd ani Konfederacja ani obecna Lewica mojego głosu nie dostaną.

0

0

@Safrani zazdroszczę. W takim razie niestety nie zapraszam do Szczecina.
Jeszcze wczoraj wieczorem robiąc zakupy w markecie spojrzałem na stację obok (BP - 5,91)

1

@July_6_BcN "Jeśli ktoś nie jest zdolny do kochania na zawsze, to powinien solidnie przemyśleć, czy sakrament jest dla niego."
Jakbym wiedział że się przewrócę to bym się sam położył.
Co to za brednie?
Jak człowiek może z góry stwierdzić że nie może kogoś pokachać na zawsze?

1

@Safrani gdzie mieszkasz???? U mnie na żadnej stacji nie widziałem poniżej 5,90 (najtaniej widziałem przedwczoraj 5.89), a to i tak sukces że poniżej 6 zeszło.
Mówię o dużych koncernach typu Orlen, BP, Shell.
A nie tych marketowych stacji.

0

@MessiSuarezNeymar skarjne lewactwo = skrajna prawica.
Oba nurty są groźne i niebezpieczne, jak najmniej skrajności.

0

@MessiSuarezNeymar "Dumny jestem z polskich kibiców. Aż budzi się we mnie wiara że to może się wydarzyć."
Szkoda tylko że alterntywa Nawrocki/MEMtzen jest jeszcze gorsza...

3

@Safrani W sobotę większosć przywódców świata będzie w jednym miejscu - Watykanie. "I ciekawe co by było, gdyby tam jakaś rakieta ..."
To nie jest nic nie zwykłego. Są uroczystości gdzie się po prostu cała świta stawia i tyle.

1

@clyde już wiem czemu wolę lato. Nie ma tych piep... sań które ciągną renifery. Trzeba uciekać bo jak nie saniami to człowiek rogiem renifera oberwie.

2

@PIWOSZ89 może chcą zremisować?

0

@FanBarcYxD jak masz dachowca który wychodzi na dwór i tam się załatwia to ok, ale jak jakiś rasowy, typowo domowy, to nie chciało by mi się co chwile z kuwety gów.. wyciągać.

7

@FanBarcYxD wolałbym psa by nie capiło w domu jak się załatwia.
@Kgorecki2500
koty to są pomioty szatana przysłane na ziemie by nas obserwować

1

@michal26 W kazdej kolejce Canal+ wybiera jaki mecz uznaje za najważniejszy i TVP wtedy może pokazać każdy inny wybrany przez siebie.
A że zostały dwa mecze (półfinały są traktowane jako jedna runda/kolejka) to c+ wybrał jako mecz premium Barca Inter, to tvp został mecz Arensal PSG, bez względu na to że mecz jest we wtorek.
Taka umowa na sublicencję ma TVP i tyle.

0

@Azi Z jednej strony tak, ale z drugiej niekoniecznie. Wszak Prezydent ma niejako władzę ustawodawczą bo może przedkładać projekty ustaw do sejmu, ale z drugiej strony to wtedy i tak posłowie muszą przegłosować.
Więc z jednej strony Prezydent może ustanowić dowolne (zgodne z konstytucją) prawo, ale z drugiej o tym decyduje sejm, więc jeśli nie ma większości jego ugrupowanie to nie ma praktycznie żadnych kompetencji prawodawczych...
Czyli w teorii może niemal wszystko, a w praktyce (obecnej sytuacji) nie może niemal nic...
I od zawsze tak było że kampanie prezydenckie nie różnią się wiele od kampanii parlamentarnych w kwestiach podejmowanych tematów.

0

@Inmate Tylko tutaj jest mowa o tym podatku przy kilku mieszkaniach. Ja osobiście jestem przeciw takiemu podatkowi dla zwykłych obywateli, którzy posiadają swoje lokum dla siebie na swoje potrzeby, ale jestem za żeby takie coś wprowadzić dla tych co mają po kilka i więcej lokali.
Także diabeł tkwi w szczegółach.

1

@Tarnowitz Zgadzam się ale chyba jednak to wszytsko go przerosło. Mam po prostu takie wrazenie, że jego psychika tego nie dźwignęła stąd ten uraz i ton aktualnych i przeszłych wypowiedzi.

0

@Piorun
1. Trzasku - 71%
1. Biejat - 71%
3. Zandberg - 64%
i.... na 4 - Maciak - 63%
5. Hołownia 61%
8. Nawrocki - 43%
9. Mentzen - 36%
10. Braun - 32%

Coś ze mną nie tak chyba...

0

@Tarnowitz To wszystko pewnie poklosie tego jak został przez "kibiców" potraktowany po sławetnym odejściu. Zresztą do tej pory nawet tutaj jest zaczepiany i wyszydzany, często nawet przez ludzi których wtedy na świecie nie było...
Na pewno odcisnęło na nim to swoje piętno i teraz działa/mówi przeciwko nam.

1

@Kgorecki2500 To wiem jedno, że nie chce się obudzić.

14

@Eto'o9 R10 akurat z ostatnim zdaniem zgadzam się w pełni.

1

@KamQiX a okej , mogli by to napisać....

0

@Hosh akurat z Bilbao zagrali dobrze, zwłaszcza drugą połowę...
kopiuj wklej po kazdym ich meczu teraz Ci nie wyszło, ale spokojnie wkleisz po ich kolejnym meczu z Celtą i będzie gitara.;)

0

@MrPGG te xG to na każdej stronie inne.... Przed chwilą ktoś niżej podawał to również i całkiem inne wartości były...

2

A komentatorzy dalej nie ogarnęli że Real w 10 gra..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?